Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Zdravím!Mám dotaz!Mám flash LT 3,0!XGD3 hry pálím podle zdejšího návodu a vše funguje jak má ale chtěl bych si zahrát NHL 13 která je XGD2 a nerad bych zbytečně vyhazoval DVD,našel jsem spoustu"ověřených" návodů ale liší se od sebe,poradí někdo jak na to?Předem Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojte, muzete mi prosim nekdo poradit?Po nejakem case jsem si chtel zase zahrat neco noveho na xku konkretne Forza Horizon ale nedari se mi hru v xboxu nacist vypaleni probehne vporadku bez chyby ale pri verifikaci to pri prechodu na druhou vrstvu vyhodi chybu.Vypaluju na ihas vypalovacce na ktere jsem uz normalne driv palil a vse bylo vpohode naposled to byl Batman arkham city.Navic vubec nevim jestli ta forza pude na flashi LT 2.0 chtel jsem to prave zkusit. Hru jsem pred vypalenim projel v abgx ale tam mi to taky vyhodilo nejakou chybu zlute napsanou a zrejme to nic neudelalo.

jeste dodam ze palim na media Verbatim MKM 003 made in singapore na ktera sem uz vypaloval. Jedna se rozdelanou krabicku z drivejsi doby takze v mediich by snad problem byt nemel.

Upraveno uživatelem Evok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ImgBurn nic speciálního, zaškrtni volbu "Přes zápisem provést OPC" a možná si můžeš nastavit větší buffer - nic jiného jsem nenastavoval a frčí to jak blázen.

P.S.

a samozřejmě nastavit rychlost zápisu, mám 4× :)

Upraveno uživatelem Damon
p.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ihas vypalovacku

Pokud ji máš z obchodu, tak to nestačí - budeš muset flashnout.

Pokud od někoho tady z fóra a je tam již aplikován fw iXtreme Burner MAX, tak by se tě ImgBurn na žádný overburn neměl již ptát.

P.S.

pokud bys ji neměl již upravenou, čti tady:

http://console-forum.net/tema/131848-jak-aktualizovat-dvd-liteon-ihas-24-na-ixtreme-burner-max-fw-quot-oficialni-pruvodce-quot

ušetříš si jeden dotaz :)

Upraveno uživatelem Damon
p.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máš někde po cestě chybu, doporučuji si pořádně přečíst alespoň tohle téma (můžeš odzadu, to bude aktuálnější) - bylo tady vše několikrát napsáno a když to dodržíš, tak ti zo pojede jak po másle.

Navíc jsem ti psal, že samotná iHAS mechanika nestačí a ani si nedokázal odpovědět, zda-li v ní máš již aplikován fw iXtreme Burner MAX - to se potom těžko radí, když není odezva. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu