Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Minuly tyden jsem si poridil Xbox,no defakto jsem ho ani nechtel,ale kamos kupoval notas u Alzy,a byl k tomu za dva litry,toz jsem ho vzal.

Tak,jak jsem to tu cetl,byl jsem pripraven koupit si tu Liteonku,ale rikal jsem si zkusim prvni notackou slimku co to udela,a jsem mile prekvapen,DVD kupuji u nas v obchode z otevreneho caku,takze ani nevim odkud jsou,jen to ze jde o Verbatimky,a svetediv se,mam vypaleneho Raymana Origins,a ted Sonica,coz jsou uz XGD3 hry a vypalily se kompletne. Takze spokojenost,a jde videt,ze to je fakt "alchymie" a asi vsechno nahoda,zadna Liteonka,zadny spesl update vypalovacky a facha to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pálím GH6 na NTB vypalovačce podle návodu, dvd verbatim.Mám problém a to že se mě IMGBurn nezeptá na overburn, nebo truncate a pak se vypalování sekne na 52%, co s tím?

tak hlavně GH6 neni XGD3 :) takže ti to nemůže házet dotaz na přepsání disku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau...Vypalil jsem si Assassins Creed Revelations a Battlefield 3 přes Clone CD na notebooku (PIONEER DVD-RW DVRTD10RS), obě hry se uspěšne vypálily, v xboxu se obě bezproblému nainstalovaly na HDD, ale když jsem zapnul Battlefield, tak to jelo až do menu, jenže jak jsem stiknul "Kampaň" tak mi to napsalo "Failed to authorize disk" a kdyz dam "OK" tak se xbox vypne a zapne a to stejné se stane i u assassina... Nevíte co s tím?? Děkuju za rady..

post-24642-14687158753686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ...

Chci se zeptat , co dělám špatně ? když mi to ze začatku vypalovaní vypíše tuto chybu

(postupuji 100% podle návodu)

Když kliknu na pokračovat tak se mi hra vypálí, DVD je uplně zaplněné a vše vypada ok , po vložení do Xboxu, se zapene načte se uvodní viedo společnosti a poté to vypíše chybu " This disc is unreadable" .. Flash mám (obnoven) od včerejška a měl bych mít LT+2.0 .. Tak kde může být chyba ? ..

předem děkuji moc,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano clone cd je lepší než img burn ten pálí s chybama nové xgd3 hry více ale to už je tady napsáno xkrát. Zbytečné otázky i odpověďi pořád dokola. Nepomuže ani IHas mechanika taky napálí někdy xgd3 s chybou. Ale zatím je bezchybný RGH běžte do něj :D a navíc ušetříte za dvd média:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poraďte, snažím se vypálit XGD3 hry ale nejde mi to mám flash LT2.0 všechny hry mi jdou ale XGD3, nejdou mi vypálit zkoušel jsem návod i všechny rady a dokonce i přes Clone CD a nic vždy se DVD řádně vypáli na 100% ale conzole mi to nevezme, skoušel jsem i zatrhnou to OPC berfore write, a taky nic. Mám podezření že je to vypalovačkou, že nedokáže nadpalovat mám typ "HL-DL-ST DVDRAM GH40F ATA Device" Prosím paraďte i která vapalovačka to dokáže děkiüji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mám podezření že je to vypalovačkou, že nedokáže nadpalovat mám typ "HL-DL-ST DVDRAM GH40F ATA Device" Prosím paraďte i která vapalovačka to dokáže děkiüji

Umí to vypalovačky Liteon série iHASx24, pro které je napsaný FW iXtreme Burner MAX a které "vměstnají" plnou kapacitu XGD3 záloh na standardní DVD DL médium. Podívej se ke mě do nabídky, mám je tam na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí to vypalovačky Liteon série iHASx24, pro které je napsaný FW iXtreme Burner MAX a které "vměstnají" plnou kapacitu XGD3 záloh na standardní DVD DL médium. Podívej se ke mě do nabídky, mám je tam na prodej.

Ahoj měl bych zájem o tu vypalovačku jestli to vyřeší muj problém . prosím pošli mi na tebe kontakt že by jsme se domluvili muj email je cikomichal@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Po 13nácti hodinách hledání řešení, vypalování na x-vypalovačkách a v x-programech, kde to nejspíše funguje náhodně jsem našel spolehlivé řešení přímo od C4eva.

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=78475

Nejdříve instalace nejnovější abgx, kde zaškrtnout pomalu co se dá na level 3 a nechal dodělat, následně už postupovat přesně dle tohoto návodu, kde jsou další odkazy na xbox backup creator a biny na XGD3 a XGD2 - viz.návod) - jakmile jsem v backup creator dal po patchování záložku burn, je ještě nutno nainstalovat imgburn, což náležitě v záložce uvidíte, tak jí odklikněte a pak jen rychlost jsem dával na 4x.Po odsouhlasení mi to napsalo že jsem na konci, zmáčkl jsem storno,následně mi to házelo chyby i co nemělo (SS byl dle abgx v pořádku), takže jsem dal continue...jak říkám po x vypálených dvd, jak v clonu tak imgburn, mi to nešlo až teď.

Nevím jestli to i záleží na vypalovačče ale mám dva pc a na obou mi to jde a žádný iHas nemám, jedná je už letitá na SATA a druhá je nová k netbooku od LG.

Případné dotazy na Dawwwe18@seznam.cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ...

Chci se zeptat , co dělám špatně ? když mi to ze začatku vypalovaní vypíše tuto chybu

(postupuji 100% podle návodu)

Když kliknu na pokračovat tak se mi hra vypálí, DVD je uplně zaplněné a vše vypada ok , po vložení do Xboxu, se zapene načte se uvodní viedo společnosti a poté to vypíše chybu " This disc is unreadable" .. Flash mám (obnoven) od včerejška a měl bych mít LT+2.0 .. Tak kde může být chyba ? ..

předem děkuji moc,

Ja mam stejny problem:( a tez ma vse flashnuty k 22.12.2012. Tak jsem vyzkousel jinou vypalovackou predtim byla LG ted benq. A stavj je takovy ze se mi hra vypali ale nejde spusti:(. hlasi to This disc is not supported.... vse jsem delal podle navodu

Potřebujete vypalovačku iHAS, trunctate metoda je nespolehlivá a ani c4eva a celý team kolem flashe se s ní už nehodlá zabývat. Vydal na irc prohlášení ve smyslu "pokud máte jakýkoliv problém se zálohamy na LT+ a nevypalujete pomocí iHAS, tak to sem ani nepiště". Tak bych doporučoval zavést něco podobného tady, protože těhdle problémů bude akorát přibývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz hru sem vypalil pres clonecd , hra sla nainstalovat na hdd v poradku ale i tak pri hrani to sem tam pada ze mate chybny disk (forza4), takze nechapu jaktoze to slo vubec nainstalovat pokud je "chybej" disk :D ma nekdo pro to naky vysvetleni? jo pada to vetsinou kdyz je tam nejaky menu (po dojeti zavodu, vyber auta atd.) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fox13: mám stejnej problém. Nejdřív jsem pálil přes imgburn, ale byly tam chyby, tak jsem to zkusil přes clonecd a vypálit to šlo v pohodě i nainstalovat. Pak jsem ale spustil hru, nějakou dobu hrál a vždycky: disc authorization failed a restart konzole. Zkusil jsem teda hru smáznout z hdd a hrát jí jenom z dvd a světě div se, zatim mi to ani jednou nespadlo. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super diky, fakt to funguje , nejdriv sem to ale zkousel z dvd padalo to, nahral sem to na hdd , padalo to, ted jak si rikal smazu z hdd a hraju z dvd a este to za dve hodiny ani jednou nespadlo :) jinak mechaniku mam nejakou starou asus a vypaleno pomoci clonecd (ta metoda vypaleni disku az do konce) na verbatimku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dneska jsem vypálil přes ImgB GoW3, Halo a obě jedou. Ale Batmana jsem zkoušel i přes ImgB i přes Clone a po 10 minutách hraní autorization faild. Nahrál sem to na HDD a to samé. Může mi někdo pomoct nebo poradit? Jak je možné že hry v XGD3 jednou jdou vypálit a jednou nejdou?

Díky

Edit: vypálil jsem po třetí hru Batman (XGD3) na Verbatim, rychlostí 2,4x, přes CloneCD a s nastavením vypálit do konce, z HDD jsem to smazal a už to šlape bez chyby....doufám že to pomůže i ostatním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu