Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash xbox360, nezamcene SPI


Raze

Otázka

Cau chtel sem se zeptat, ma vycteny klic z moji mechaniky liteon (firmware 0225) jde oto po flashi (nezamkl sem SPI) jsem blb, ted uz to vim, sem si rekl ze zkusim jestli vsechno funguje jak ma a zapojil sem mechaniku do xbox 360 (slim) no a nechtelo mi to nacitat dvd s hrama vypalenyma i normalnima. Takze sem se chtel zeptat jestli kdyz strcim hardwarove nezamknutou mechaniku do xboxu jesttli to nejak zamce nebo co s tim udela? Dalsi otazka teda je, jeslti muzu do xboxu s mym dvd key strcit jinou flashlou mechaniku bez hardwaroveho zamceni, tim myslim nejakou starsi, protoze se bojim ze to udela zase to same kdyz to flashnu a zapojim do xboxu.

Popripade jeslti je nejaka cesta dostat mechaniku z tohoto rezimu ve kterim ji ted mam, nenacita mi zadne hry ani originalni, windows mi ji nenactou ale v xku normalne jo, jen mi nejdou ty hry...bojim se ze si budu muset sehnat nejakou mechaniku ktera se dava do slim xboxu.

prosim nejakyho profika o radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau chtel sem se zeptat, ma vycteny klic z moji mechaniky liteon (firmware 0225) jde oto po flashi (nezamkl sem SPI) jsem blb, ted uz to vim, sem si rekl ze zkusim jestli vsechno funguje jak ma a zapojil sem mechaniku do xbox 360 (slim) no a nechtelo mi to nacitat dvd s hrama vypalenyma i normalnima. Takze sem se chtel zeptat jestli kdyz strcim hardwarove nezamknutou mechaniku do xboxu jesttli to nejak zamce nebo co s tim udela? Dalsi otazka teda je, jeslti muzu do xboxu s mym dvd key strcit jinou flashlou mechaniku bez hardwaroveho zamceni, tim myslim nejakou starsi, protoze se bojim ze to udela zase to same kdyz to flashnu a zapojim do xboxu.

Popripade jeslti je nejaka cesta dostat mechaniku z tohoto rezimu ve kterim ji ted mam, nenacita mi zadne hry ani originalni, windows mi ji nenactou ale v xku normalne jo, jen mi nejdou ty hry...bojim se ze si budu muset sehnat nejakou mechaniku ktera se dava do slim xboxu.

prosim nejakyho profika o radu ;)

0225 se ti rozhodně sama po vložení do xboxu nezamkne, protože je předpokládáno, že je zamčená by default.SPI lock je chápán jako SW zámek + volitelně i hardwarový (ten je navíc v TX deskách a pro kitech, nikde nepíšeš jakou metodu si na odemknutí použil). To, že ti to nefunguje není tím zámkem, zmastil si něco jiného,asi nesprávný DVD key.Co se snažíš dokázat mi z toho popisu není jasné, že si zapoměl mechniku zamknout není problém,prostě ji zase připoj k PC a zamkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu