Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kluci prosim o radu mam flash 2.0 no ten posledni,stahnul sem si novejsi verzi imgburn a koupil do notase novou vypalovacku Lite-On DS-8A8SH.nikdy sem nemel problem s vypalenim hry a funkcnosti ale co jsou ty novy hry se totalne v pr....pouzivam dvd verbation klasika.dnes sem zkousel vypalit hru ridge racer ktera ma pres 8 GB ,udelal sem presnej postup jak kdo radi ,na zacatku mi to napsalo ze neni dostatek mista na dvd blablabla tak sem zaskrtnul at vypali co se vejde.jenomze tady par lidi pise ze to hazi chyby behem vypalovani ale me to vypalilo bez problemu complete.pak sem vlozil dvd do xboxu a hra se mi nenacetla stalo tam jen play dvd,nevite cim to je?poradte prosim .je mozny ze sem pred vypalenim dal patchnout tu hru ,tak jako sem to delal do ted???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam a FIFOU 13 podobny problem.... sice jde nainstalovat na HDD, ale kdyz se vic jak cca minutu pohybuju v menu, tak se sekne (jak pri hrani z DVD, tak z HDD...) XGD3 hry zatim vsechny udelany v Clone CD, ale FIFA 13 je snad prokleta... zkusim jeste Image Burn a uvudim...

btw. co jsem cetl na zahranicnich forech, tak s tim taky spousta lidi ma problem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročetl jsem snad vše, co toto fórum nabízí a zkoušel dle daných pokynů postupovat, ale tížený výsledek se nedostavil. Takže počkám až bude i na nový DASHBOARDv2.0.15574.0 funkční RGH, aspoň takto mě informoval člověk zabývající se touto problematikou a nechám si ho udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem našel svoji chybu! Prosím Vás, jak RE6, tak Fifa 13 maji složku s TOPOLOGY DATA. Já jsem dal jen rozbalit a po dokončení se mě obě složky objeví jako imgburn složky. Má to na něco vliv? Ano vím, že se topology data mají upravovat v Xbox Backup Creatoru, ale nemůžu najít jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake porad topology data, boze kup si iHASku a mas klid, vis jak je to vycerpavajici radit lidem kteri porad pisou ze jim to nejde a nakonec zjisti, ze chyba je jejich, ja nevim proc porad verite na nejake a resite nejake patchovani a pokusy jestli to pujde, toho casu, penez... NERVU :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, jak vyčerpavající může být radit lidem!! Každopádně tvá reakce soudím-li správně je z důvodu, že nemáš ani čas číst, co jsem psal ve výše uvedeném tématu!!!!!

MÁM Ihas rev.B, kde jsem vložil nový ALOS a přes EEPROM a Flash utility jsem zdárně upravil mechaniku.

Vypaluji na Verbatim MADE IN SINgapoure MKM-003-00, rychlostí 4x

a i přes všechny návody, které jsem tady získal mě nejede jediná hra, proto jsem se ptal na ty TOPOLOGY DATA, zda to nějakým způsobem nesouvisí s mýma potížema!!!!

ALE DĚKUJI za upozornění mých inteligenčních mezer, který jsi mě právě vyplnil!! Už žádné hluché MÍSTA!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Vím, jak vyčerpavající může být radit lidem!! Každopádně tvá reakce soudím-li správně je z důvodu, že nemáš ani čas číst, co jsem psal ve výše uvedeném tématu!!!!!

MÁM Ihas rev.B, kde jsem vložil nový ALOS a přes EEPROM a Flash utility jsem zdárně upravil mechaniku.

Vypaluji na Verbatim MADE IN SINgapoure MKM-003-00, rychlostí 4x

a i přes všechny návody, které jsem tady získal mě nejede jediná hra, proto jsem se ptal na ty TOPOLOGY DATA, zda to nějakým způsobem nesouvisí s mýma potížema!!!!

ALE DĚKUJI za upozornění mých inteligenčních mezer, který jsi mě právě vyplnil!! Už žádné hluché MÍSTA!!!!!!!

Nic si z toho nedělej a nenech se znechutit radami někoho, kdo tomu nerozumí. Samozřejmě že topolická data mají smysl, samozřejmě že neexistují jen tak pro nic za nic jen aby se o nich mluvilo a jistěže mít mechaniku iHAS je základem všeho, ovšem ne to jediné a samospasitelné pro všechno, jak se ti tu snaží radit.

O tom, co jsou to topologická data tato debata není, nakonec jejich význam si vygooglíš. V principu jde o to, že každá ISO image s hrou by se měla před vlastním vypálením nechat projet přes nejnovější ABGX tak, aby se upravily veškeré security sektory a doplnila právě potřebná topologická data. Jen takto upravená image, vypálená na mechanice iHAS s FW iXtreme Burner MAX a spouštěná na Xboxu s nejnovějším CFW (aktuálně LT+ 3.0) zajišťuje maximální možnou bezpečnost hraní na XBLive s minimálním rizikem být odhalen.

Jsou přpady, kdy je venku hra co ještě v databázi ABGX nemá potřebná topologická data k dispozici. Je to logické, vždy funguje nějaká setrvačnost mezi tím kdy hra vyjde a tím, než se objeví v databázi ABGX. Někdy se tam dokonce neobjeví vůbec a to zejména u releasů pro minoritní skupinu uživatelů, např. když je ta hra vydaná u nás s češtinou. Majitel originálu je za pomocí určitých nástrojů tato topologická data z DVD schopen vyextrahovat a poskytnout je tak ostatním, jako je tomu pravděpodobně ve tvém případě, kdy máš v ISO image složku s těmito daty. Ta se pak dají do image s hrou importovat manuálně a to pomocí Xbox Backup Creatoru. Jak na to se dočteš např. na fóru Xecuter, kde jsou této problematice nejvíce zasvěcení lidé - http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=78475

Hodně zdaru a pokud budeš mít další dotazy, neváhej se zaptat. Od toho tu tato sekce je (pokud se odpovědi nedočteš v jiných tématech). Dělat chytráka a vědět o tom kulový umí každý, podle toho to tu pak taky mnohdy vypadá.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil sem Ihas vypalovačku,zapojil v PC se mi normálně načte... nastavím Burn tak jak je v návodu na první stránce.Ale když dám vypálit, tak 20minut,je stále 0% a vypalovací rychlost je také 0. Dole mi to píše Writing leadIn

Co stím,kde je problém? rychlost sem nastavil na 2x

Edit: ted už ani v BURN nejde dát vypálit...píše mi to Disk Not Empty

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted uz toho mam vazne dost..... mam flashnutou iHasku a mam problem s XGD2 hrama..... XGD3 (ne XGD hry samozrejme taky) zadny problem, vzdy 100% uspesnost, ale jakmile chci vypalit na iHasce XGD2 hru, tak vzdy Unrecognized disk.... nevite prosim nahodou cim by to mohlo byt?...kvuli NHLku jsem vyhodil uz 10 DVDcek :roll:

EDIT: jediny co me jeste napada je, ze XGD2 hru zkusim udelat na normalni vypalovacce a kdyz to bude OK, tak je problem v iHasce :idea:

Upraveno uživatelem Pavluňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym. Mam mensi problem. Upravil som iHASku, hry vzdy prebehnem cez ABGX a zo siedmich napalenych hier mi idu 3. Ostane 4 mi vzdy pri nejakom bode (kazda pri inom, jedna hned na zaciatku, v jednej sa dostanem do konca as do hry) vypisu, ze disk je necitatelny. Kde by mohol byt problem? Neviem ci sa mam zamerat na mechaniku v xboxe, ci jej nahodou nekonci zivotnost alebo pri napalovani. Mam v mechanike LT+ 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu