Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Jo tak tohle si ted musim vybojovat.. pritelkyne se mi snazi tvrdit, ze hry do obyvaku nepujdou.. ja je ale v loznici mit nechci :D to bude zas boj

Udělej to jako já, nech si do obyváku dát skříň a do ní si hry zavři :D Nic není vidět a skříně už dělají v dizajnu obývací stěny. Přímo u tv mám jen skyrim a moja afriku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jo tak tohle si ted musim vybojovat.. pritelkyne se mi snazi tvrdit, ze hry do obyvaku nepujdou.. ja je ale v loznici mit nechci :D to bude zas boj

ja budu za 3 mesice stavet barak a pritelkyni nevadi,ze jedna mistnost bude herna, doufam,ze nebudu mit dve deti,protoze to druhe by pak chtelo vlastni pokoj,kde bude moje herna:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja budu za 3 mesice stavet barak a pritelkyni nevadi,ze jedna mistnost bude herna, doufam,ze nebudu mit dve deti,protoze to druhe by pak chtelo vlastni pokoj,kde bude moje herna:D

Musime se v te posteli vice krotit, at nam decka nelezou do her :D :D :D sakra.. tohle je uz zly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz please nafot tu Duke nukem uvazuju ze ji koupim ale chtel bych ji videt :D Je ta figurka aspon kvalitny? :)

Zítra v průběhu dne tu ty fotky nahodím. Ta busta mi přijde velmi kvalitní, jako odlitek z nějaké pevné sádry. V JRC ji měli za 699,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-35176-14687159071247_thumb.jpg

Tady jsou ty slíbené fotky Dukáče v edici železné koule. Pro představu o velikosti busty jsem ji vyfotil u krabičky se hrou. Busta sama o sobě není veliká, ale je zase o to kvalitnější.

A ještě se pořád rozmýšlím o koupi sběratelky Skyrimu, v jrc ji mají za 2.700,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]15741[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15742[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15743[/ATTACH]

Tady jsou ty slíbené fotky Dukáče v edici železné koule. Pro představu o velikosti busty jsem ji vyfotil u krabičky se hrou. Busta sama o sobě není veliká, ale je zase o to kvalitnější.

A ještě se pořád rozmýšlím o koupi sběratelky Skyrimu, v jrc ji mají za 2.700,-

Pokud vim, tak k edici balls of steel je certifikat, kde pisou kolikaty limitovany kus to je.. tak kolik jich je? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, tak k edici balls of steel je certifikat, kde pisou kolikaty limitovany kus to je.. tak kolik jich je? :D

Moje číslo je tuším něco přes 124 000, ale přesně si to nepamatuju. Musel bych se jít mrknout do obyváku a to mám daleko (cca 10 metrů) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik ma ten Eye of Judgment cenu? Proč je tak vzácnej?

samotnou hru koupis, ale ten bundle se stojanem a kartami uz mas problem sehnat novej.. v cr ho sice na zbozi.cz najdes, ale vsude ti napisou, ze neni skladem a ze prodej byl ukoncen.. hra vysla pred par lety a za par mesicu zrusila vsechny servery, takze je to prakticky "mrtva" hra.. proto tak vzacna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu