Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

fox13: mám stejnej problém. Nejdřív jsem pálil přes imgburn, ale byly tam chyby, tak jsem to zkusil přes clonecd a vypálit to šlo v pohodě i nainstalovat. Pak jsem ale spustil hru, nějakou dobu hrál a vždycky: disc authorization failed a restart konzole. Zkusil jsem teda hru smáznout z hdd a hrát jí jenom z dvd a světě div se, zatim mi to ani jednou nespadlo. :bash:

no super, sem udelal update dashboardu, hra zacala zas padat, na hdd nejde uz ani nainstalovat (chyba s diskem :/ ) ... ze ja sem do toho vubec hrabal kdyz ta forza fungovala, doufam ze me v tydnu dojde torx8 a uz si do toho xboxa hodim RGH pac uz me ta forza trosicku se.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkuste můj návod popřípadě poradím online, od doby co jsem na to přišel nikdo, ať já nebo kamoši nemají problém s vypalováním, natož pak s jakoukoliv hrou :) Všichni máme LT+3.0 a každej jinou vypalovačku (nikdo nemá iHas).

Návod ve zkratce o pár řádků výše popřípadě na mail 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zkuste můj návod popřípadě poradím online, od doby co jsem na to přišel nikdo, ať já nebo kamoši nemají problém s vypalováním, natož pak s jakoukoliv hrou :) Všichni máme LT+3.0 a každej jinou vypalovačku (nikdo nemá iHas).

Návod ve zkratce o pár řádků výše popřípadě na mail 8)

To je sice moc hezké, ale stačí si přečíst bod 4 postupu dle tvého odkazu.

Je to 1000x omílané téma, 1000x zodpovězené, nikdo z Teamu TX, natož c4eva nikdy nenapsal a neprohlásil, že je funkční jakákoliv jiná metoda pro XGD3 tituly než přes mechaniky Liteon řady iHASx24. Ten odkaz (mimo to že link odkazuje kamsi na poštu na seznam.cz) je postup pro úpravu ISO image her potřebnými topologickými daty a v závěru (zmiňovaný bod 4) je zopakovaný způsob jak XGD3 tituly vypálit.

Nevím, proč neustále někdo chodí se svými vlastními objevy a prohlašuje je za funkční, když se to příčí všemu dávno objevenému a popsanému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrajes online???protoze jinak jedou vsechny hry ale online to haze chybu po chvili hrani?jestli muzes pridej si me na xboxu muj nick je lukasxtreme

Já hraju offline, online, z HD, z DVD a neměl jsem nikdy jediný problém. Jen prostě člověk musí obětovat pár korun za iHAS mechaniky a nekupovat levný šunty, ale Verbatimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mám 3.0 i ihas ale po vypálení my to nejde nanstalovat nadisk (forza) že prý je disk nečitelný bla bla :a09:

ABGX je ok (vše zelené) a vypaloval jsem pomocí tohoto http://xbox360.rocknroll.sk/?p=685 mám ty 003 čili na 4x a opc zapnuto

vypálení ok a při verifikaci to něco napsalo a pak kolem 50% instalace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám 3.0 i ihas ale po vypálení my to nejde nanstalovat nadisk (forza) že prý je disk nečitelný bla bla :a09:

ABGX je ok (vše zelené) a vypaloval jsem pomocí tohoto http://xbox360.rocknroll.sk/?p=685 mám ty 003 čili na 4x a opc zapnuto

vypálení ok a při verifikaci to něco napsalo a pak kolem 50% instalace...

zdravim mel jsem podobny problem, dokonce tu mam i topic..

po vypaleni nech DVD v mechanice a spust kprobe2 ... pust test a DVD nesmi celkove vykazovat

"PI MAX should be 100 or less & PI Average should be 5 or less - ty máš PI average přes 7 což už je moc

PIF MAX should be 4 or less & PIF Average should be 0.20 or less " (thx xmod)

a doporucuji zapnout taky hyper tuning + FHT ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mel jsem podobny problem, dokonce tu mam i topic..

po vypaleni nech DVD v mechanice a spust kprobe2 ... pust test a DVD nesmi celkove vykazovat

"PI MAX should be 100 or less & PI Average should be 5 or less - ty máš PI average přes 7 což už je moc

PIF MAX should be 4 or less & PIF Average should be 0.20 or less " (thx xmod)

a doporucuji zapnout taky hyper tuning + FHT ..

Dík ale tak logicky když ho mám víš tak ho budu mít víš i u druhého dvd co jsem vypálil a nešlo...mě jde o to jak vyřešit ten rpoblém...kprobe2 mi jen ukáže že je to špatný :/...

jinak jsem párkrát četl že bych měl vypálit na 2,4 bez opc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakub: ukaze ti ze je spatny, a taky ze ho budes muset vypalit znova...

ja osobne za sebe doporucuji palit s tim nastavenim jak jsem rikal.. kdyz se podivas do mojeho topicu (v x360 otazky a odpovedi) mas tam namerene hodnoty... ktere mi to hodilo pri overovani..

jde o to ze musis par dvdcek obetovat.. a otestovat abys vedel co ti udela nejkvalitnejsi zapis .. podle toho se pak muzes ridit ;)

tady mas screen .. vypaleno ace combat: assault horizont.. instalace na disk jde normalne (nastaveni 4x OPC, HT + FHT zapnuto, buffer nastaven na 512mb)

fc28a78d5e.jpg

EDIT: sam za sebe nedoporucuju paleni 2,4x bez OPC.. to zalezi pokud mas MK001 nebo 003 media.. (zjistis v img burnu napr.)

me na MK003 vypalene dvd na 2,4x bez OPC nejelo..

ale kazdymu jde neco jinyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jasný ale už jsem vyplácal 3 dvd...teď mám poslední...

takže co mám mít off a co on?nastavuju to přímo přes Img burn v ''advanced setting a lite on''.

teď mám

force hyper tuning-disabled

online hyper tuning-enabled

overspeed-disabled

smartburn-enabled

což je defaultní nastavení... opc off a připraveno 2.4x

DVD singapoor 003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikam ja mel nejlepsi vysledky s

force hyper tuning-enabled

online hyper tuning-enabled

overspeed-disabled

smartburn-enabled

a 4x OPC...

problem je ze u kazdyho to funguje nejspis trochu jinak, a tak to chce celkove proste odzkouset ;) s tim ze v img burnu je doporuceno zvysit buffer na max. hodnotu pokud je moznost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mě to vypalovalo pak buffer slezl dolu a dole naskočil žlutý trojúhelniček a pak zase odrý kolečko a začalo to pracovat ...to se mi stalo 2x při každém pálení...

tak ted nevím jestli ...vše zapnuto krom overspeed...512buffer...a 4x nebo s 2.4(dlaha a pár lidem z fóra to šlo :()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, troufnu si rici ze jo :)

koukal jsi pres krpobe ? jak je na tom kvalita disku? :)

TADY

http://speedcap.net/img/3e53aa4f744a11cff3abc37b77b3ea98/ac02dd12.png

Date : 2.2.2012 22:26:52

Model : 2-0-0-0 ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : Max

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267023

Sampling count : 227693

Errors : 0

PI Max : 91

PI Average : 8,11

PI Total : 243149

PIF Max : 6

PIF Average : 0,21

PIF Total : 6149

divný že to začalo růst až ke konci.

Má na to vliv to co jsem dělal mimo program?internet atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje :)...přesněji budu vědět zítra...mám volno takže to trošku zavařim :D...po delší době čas na xko...

Jinak v sobotu možná už zítra budu vypalovat druhé dvd forzy a pak následně nějakou jinou xgd 3 hru(batmac,ac,sr3) takže dám vědět...

heleď jinak když budu chtít MW2 tak to jen projedu skrz abgx a vypálím?...(tam je to ap)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

stáhl jsem si to nové MGS HD, zatím mám jen první DVD, zkusil jsem to podle návodu na první straně (pálil jsem dle toho i nového Batmana a GOW 3 - žádný problém nebyl, oboje šlo spustit), ale když vložím MGS do xboxu tak mi toho vyhodí hlášku unsupported disc..

Nějaká rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu