Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Tak Mirror's Edge ja osobne povazuji za jednu z nejoriginalnejsich her na PS3.. me osobne bavila atmosferou, muzikou, hratelnosti a zkratka miluju ji.. kdyz vemu v potaz, ze je v JRC za EHM UZ 89,- tak vedle ostatnich titulu za tu cenu (fifa, fight night round atd) to nejlepsi.. mimochodem doporucuju panove se podivat na jejich preowned.. sli ted jeste dolu, takze fallout new vegas za 179,- to je pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Taky nevim co je na něm tak zajímavýho, kromě toho že je to dobrá hra dneska za dobrý prachy. Killzone mam taky trilogii, dokonce ve steelbooku a nerozbalený, ale jedničku sem ještě nehrál nemam momentálně PS2, tak si to asi koupim na PSN když to vyjde i u nás za dobrý prachy.

Ty máš jedničku ve steelbooku? ani nevím že byla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé kolik stála a kde si sehnal GT5 kolektorku? To je ta s tim MB modelem a krásnou peněženkou ne?

Včera jsem nějak brouzdal na netu a vidím ji za 900,- a ještě tady v Plzni, to jsem si prostě nemoh nechat ujít. Osobka a ještě super cena. Peněženka tam neni, ta byla myslim jen v Signature edici. Mám tuhle verzi: http://us.gran-turismo.com/c/binary/images/nws12763916933751611.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nějak brouzdal na netu a vidím ji za 900,- a ještě tady v Plzni, to jsem si prostě nemoh nechat ujít. Osobka a ještě super cena. Peněženka tam neni, ta byla myslim jen v Signature edici. Mám tuhle verzi: http://us.gran-turismo.com/c/binary/images/nws12763916933751611.jpg

u tý bylo taky autíčko? já myslel jen knížka a papírový přebal a chromeline auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé a co ta pěněženka pěkná ? :D Hrozně se mi líbí z fotek i ten model toho MB bohužel v tý GT5 kolektorce je Nissan ne? Jo a předpokládám že nebyla nová ta collector edice nebo snad jo?? Díky za info.

Peneženka? ani nevím, ještě jsem ji nevybalil, použil jsem je kódy na stealth auta, a hru hraju na normální GT5, takže mám i tu hru zabalenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu