Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejlepší pálit v Clone cd

tak na tohle bych si dával pozor... Drtivá většina lidí používá ImgBurn, návody jsou dělané v něm a podobně. Osobně sem Clone dvd zkoušel jednou a dopadlo to tak, že mi vyhodil chybu a zmršil dvd (verbatim) od té doby jedině IB a po cca 50 médiích má pořád 100% úspěšnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak jednoznačné , jak píšete . Vím o třech případech kdy jim to po vypálení ImgBurnem xbox nevzal a nyní používají na vypalování CLONE CD naprosto bez problémů . Spousta lidí odjakživa vypaluje CLONEM a ImgBurn nepoužívá . Takže to nelze takto naprosto odsuzovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je doporučován aktuální imgburn, takže bych neexperimentoval zbytečně. Kompletní návod na vypálení XGD3 např. zde http://www.xbox360iso.com/updated-tutorial-practical-t486092.html

Tak zrovna mě při vypalování her XGD3 v ImgBurnu z 20-ti DVD nešlo ani jedno a při pálení v CloneCD mám 100% úspěšnost... Zkoušel jsem všechny možné postupy na pálení, ale jediné co mi funguje je CloneCD... Sice není doporučován, ale bez něj bych měl smolíka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na tu si asi ještě chvilku počkáme. Co jsem pročítal fóra, tak zatím není žádná zmínka o tom, že by se nějaká nová verze připravovala. Všichni kdo ripují říkají, že pomocí ripovacího FW je rip správný a spolehlivý, jenomže když není v ABGX podpora XGD3 tak nelze ověřit jestli samotné ISO nemá nějaké chyby, které mohli vzniknout při rozbalování, nebo kopírování, nebo jiné diskové chyby. Takže proto je možné, že některým lidem třeba nefungují některé zálohy, ač jsou ripnuté a vypálené správně a celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Chcel by som sa spýtať.Včera som vypálil Forzu Motorsport 4 a chcel som si ju zahrať.Ked ale vložím DVD do xka tak mi ho cvhílu točí a potom mi vypíše iba open tray.Najprv som si myslel že je hra zle vypálená (vypalujem na staršej mechanike LG na Verbatim 2x rýchlosť v IMG burne podla navodu na fore a vypalil som asi 4-5 dní späť MW 3 a ten ide v pohode bez chyby, už ho mám aj dohratý), ale potom som skúsil vypáliť TES V Skyrim a výsledok ten istý...open tray. Neviem kde môže byť problém, pochybujem že je problem v xboxe, kedže všetky ostatné hry mi idú.Aj ten MW 3 ktorý je tiež XGD3.A tak isto sa mi nezdá že by mohla odísť skoro z jedného dňa na druhý vypalovačka na PC.Ešte skúsim zmeniť hodnotu LayerBreak v dvd. súbore na 2086912 ako som čítal, alebo ešte skúsim vypalovať priamo iso. súbor a v IMGburne zvolim user specified a dam tam ten 2086912.Neskôr dám vedieť či pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě, kdo má jiný operační systém, tak v čem mají pálit XGD3 hry? Doteď jsem vypaloval v programu Burn a vše bezproblému, ale hry typu XGD3 už mi program neveme a ImgBurn na Mac OS X není. Mohl by prosím někdo poradit, v jakém programu hry typu XGD3 vypalovat v Mac OS X ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu