Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 720


adioflip

Recommended Posts

Tohle není fejk :-D Nápis Xbox 720 se objevil v jednom filmu s Hugh Jackmanem - Real Steel... Microsoft nic takového nevyvrátil a údajně by se mělo i jednat o pravdivý údaj... když už jsme u toho... řekněte, co by podle vás měl mít nový xbox ??? nebo znáte snad nějaké informace o opravdovém Xboxu 720 ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

X720 je spis takovy pracovni nazev, kazdopadne mam pocit ze i Msoft se vyjadril v tom ze to v real stealu byl spis takovy vtipek..... kazdopadne podle poslednich situaci to vypada, ze by mohl byt ohlasen na E3 v roce 2013 a mohli bychom se ho pak dockat ten samy rok na vanoce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak vy, ale já osobně bych do toho šel... Ale až potom, co půjde flashnout :D

stejně si to koupíš, protože nový halo bude jen na xbox novej :-D teďka snad čtyřka bude na Xbox 360 a zbytek už ne... tak já doufám, aby Xbox 360 přišel až po Playstationu 4, protože chci, aby byl lepší ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X720 je spis takovy pracovni nazev, kazdopadne mam pocit ze i Msoft se vyjadril v tom ze to v real stealu byl spis takovy vtipek..... kazdopadne podle poslednich situaci to vypada, ze by mohl byt ohlasen na E3 v roce 2013 a mohli bychom se ho pak dockat ten samy rok na vanoce....

Plánují to na E3 2012 (: a vyjít by měl na vanoce 2013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No, takhle: Já nikdy Xko neměl, Halo jsem dohrál na PC akorát jedničku a dvojku, ale už tady jsem si to zamiloval :D Tak právě přichází můj čas, kdy konečně dojedu všechny Halo a začnu pak s novou trilogií :D Sorry za trochu OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plánují to na E3 2012 (: a vyjít by měl na vanoce 2013

:-D to vychází krásně, to by zrovna mohla vyjít od microsoftu teoreticky ta ochrana, která by ti měla dokázat zablokovat celej xbox, tak ho vyhodíš a deš si hned koupit novej, to je hodně mazaný od MS :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu