Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fotite? Ukazte sve vytvory (CF) svetu. ;)


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Tak přihodim něco taky, nějaké fotky z dovolené letošního roku) byly vkládány na instagram, proto takový formát, kdyby někdo chtěl nějakou v plném rozlišení u některých to nebude problém :-)

80403e14c7.jpg 70403e14c7.jpg 43730d27f4.jpg 52621c36e5.jpg 25156b4192.jpg 34047a5083.jpg f8c8b69c4f.jpg cbfb85af7c.jpg ad9de3c91a.jpg 8fbfc1eb38.jpg 9eaed0fa29.jpg

tvoje fotky se mi libej, mas uzasnej cit pro filtry. Parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Nejsem profík a ani nemám profi foťák,za prví,za druhý je to panorama kvůli tomu,aby šlo pořádně vidět jak je to tam hezký...o kvalitní fotku mi vážně nešlo(2mpx a méně ostrá fotka).... Nechci se předhánět jak vy,kdo zaostří nejlíp na nějakou tu obludu ...Neříkám,že by to nebylo hezký,ale nevim.Už je to moc stereotypní,jak se každej snaží co nejblíž vyfotit nějakýho toho motýla atd.. nefotím proto,že bych chtěl co nejkvalitnější fotky...jde mi to zachycení krásy přírody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smaky presne tak. Na nepsterova fotkach je videt, ze uz ma nekolik let za sebou nejakyho toho foceni a relativne dost kvalitni aparaturu (viz rozdil ve fotkach jeho prvniho topicu kdy pise ze se jedna o starsi fotky a pak tech dalsich....), a fotky jsou to i pekny z hlediska "kvality fotek a makra", ale psat sem, ze neci fotky nestojej za moc neni zrovna moc povzbudive, priste je lepsi mozna napsat jen ze fotka nema kresbu nebo ze je presvicena, hned to urcite kazdej vezme lepe... Nekomu se zas nelibej fotky motylku, zizal, pavouku at jsou sebevic kvalitni, a ze by to tu nekdo nekomu psal... ?

Dunky ta prvni hlava tigra (tygra?? :D), parada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel sem, že tenhle topic Fotite? Ukazte sve vytvory (CF) svetu. ;) je o fotkách - jako jejich kvalitě, kompozici, o tom jak jsou zachycené apod. a ne ani tak o tom "co je na fotce"... Nechtěl sem se nikoho dotknout nebo ho urazit.... Smaky to první panorama ještě ujde ale na tom druhym nevidim vůbec nic zajímavého..sorry ale tohle je muj názor. Th0ca ale když někdo veme foťák, vyfotí a uploadne to tak nemá cenu komentovat to tim způsobem co tam je špatně....přesně tohle je ten případ...

________________________________________________________________________________

buterfly_by_nepst3r-d3dqoo6.png

buterfly_by_nepst3r-d3dqo7g.png

buterfly_by_nepst3r-d3dqmpv.png

buterfly_by_nepst3r-d3dq1dc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak, dávají se tady fotky ne jenom k tomu aby jste se pochlubili kde jste byli ale taky aby vám bylo rozumně řečeno co děláte špatně a jak to zlepšit. Je tu diskuze o fotkách a ne o tom co je na nich. sám dávám fotky do diskuze abych si poslechl názor ostatních v oboru aby mi bylo zděleno chyby kterých se dopouštím, dělám to pro sebe. Člověk který kolem sebe slyší jenom chválu se většinou daleko nedostane. Jinak to první panorama ti smaky mirně ujelo bylo by fain občas udělat menší retuš aspon světlost fotky kontrast a barvy.

Co se týče motýlka fotky jsou parádní, ale zaměřil bych se spíše na kvalitu než kvantitu, vybíral bych fotky jenom ty které jsou ostré(opravdu ostré) a ty na kterých se ostření posunuto trošku dál než by mělo být bych zahodil, vím je to škoda taky jsem jich pár takový slušných zahodil ale člověk se pak z těchto chyb učí.

Jinak dávejte si pozor na významy začátečník/amatér/profesionál profík tady v tomhle tématu je myslím jenom jeden. sám jsem něco mezi začátečníkem a amatérem(nebo spíše amatér začátečník)

nejsem typ co by mohl radit, taky dělám spoustu chyb ale taky budu rád za to když mi rozumně napíšete jak by byla fotka lepší :) nebo co bych mohl zkusit :)

a abych tady jenom nekecal tady dávám nějaké fotky:

veronika_08_by_zavorka-d5bf160.png

Možná to vypadá uměle ale to světlo na noze je opravdu i v originálu.

veronika_09_by_zavorka-d5bjtax.png

veronika_10_by_zavorka-d5bnfis.png

llama_sees_you_by_zavorka-d5bw3z1.png

Každou rozumnou kritiku vítám samozřejmě konkrétní (žádné typu: "mě se to nelíbí"; "jeto divné" a pod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja sem jednoznacne pro barevny fotky te slecny, na ty posledni ma luxusni uskleb. Na ty cernobily variace mi prijde prilis ostre svetlo, ale dni clovek neporuci :)

Ja mam rad ostrejsi styl, vzor mam Jána Hronského (+ spousty dalsich), kterej perfektne vystihuje to co se mi libi :)

tak sem zkusim taky neco hodit, ale hodim sem neco "normalniho". :D Nepouzivam jeden typ filtru na vsechny fotky, kazda fotka co mam, tak vypada jinak, mam rad hru s filtrama a preferuju spis "plochy fotky".

innocence_by_thoca-d4zctsu.jpg

in_the_dark_is_still_hope_by_thoca-d4cl4lc.jpg

bite_me_by_thoca-d47swz0.jpg

smoking_hottie_by_thoca-d416kp4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu