Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak flasnout BenQ na nejnovější firmware?


blaztar1468625685

Otázka

Zdravím,

Potřeboval bych poradit jak flashnout starý fat xbox360 s BenQ mechanikou. Xboxy jsem kupoval dávno již s nějakým flashem (nevím jaká verze). Teď bych to chtěl aktualizovat. Slyšel jsem, že BenQ by mělo jít velmi snadlo. Co tedy budu potřebovat a jak mám zhruba postupovat. Nějakej návod jsme tu našel, ale bylo to na firmware 1.5 a nevím zda to platí i na 2.0 nebo 2.1. Záleží dnes furt na chipsetu?

Dík moc za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hmm, kdyby se přesto někdo našel kdo by byl ochotný poradit, budu rád. Ty xboxy ani nejsou moje, ale i přesto to chci udělat na 100procent, už jsem takovej, i s tím rizikem že se to nemusí povést. Kdybych měl slim nebo liteon nebo něco na co potřebuju speciální nástroje tak do toho nejdu, ale tady to nemá být tak těžký, jen si pohlídat pár věcí a rozebrat xbox. Stačilo by mi napsat, zda se stále můžu řídit pomocí toho návodu co je tu na ixtream 1.5 BenQ jen s tím, že použiju novou verzi jungleflashera a novější firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podívej se , jak to může také dopadnout - to je odstrašující příklad a není jediný :

http://console-forum.net/tema/132058-flash-xboxu

milosek ti radí dobře .

Chci jen upozornit, že jsem nakonec ten xbox v pořádku flashnul, bohužel do tématu to již nelze napsat a vyšlo mě to na 300 Kč + desítky hodin práce, ale jsem rád, že jsem nakonec nemusel platit těch 600 Kč (přece jenom jsem student a ušetřit 300 Kč + další částky na nových flashích se oplatí), kterých normálně flash stojí. jinak prováděl jsem flash litenoky s benq zkušnost nemám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen z perspektivy flashera - když tu vidím 300Kč + desítky hodin práce brané jako ušetření, tak u mě je flash FAT za 400 Kč máte ho za půl hodiny hotový, takže spíš je to většinou snaha lidí si dokázat, že na to mají což tak nějak dokážu lidsky pochopit a snažím se jim i pomoct pokud se dostanou (a dostanou) do slepý uličky.Výsledkem je bohužel dost čast hodně zubožená konzole, které má prodejní cenu rázem výrazně nižší kvůli orvaným plastům, záručním nálepce pryč atd. takže to ušetření je rázem pryč a člověk přišel nejen o ty desítky hodin času ale ve výsledku i o peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jn ale tk zas v necem je lepsi flashovat sam ptz kdyz vyjde novej update tk si to flashnu a mam to zadaco ale zase kdyz ja flashoval poprve lite on tk jsem si skoro vsechno koupil...chtel jsem mit prave jistotu aby se neznicili plasty atd.. ale jinak pokud s tim nemas skusenosti tk to predej radsi odbornikum ja to delal a mel jsem dost nasrano 400,- uz neni moc zvlast pokud mas treba brigadu o vikendu

jeste mensi uprava: ja to flashoval za pomoci skuseneho flashera on stal vedle me a pomahal mi tkze bych to sam radsi ani nezkousel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Příjde mi, že tam to začína až u spuštění programu. Ale spíš mě zajíma co je před tím. Jak to napojit. Jestli něco nenastavit v biosu. Někde jsem četl odstranit drivery na VIA. Zda zapnout nejdřív xbox nebo pc. Jak se děla s tím polootevřením mechaniky a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já měl taky Xko s mechanikou BenQ teď už je po RRoD rozlámanej někde bůhví kde :D .. ale jako flashování BenQ mechaniky? to snad neni nic lehčího z mé hodinové patlanice 3/4 hodiny možná i víc zabralo jenom rozebrání a složení Xboxu .. flash byla trivialní věc .. teda nejdřív win7 64bit protestoval ale donutil jsem ho se podřídit mým potřebám :D a takhle jsem měl v Xku 1.9 a 2.0 flash :) mechaniku mám ještě doma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu