Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Panove uzavrem to tim, ze ja kupuji i hry, ktere nejsou zname a tudiz me nelakaji ke hre, protoze doufam, ze mozna jednou prave tyhle nezname hry budou mit nejakou cenu a jako sberatel chci mit jednou kompletni sbirku /mission imposible\.. kdezto vy si kupujete a sbirate hry, ktere vite, ze si zahrajete.. to je, mam pocit, jediny rozdil.. ostatne nedavno sem videl u Krause pana, co sbiral pytliky na zvraceni.. O:-) taky sberatel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja totiz nekupuju hry do sbirky proto, ze si rikam ze to bude mit jenou cenu, vubec nepocitam s tim ze na tom budu vydelavat, je to proste o pristupu, nerikam ze je nejakej spravnej, ale u me asi prevazuje hrac nad sberatelem, respekteve chci, aby moje sbirka reprezentovala to, jaky hrac jsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak můžete vidět , JungleFever je z Prahy a pražáci moc IQ nikdy nepobrali , takže to jeho "sběratelství" berte s ohledem

Hehe.. Ty jsi taky jeden z místních vtipálků co? Hlavně že v informacích o bydlišti máš Prahu :D + teda sto dalších měst ale to sem nepatří..

Jinak myslím si že každý kdo vlastní pár her a už jen to že ho to zajímá nebo se s tím zaobírá a snaží se shromaždovat postupně všechny pro něj zajímavé hry je v podstatě sběratel. I když hry nekupuje v obrovské mase nebo je všechny nehraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si do sbírky kupuju jen hry co si chci zahrát, jinak jí moc nemá cenu ve sbírce mít. Výjímku tvoří když se mi podaří sehnat za slušnou cenu nějakej zafóliovanej kousek, kterej nemam srdce rozbalit (třeba Killzone 1 steelbook) ale i ty si chci časem pořídít v "hrací" verzi.

OT

jak můžete vidět , JungleFever je z Prahy a pražáci moc IQ nikdy nepobrali , takže to jeho "sběratelství" berte s ohledem

Nedávno jsem byl v Brně a docela mě zklamal přístup samotných brňáků. Člověk se zeptá kudy se leze do metra a dočká se jen nadávek a urážek... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem rad,ze mam doma tyto hry, protoze uz jsou z nich raritky:

PC: Planetscape: Torment

ps 1: king´s field, crash bandicoot vsechny dily, diablo 1,Resident Evil, Breath of Fire III (ger verze)

ps2: Dark Cloud, Grandia 2, Legaia 2,Clock Tower 3, Metal Gear Solid 3: Subsistence, Silent Hill 2 Director´s cut

ale bohuzel nemohu stale sehnat Dark Chronicles,Shadow Hearts na ps2

Vetsinu jsem chtel prodat,ale ebay za mne rozhodnul prodat hru za 100,- kdyz se da prodat uz za 1000,-

Btw. vsechny konzole mam takze neni problem si to zahrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mandaz nechápeš...nechtěl bych to i kdyby stál 50 kč... resp. max že bych ho dál prodal :) koukni na cenu těch dlc na psn a xlive ....dostaneš se tak na 1000 kč :) už chápeš...raději dá třeba 600 za falout NV + všechny datáče na disku než takhle...stejně jako MK..dá se ted sehnat za cca 470 kč ale když je oznámena ultimátní edice s 15 skinama a 4 novýma postavama.... nebudu kupovat původní verzi...

mohl jsem mít i hry za 100.... ale nekupuju zas vše...pokud nemám v úmyslu hrát....sice sbírám ale má to i s vá omezení...a pokud hru nehraju nebudu ji kupovat jen abych měl ve sbírce něco dalšího... za těch 6 her na NDS jsem ted dal skoro 4000 a to byly použité.... le hůř se shání a mám co jsem chtěl takže spokojenost....u těch her cena níž nebude :)

Ahá, tak to jo. Já jsem hrál fallout naposledy druhý díl na pc a napřed jsem ho chtěl zkusit, jestli mi nebude vadit ten přerod pomalu v FPSko. Ale zatím mne baví.

A teď je ještě druhý věc, jestli ty přídavky budou na disku se hrou nebo se budou muset stahovat z PSN. Já totiž nemám konzoli online a nějaké poukázky na stáhnutí by mi byly k ničemu.

Takže abych to shrnul, pokud mne bude Fallout3 i NV bavit, určitě si pořídím tu UE.

Nevíte někdo, jestli ta afrika vyšla v EU verzi, zatím jsem ji všude našel US nebo asijskou

Moja má doma US verzi a jde naprosto bez problémů.

A ještě k té naprosté konině, co "vytvořil" Mafioso. Ať si každý sbírá co chce a jak chce je to jeho vlastní volba. A jestli je z Prahy nebo Ostravy je úplně jedno. Dobré lidi najdeš všude stejně jako špatné lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem byl v Brně a docela mě zklamal přístup samotných brňáků. Člověk se zeptá kudy se leze do metra a dočká se jen nadávek a urážek... :)

nevim kdes vzal že jsem brňák ....... já se nedavno v Praze ptal kudy se dostanu na nástupiště monorailu , ty lemry mi nebyly schopný ani odpovědět a čuměly na mě jak když tam chci vybombardovat Ruzyni , vlastně teda pomalu LVH :lol: .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera přišla U3 explorerka, myslel jsem že bude o něco větší, a to jak truhla tak figurka, ale nevadí - je super.

Koukam, ze to je tvuj oblibeny komentar na novy prirustek do sbirky :D

Ahá, tak to jo. Já jsem hrál fallout naposledy druhý díl na pc a napřed jsem ho chtěl zkusit, jestli mi nebude vadit ten přerod pomalu v FPSko. Ale zatím mne baví.

A teď je ještě druhý věc, jestli ty přídavky budou na disku se hrou nebo se budou muset stahovat z PSN. Já totiž nemám konzoli online a nějaké poukázky na stáhnutí by mi byly k ničemu.

Takže abych to shrnul, pokud mne bude Fallout3 i NV bavit, určitě si pořídím tu UE.

Moja má doma US verzi a jde naprosto bez problémů.

A ještě k té naprosté konině, co "vytvořil" Mafioso. Ať si každý sbírá co chce a jak chce je to jeho vlastní volba. A jestli je z Prahy nebo Ostravy je úplně jedno. Dobré lidi najdeš všude stejně jako špatné lidi.

Melo by to byt na disku jako u Fallout 3 GOTY. jeden disk hra, druhy pridavky, ktere budou asi i samostatne spustitelne, protoze vim, ze to takhle vychazelo na xbox i zvlast ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to byt na disku jako u Fallout 3 GOTY. jeden disk hra, druhy pridavky, ktere budou asi i samostatne spustitelne, protoze vim, ze to takhle vychazelo na xbox i zvlast ;)

Umm, Fallout 3 GOTY byl na disku jednom (PS3 verze). A přídavky u New Vegas spustitelné samostatně nejsou, stejně jako u původního F3. Jsou zakomponovány do samotné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umm, Fallout 3 GOTY byl na disku jednom (PS3 verze). A přídavky u New Vegas spustitelné samostatně nejsou, stejně jako u původního F3. Jsou zakomponovány do samotné hry.

Mluvil jsem jakozto xboxar samozrejme o x360 verzi (nedoslo mi, ze je tady prevazna vetsina PS3karu) a tam pokud vim to je na dvou discich, za tu samostatnou spustitelnost se omlouvam to byla jen teorie......kazdopadne ve vysledku je odpoved jasna, je to na disku, nejde o zadne kody ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu