Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH pro phat konzole


Recommended Posts

Jen se chci zeptat, uvažuji o RGH pro phat konzoli, samozřejmě jsem si projel diskuse na toto téma (a určitě jsem něco přehlédl :D), ale jaký je v současnosti nejlepší čip pro phat konzole? Pro slim konzole je to TX CoolRunner, pokud se nepletu, ale pro phat konzole netuším. Omlouvám se, jestli jsem to přehlédl, ale je tu zmíněno několik čipů a já nevím, zda si nějaký pořídit nebo ještě počkat.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci zeptat, uvažuji o RGH pro phat konzoli, samozřejmě jsem si projel diskuse na toto téma (a určitě jsem něco přehlédl :D), ale jaký je v současnosti nejlepší čip pro phat konzole? Pro slim konzole je to TX CoolRunner, pokud se nepletu, ale pro phat konzole netuším. Omlouvám se, jestli jsem to přehlédl, ale je tu zmíněno několik čipů a já nevím, zda si nějaký pořídit nebo ještě počkat.

Díky.

CoolRunner od TX je jak pro slim tak i pro phat konzole .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nejsi úplná nemehlo(což asi nejsi vzhledem k tomu, že chceš pájet do desky) tak nandx nepotřebuješ, na vyčtení a zapsání NAND se dá použít LTP kabel(v závislosti na revizi desky cca 5 odporů 1-3 diody), Relativně velká nevýhoda, že potřebuješ LPT a taky to dost trvá-16MB z Jaspera nejrychleji za 35 minut, počítej radši víc. Jtag rozhraní na naprogramování Coolrunnera budeš potřebovat i u jinýho glitch řešení, protože do toho xilinxe potřebuješ nahrát program. Každopádně to to jde taky vyřešit přes LPT. velmi obdobně, pár odporů a diod. (http://i136.photobucket.com/albums/q195/demitrixrd/lptjtag.png) Přímo tady na fóru je návod:http://console-forum.net/tema/132645-cz-navod-na-reset-glitch-hack-krok-po-kroku-vc-stavby-programatoru s tím že si autor staví navíc programátor s picem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jenze ke Cool runner potrebujes jeste NAND-X + Jtag kit :(

Je to to nejjednodušší a nejelegantnější řešení, samozřejmě to něco stojí. Já zde například mimo pořízení těchto věcí nabízím i zápůjčku (to pro ty, kdo vědí, že to použijí max. jednou pro sebe a nechtějí si to pořizovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu