Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

aktualizace hry


Sacraficer

Otázka

Omluvám se za pravděpodobně stupidní dotaz. Mám PS3 teprve chvíli. Zvládl jsem přechod na CFW, fungují mi stažené hry, ale nepřišel jsem na to, jak aktualizovat hry. Většina stažených her má složku update.

Otázka č.1: jak udělám update

Otázka č.2: pokud udělám update hry, přepíše se mi i 3,55 FIX? A bude stále fungovat na CFW? Aby se neaktualizovala a pak na ni nefungoval fix.

Díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Některý hry se ti po updatu nespustí(vyšši fw jw potřeba)a některejm to nevadí(resident evil 5)ale vím že u gt 5 to nejde...

Ale pokud máš ps3 připojený k netu tak ti nabídne aktualizaci hry při jejím zpouštění...(found version 1.xx update?)

Je to jednoduchý, nainstaluješ a bud pude nebo nepude:D pokud ne, tak stačí z xmb v game data odstranit ten update a hra bude jako předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To tu opravdu není nikdo, kdo by mi poradil, jak aktualizovat stáhlou hru z netu, která má složku PS3_UPDATE a v ni soubor PS3UPDAT.PUP? Přes co to mám spustit aby se hra aktualizovala?

Postupuj sem http://console-forum.net/tema/116682-ps3-game-updater-v1-4-path. Musí ti to stačiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aktualizovat to chci, protože každý patch opravuje chyby ve hře, které se objeví až po ostrém vydání hry. Když už skoro každá stáhlá hra má složku update a tam opravný patch, přišlo mi to jako dobrý nápad si hru aktualizovat:-)

děkuji za návod, bohužel nemám PC a na MACu to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No počkat. V téhle složce není update hry, ale update systému. A je tam z toho důvodu, že hry potřebují určíty FW, jinak nepojedou. Kdo má PS3 připojenou k netu, stahuje FW přes něj, kdo nemá, má na u hry tuto možnost. Jinak by si moc nezahrál. Samotné aktualizace hry na disku nejsou, ty se stahují výhradně z PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu