Jump to content

Xbox 720

adioflip
 Share

Recommended Posts

Tohle není fejk :-D Nápis Xbox 720 se objevil v jednom filmu s Hugh Jackmanem - Real Steel... Microsoft nic takového nevyvrátil a údajně by se mělo i jednat o pravdivý údaj... když už jsme u toho... řekněte, co by podle vás měl mít nový xbox ??? nebo znáte snad nějaké informace o opravdovém Xboxu 720 ? :-)

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevim jak vy, ale já osobně bych do toho šel... Ale až potom, co půjde flashnout :D

stejně si to koupíš, protože nový halo bude jen na xbox novej :-D teďka snad čtyřka bude na Xbox 360 a zbytek už ne... tak já doufám, aby Xbox 360 přišel až po Playstationu 4, protože chci, aby byl lepší ;-)

X720 je spis takovy pracovni nazev, kazdopadne mam pocit ze i Msoft se vyjadril v tom ze to v real stealu byl spis takovy vtipek..... kazdopadne podle poslednich situaci to vypada, ze by mohl byt ohlasen na E3 v roce 2013 a mohli bychom se ho pak dockat ten samy rok na vanoce....

Plánují to na E3 2012 (: a vyjít by měl na vanoce 2013

• Junior Moderators

No, takhle: Já nikdy Xko neměl, Halo jsem dohrál na PC akorát jedničku a dvojku, ale už tady jsem si to zamiloval :D Tak právě přichází můj čas, kdy konečně dojedu všechny Halo a začnu pak s novou trilogií :D Sorry za trochu OT :)

Plánují to na E3 2012 (: a vyjít by měl na vanoce 2013

:-D to vychází krásně, to by zrovna mohla vyjít od microsoftu teoreticky ta ochrana, která by ti měla dokázat zablokovat celej xbox, tak ho vyhodíš a deš si hned koupit novej, to je hodně mazaný od MS :-D