Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

Vsak jsem to rikal urceni mista nebo umisteni, jde jen o urcovani lokace ;)

To bud rad zes to neslysel, me tohle vzdycky rve vlasy.....

No Spojen s SA s VC by bylo fajn, ale asi je to trosku nerealne......

Ja bych se vubec nedivil kdyb tam bylo treba jen to L.A. ( s okolim), mensi nez SA, ale dost velke a pekne detailni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doufám že ve stylu San Adreas .... hlavní postava bude afro-američan a že to bude v tom gangsta stylu. Všude kolem lowrideři :D gangsta homies a dealeři s crackem opruzující tvůj "hood" :D :D, a spoustá kolem jdoucích koček :D Ne jak bylo ve stylu "Nemocnej chlápek kterej zabíjí zabíjí jenom proto že se nedokáže nabažit peněz". Taky by bylo dobrý kdyby grafika byla ve na úrovni Mafia 2 ( což pochybuju.) a hlavně aby byl parádní příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že ve stylu San Adreas .... hlavní postava bude afro-američan a že to bude v tom gangsta stylu. Všude kolem lowrideři :D gangsta homies a dealeři s crackem opruzující tvůj "hood" :D :D, a spoustá kolem jdoucích koček :D Ne jak bylo ve stylu "Nemocnej chlápek kterej zabíjí zabíjí jenom proto že se nedokáže nabažit peněz". Taky by bylo dobrý kdyby grafika byla ve na úrovni Mafia 2 ( což pochybuju.) a hlavně aby byl parádní příběh.

Proc zrovna Mafia 2? No predpokladam ze to bude v lepsim havu.....uz jen kvuli tomu, ze zrovna mafia zadny super zazrak nebyla.....podepsal se na ni dlouhy vyvoj.....

Velky gangu ne to byla strasna nuda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím co kromě stíhaček a tanků bylo na GTA SA nerealistické co se týče hraní/příběhu apod...GTA IV na tom bylo stejně jen bohužel o 100% okrouhané...snad udělají předělávku SA...okolí ,lesy apod tam prostě být 'musí' po tom jak na to každý nadával po IV si to snad už nedovolí ,prostě se mi nechce věřit že když oni ví o tom co tam lidi chtějí tak že je budou ignorovat + moderátoři na R* fórech jsou vždy dosti aktivní:)

a desmonde ty sice nechceš války gangů ale to že to bude v LA už dost naznačuje že to bude opět okolo gangů....

třeba compton je s gangy přímo spojený už od pradávna(pomalu půlka obyvatel LA jsou hispánci/černoši)...takže vynechat gangy v LA by bylo dost nerealistické a to ty nechceš :):D

a hlavně co by jste chtěli za příběh...další americký sen?to né...nebylo by špatné zasazení před SA...ještě něž CJ odjel...autoři by měli vesměs volnou ruku akorát konec by byl fixovaný na ten odjezd z LA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už u čekání na GTA IV jsem doufal že budou pokračovat ve stopách SA (rozloha,možnosti,záhady), kdyby osekali Ghetta nevadilo by mi to, ale příběh z IV oproti tomu CJovému byl o dost celkově slabší, a né tolik výrazný a zábavný, a celkově mi přišel víc uhlazený a stereotypní. Takže teď při čekání na GTA V zase doufám že alespoň trošku navážou na SA, protože to už mám po těch třech letech hraní SA:MP ,celé San Andreas prostě v krvi :))

Jinak nad tou "diskusí" co je a není dětinské a to, co tu stále omýval Desmond jsem se tedy dost pobavil.... jako dítě mi přišel úplně někdo jiný, než zrovna ONI, Desmonde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to bude podle Los Angeles,tak nemůžeme čekat nic jiného než Los Santos se změněnou mapou a s pěknými detaily.

Jo a jinak sem někde četl(delší dobu zpět),že by tam měly být děti.

leadercz:To že má podle tebe CJ lepší příběh neznamená lepší mapu.Tu píšeš jako by si chtěl udělat HD remake GTA SA i s příběhem.Ale jak píšeš,navázat by mohli už jenom kvůli tomu LA,ovšem s GTA IV to taky nepokračovalo v GTA III.

Jinak s tím že ti připadá DeSmond "jako dítě" je jen a jen kvůlli tvému souhlasu s ostatními. ;)

DeSmond:U té lokalizace je mezi určení místa a umístění čárka.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl z Los Santos maximálně spokojen, velké město, hodně stuntů, a pak ještě ta nádherná poušt, venkov a San Fiero, Las Venturas bylo taky good, ale bavilo mě ze všech nejmín.

Každopádně pokud z GTA 5 udělají takového nástupce San Andreas, tak bych byl nadšen, ale nejradši bych asi něco nového - napadají mě lokace jako třeba Rio de Janeiro nebo třeba Washington...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to bude podle Los Angeles,tak nemůžeme čekat nic jiného než Los Santos se změněnou mapou a s pěknými detaily.

Jo a jinak sem někde četl(delší dobu zpět),že by tam měly být děti.

leadercz:To že má podle tebe CJ lepší příběh neznamená lepší mapu.Tu píšeš jako by si chtěl udělat HD remake GTA SA i s příběhem.Ale jak píšeš,navázat by mohli už jenom kvůli tomu LA,ovšem s GTA IV to taky nepokračovalo v GTA III.

Jinak s tím že ti připadá DeSmond "jako dítě" je jen a jen kvůlli tvému souhlasu s ostatními. ;)

DeSmond:U té lokalizace je mezi určení místa a umístění čárka.;)

Jsi vcelku vedle ;). Já bych do 5. dílu chtěl ze San Andreas, už ty zmiňované možnosti, stejnou nebo alepsoň podobnou velikost celé mapy, Příběh bych volil jiný, ale raději nějaký co zvýrazní ten legendární "American Dream". místo nějakého ukrajince či srba, prostě příběh podobný tomu z SA, klidně bez těch "špinavých" gangů,ghett ale nějakému propracovanému gangu který jede v org. zločinu nebo jak tady ostatní propagujou tak Mafiánskou rodinu se vším všudy. ale né to aby ten příběh byl okopírovaný, jen aby se rozléhal po celé mapě, a bylo tam dost těch výrazných a legendárních misí co přinesou nový rozměr který tě ohromí a taky nějaké pořádné zvraty a WTF momenty :). To že mi DeSmond připadá jako dítě, není mým souhlasem s ostatními, já se na to podíval objektivně, a přišlo mi to tak, protože to strašně moc řeší a furt prosazuje to co bylo v GTA IV, a nedává prostor nebo spíš nechce dát prostor těm co by se přiblížili v 5tce spíš dílu SA než IV .... je mi to celé jedno já mám jiné starosti, ale vypadá to navenek skoro jako Flame co vyvolává zastánce GTA IV ;) proti ostatním...

Já bych se prvkům z IV vůbec neštítil a určitě bych je do hry zakomponoval, ale celkově mě 4. díl moc nechytil, já si totiž pod pojmem GTA a výrazem obecně HRA, představuju svět ve kterém máš mnoho možností, a příběh klidně dost přehnaný a klidně se může tvářit "dospělácky" jak pořád píše DeSmond, ale dal bych do toho i něco víc, a klidně bych i přeháněl, ale když myslím přeháněl, tak zdravě, a v rámci dodržení "reality" .... jinak na trailer se nemůžu dočkat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky udivuje, koik lidi tady bere tenhle gangsta styl, to jde uplne mimo me, respektive to moc nemusis, hromada cernochu se strilej navzajem, poslouchaj tvrdej rap, rvou porad jou, jou jou ..... to radsi ty srbaky :D

Kazdopadne mi podle tech ohlasenych postav zatim neprijde moc gangsta styl, ale co me ted napadlo, nemluvilo se o tom, ze by se mohlo hra za obe stany, policistu i kriminalnika a ted se resi, ze bude vic hratelnych postav, ze by.....

Tu realicnost resit znova nehodlam, pokud vim tak jsem to tu uz vysvetloval, k deckam se vyjadrovat nebudu, protoze uz jsem psal jak jsem to myslel, predpokladam ze to nikdo necetl ;)

Jsi vcelku vedle ;). Já bych do 5. dílu chtěl ze San Andreas, už ty zmiňované možnosti, stejnou nebo alepsoň podobnou velikost celé mapy, Příběh bych volil jiný, ale raději nějaký co zvýrazní ten legendární "American Dream". místo nějakého ukrajince či srba, prostě příběh podobný tomu z SA, klidně bez těch "špinavých" gangů,ghett ale nějakému propracovanému gangu který jede v org. zločinu nebo jak tady ostatní propagujou tak Mafiánskou rodinu se vším všudy. ale né to aby ten příběh byl okopírovaný, jen aby se rozléhal po celé mapě, a bylo tam dost těch výrazných a legendárních misí co přinesou nový rozměr který tě ohromí a taky nějaké pořádné zvraty a WTF momenty :). To že mi DeSmond připadá jako dítě, není mým souhlasem s ostatními, já se na to podíval objektivně, a přišlo mi to tak, protože to strašně moc řeší a furt prosazuje to co bylo v GTA IV, a nedává prostor nebo spíš nechce dát prostor těm co by se přiblížili v 5tce spíš dílu SA než IV .... je mi to celé jedno já mám jiné starosti, ale vypadá to navenek skoro jako Flame co vyvolává zastánce GTA IV ;) proti ostatním...

Já bych se prvkům z IV vůbec neštítil a určitě bych je do hry zakomponoval, ale celkově mě 4. díl moc nechytil, já si totiž pod pojmem GTA a výrazem obecně HRA, představuju svět ve kterém máš mnoho možností, a příběh klidně dost přehnaný a klidně se může tvářit "dospělácky" jak pořád píše DeSmond, ale dal bych do toho i něco víc, a klidně bych i přeháněl, ale když myslím přeháněl, tak zdravě, a v rámci dodržení "reality" .... jinak na trailer se nemůžu dočkat :)

Ja jen vyjadroval svuj nazor, stejne jako ty k SA, v tom pripade jsme tady asi vsichni deti......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o tom že lidi bere 'gangsta styl''(dva lidí to tu zmínili) to je o tom že lidi bralo san andreas kvůli milionu možností rozlehlé nejen městské mapě ,záhadám,stuntům,vedlejším úkolům apod...

italoamericany možná ale určitě ne přímo italskou mafii ( leda nějakou ''žílu'') to by bylo moc podobné mafii 2 a to oni opravdu nechtějí aby je někdo nazíval kopírkami...:D

já bych byl spokojený hrát s nějakým italoameričanem v mapě podobné SA,opět s hafo nepovinnýma ptákovinama,alespoŇ průměrným příběhem (:D) jde prostě o to že gta iv se snažilo hrát na příběh ale to moc nevyšlo ,protože v týhle ''loupežnický'' branži není tak lehké vymyslet kvalitní příběh aby byl zároveň dlouhý...SA by bylo taky o půlku kratší kdyby tam nebylo tolik vedlejších úkolů a aktivit.

CZLIMITLESSCZ (sorry:D)

to už jsem sem dával :)...na gta.cz je pěkný rozbor z kterého vyplívá dakota (LA až LV)

čili tyto dvě města a mezi nimy pouště/lesy?:))

jinak nějak nechápu to tvé ''jako RDR'' jako myslíš v dávných dobách či co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne receno to muze znamenat uplne cokoliv.......

To není o tom že lidi bere 'gangsta styl''(dva lidí to tu zmínili) to je o tom že lidi bralo san andreas kvůli milionu možností rozlehlé nejen městské mapě ,záhadám,stuntům,vedlejším úkolům apod...

italoamericany možná ale určitě ne přímo italskou mafii ( leda nějakou ''žílu'') to by bylo moc podobné mafii 2 a to oni opravdu nechtějí aby je někdo nazíval kopírkami...

já bych byl spokojený hrát s nějakým italoameričanem v mapě podobné SA,opět s hafo nepovinnýma ptákovinama,alespoŇ průměrným příběhem (:D) jde prostě o to že gta iv se snažilo hrát na příběh ale to moc nevyšlo ,protože v týhle ''loupežnický'' branži není tak lehké vymyslet kvalitní příběh aby byl zároveň dlouhý...SA by bylo taky o půlku kratší kdyby tam nebylo tolik vedlejších úkolů a aktivit.

Velkou mapu po vzoru SA bych bral, lhal bych, kdybych rekl, ze mi to v IV nechybelo, ale gangsty fakt nemusim (muj osobni nazor)....italoamerican by byl super......

A myslim si, ze pribeh IV byl kvalitni, dost dlouhy a mel super drive (jasne nebyl tak prehroceny jak v SA, ale to se mi libilo)....

Plus doufam zase ve vic koncu a mozna bych se ani nezlobil, kdyby je urcovali rozhodnuti behem hry, alespon by byla jeste vetsi znovuhratelnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV bylo takové suché oproti předešlým dílům, vždy v GTA šlo o nějaké gangy, mafii kde si prostě dělal války a mělo to úplně luxusní příběh, to GTA IV je úplně o něčem jinym, a to se mi nelíbí.

Naopak takové San Andreas, to bylo luxusní, a furt je - tuning, gangy (vč. války o území), můžeš si vybrat hromadu oblečení a dokonce i účes, máš tam takové ty no prostě sílu, musíš posilovat, pak více vydržíš atd, tohle v GTA IV není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond

tak mě se také GTA IV líbilo :) dohrál jsem ho 2x :D:) ...ještě tu mám stále originál (a to i přesto že mám flash :))

akorát bych teď právě bral alá SA...samozřejmně lépe s tou mafiánskou vložkou :)...taková mise jako poslíček kdy jdeš sehnat beton na betonový ''boty'' :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu