Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash xboxu


nabijecka

Otázka

zdravím,

rozhodl jsem se pro flash této konzole xbox 360 arcade, avšak narazil jsem nato, že tahle konzole má mechaniku liteon, (zdejší fw version je 74850C), avšak potřeboval bych poradit, zdali je potřeba pro získání klíče, speciálních nástrojů (jako jsou ve videích ukázány např. jak někdo přikládá pájku na nějaký kontakt pro propojení), mám nakoupený otvírák na konzolu, dále sata kabel na propojení a nastudovány návody jak pracovat s jungleflashem a provést hack, avšak zarzlo mě, že někteří používají speciální adaptéry-je to nutné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Takhle, v xboxu bych to velmi rad flashnul-tzn pouzil originalni vybaveni, ale bohužel vzhledem k tomu ze ihned po zapnuti vyskoci 3 cervene svetla, tak do xboxu prestane jit napeti......

budu tu teda muset zkusit pres to pc, protoze asi jina moznost neni, jenze proste nemuzu najit prosty navod jak to udelat, vsude to delaji silene slozite.....

rozhodne nepripojuj zadny napeti na mb xboxu, bud z pc prived 12V, 5V a zem na konektor mechaniky nebo to proste neres a flashni to stejne jako poprvy primo v xboxu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zásek tak jak se ti stal ne . Ale protože se měnil SW v mechanice kvůli čtení XGD3 her , tak by jsi o flash přišel také . Přes live teď upgrade dělat nemůžeš , protože by jsi tahal 13604 . Ty ale potřebuješ napřed dokončit 13146 . To ale můžeš jedině přes flešku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě, že jsem to i zkoušel, poznat to je taky na tom power adaptéru, protože jak začnout blikat ty 3 č.světla tak se hodí oranžové světlo-standby mód.... (kdybych to nemusel napájet přes to pc tak by to byl luxus, bohužel nejde to a nějaký rozumný jednoduchý návod snad neexistuje...)

rrod neznamena automaticky ze do xboxu nejde napeti, zkousel jsi pripojit mechaniku v xboxu do jf?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen tip k těm error kódům nedokončeného update-to první a druhé číslo znamená současný db a db na který se pokouší updatovat.Akorát je to v hexa,ale podle druhého čísla v error kódu pozná člověk jaký update má na flašku hodit.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na flesce nic nemam jen ten system update a mam ji naformatovanou na fat16 a to cislo nevim jake myslis?

Naformatuj na Fat32 a rootu musíš mít složku rozbalenou $systemupdate ve který jsou pak všechny soubory toho updatu (tak je to zabalené v tom archivu to jen vybalis do rootu té flashky.Měl jsem dojem ze ti to píše update failed a error kód,asi jsem to špatně pochopil.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D na to bych si ani netroufnul ..takze tu hru pak radeji nemam zapinat jak budu mit ten flash? a jeste mam dotaz protoze si chci koupit xbox 360 slim kdyz budu chtit si nechat udelat mechaniku na palenky musi se cipovat mechanika nebo staci jen flash? protoze u toho co mam xbox 360 arcade jsem mel nacipovanou mechaniku ale pak jsem si tam nechal dat puvodni protoze ta nacipovana mi blbe cetla dvd a normalne mi palenky jeli bez cipnute mechaniky jenom jsem mel flash..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdo má vědět, jak jsi to celé napojil, očividně ne, dobře. Třeba jsi to odpálil špatným zapojením napájení. Chtěl jsi ušetřit a nyní máš velké problémy. Mě už hned na začátku něco nesedělo. Přece pakliže to nemám dokonale nastudováno (nemusel by ses ptát na banální věci), tak se do toho nepouštím. Buď vím přesně co dělám, a nebo nevím a raději to svěřím odborníkům. Zvolil jsi postup, který pro tebe s ohledem na všechny okolnosti znamenal velké riziko. Nejsem nepřející, ale narovinu se tě zeptám. Stálo ti to za to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu