Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Zdravim vas.

Nejsem vubec uspesny s vypalovanim. Pujcil jsem si uz 3 vypalovacky, ktere byly kompatabilni s Max Burner Payload tool-em, velikost media se nastavila dobre. Layer break byl na 2133520.

Vypaleni samo o sobe probehne dobre, ale pri kontrole to neprecte cast kolem zalomeni media. Samozdrejme pri kopirovani disku na HDD v xboxu se to zasekne na 44%.

Vypaluji na Verbatim media.

Zde mam log z imgburnu. - http://pastebin.com/0xHJX7LY

Uz jsem z toho smutny :-) Diky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spenat : a proč by to měl být s Burner Max Payload tool vždycky nějaký problém? Pokud to správně chápu, firmwarem na iHas x24b jde o navýšení kapacity, aby se vypálilo DVD do konce disku, a Burner Max Payload Tool nedělá nic jiného, než že taky navýší možnou kapacitu vypalovaného média...? Nebo se pletu? Mám pocit, že jsem se to nikde nedočetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Max Burner Payload tool bude nějaký problém vždycky, doporučuji si sehnat iHas 124b a vypálit to na ní s aplikovaným iXtreme Burner FW, je to nejjistější cesta na vypalování Xbox her.

No nevim. Presne stejny problem se podle tohoto dotazu objevil i na IHAS124 B s aplikovanym Burner max fw, takze bych reseni videl spis v nastaveni IMGBurn, jak je popsano nize v uvedenem vlaknu.

Upraveno uživatelem vasheg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel veskere doporuceni a nastaveni ktere bylo uvedeno v tom vlaknu nebylo aplikovatelne na ty 3 DVD mechaniky, ktere jsem mel pujcene.Poradilo se me sehnat z druhe ruky iHAS124B a v kombinaci s Verbatim Printable jsem slavil uspech. Jeste zkusim zaexperimentovat s mediem a dam vedet (pouzival jsem stribrne Verb. pri predchozich pokusech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

http://tracker.cztorrent.net/torrent/vytvareni-kopii-her-xbox360-upravena-verze-pro-xgd-3/240518

a tady

http://ulozto.cz/xyKvQCT/vytvareni-her-xbox360-rar

tady je odkaz - návod nastavení XGD2 a XGD3

Upraveno uživatelem houba2007
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Musíš, XGD2 a XGD3 nemají stejný Layer Break. Každopádně pokud používáš před vypálením ABGX360 (což bys měl), tak ten dokáže soubor .dvd (s automaticky dopsaným Layer Breakem) vytvořit sám, stačí v programu jít do Options -> Check/Create .dvd file a kliknout na "Launch".

OPC se nastavuje v programu ImgBurn -> Tools -> Settings -> Write -> Zaškrtneš "Perform OPC Before Write".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj,

koupil jsem si xbox a zkusil jsem si vypálit forzu horizon a xbox mi píše, že disk není podporován.

Zkazil jsem již 4 DVD. Mám nejnovější flash, jedou mi hry jako max payne 3 ...

Není potřeba nějak updatovat Dashboard nebo něco. Vypaloval jsem to na pluska, ale asi nějaké neznačkové.

V prodejně jsem řekl, že chci verbatim, ale nevím ještli jsou to verbatimky.

Prosím o radu.

Díky

EDIT : Zkoušel jsem 2 vypalovačky, interní v notebooku philips a externí Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je ? Se musí nějak flashnout i mechanika v pc ?

Jinak ovladač už je prodaný.

Zkoušel jsem tohle a nic : http://www.console-power.com/navody-guides/navod-napalovanie-xgd3-hier-na-xbox360-s-burnermax-payload-t29106.html

Upraveno uživatelem Mušák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

XGD3 hry vypalovat jedině přes iHas, to je s největší pravděpodobností důvod, proč ti to nejede (Forza Horizon XGD3 má), eventuelně můžeš taky přes ten C4E’s BurnerMAX Payload Tool, ale tím není zaručené nic. Taky hru pokaždý projížděj přes ABGX360, než jí vypálíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jak říkám, můžete to zkusit ještě přes ten C4E’s BurnerMAX Payload Tool, ale stejně je u toho pravděpodobnost, že to nepojede, nebo že budou jiné problémy. Nejlepší výsledek dosáhnete jedině s iHas vypalovačkou s aplikovaným iXtreme Burner FW, navíc máte jistotu, že vám to pojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu