Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

POMOC ! HTC nereaguje..


stevens129

Otázka

Zdarec all potřebuji co nejrychleji pomoct..ráno ve škole o přestávce se dívám že už to píše že je vybitá baterie tak mobil (HTC Wildfire) vypnu a po škole kliknu na tlačítko k zapnutí a vyskočí obrazovka kde jsou nějaké Kody,datum a čas,pod tím napsáno-fastboot,bootloader,reboot,reboot bootloader,power down..a na žádné tlačítko ani nic to nereaguje ani když jsem vytáhnul baterku nebo to hodil na nabíječku a nechal na chvíli nabít..nevíte co s tím ? :/ díky předem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdarec all potřebuji co nejrychleji pomoct..ráno ve škole o přestávce se dívám že už to píše že je vybitá baterie tak mobil (HTC Wildfire) vypnu a po škole kliknu na tlačítko k zapnutí a vyskočí obrazovka kde jsou nějaké Kody,datum a čas,pod tím napsáno-fastboot,bootloader,reboot,reboot bootloader,power down..a na žádné tlačítko ani nic to nereaguje ani když jsem vytáhnul baterku nebo to hodil na nabíječku a nechal na chvíli nabít..nevíte co s tím ? :/ díky předem..

Ahoj, bohuzel mam ten samy problem a zatim jsem neprisel jak se z toho dostat pryc, jen co vzdy jde nahrat origo ROM a pak najede, dokud se zase nevypne... Kdyby Nekdo vedel jak to vyresit myslim ze budeme oba radi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To o cem mluvite je start do bootloader modu, normalne se do toho dostava tak, ze podrzite volume down a zmacknete power tlacitko. Jestli vam to tam najizdi i normalne tak budto mate natvrdo zamacknute volume down tlacitko a nebo sw. Chyba.

V bootloaderu muzete zkusit resetnout mobil do tovarniho nastaveni tim se vam ale vymazou vsechna data co tam mate mimo sd kartu. V nabidce bootloaderu se da pohybovat pouze volume down a up a potvrzuje se power.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stevens129: podpora me odkazala na servis, servis mi dal vyjadreni ze je vse v poradku.

Hanessh4: Bohuzel v bootloaderu se take nehnu, at jsem ve fastbootu nebo v bootloaderu oboji se chova jako zamrznute, ale po nahrani ROMu pres PC telefon najede a vse funguje v poradku...

:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu