Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Nevim nevim, není cash resp. možná by byl ale nejspíš budu kupovat mininotebook a tohle už je trochu navíc jelikož nemakám a kapesný zas tak vysoký není..

Me to povidej, proto sem to zkousel na tu provizi :D momentalne jsem bez prace a sprtam zkousky, takze mam asi 900,- :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas ne bych řekl koupíš tunu her ale alespoň některý drží cenu ba i za nějakou dobu zvýší.. Než když nemáš nekoupíš nic a jedeš furt to samý.. Btw : Jaký je rozdíl verzá v té GT5 Signature edici?? Myslím tu USA edici a evropskou pokud to tak je. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas ne bych řekl koupíš tunu her ale alespoň některý drží cenu ba i za nějakou dobu zvýší.. Než když nemáš nekoupíš nic a jedeš furt to samý.. Btw : Jaký je rozdíl verzá v té GT5 Signature edici?? Myslím tu USA edici a evropskou pokud to tak je. Díky.

O rozdilech nevim, mozna neco na wiki.. ale vcelku o tom pochybuji.. edice se vicemene krom jazyka tolik nelisi.. jen japky sou divnejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to povidej, proto sem to zkousel na tu provizi :D momentalne jsem bez prace a sprtam zkousky, takze mam asi 900,- :P

Doufám, že máš o něco víc peněz :D btw už ti ten balík ode mne na tvé poště chystají. Collectorku Skyrimu už má ve spárech PPLka a jak jste se tu bavili o Killzone, tak já mám bundle verzi K3 s tím zeleným dualshockem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že máš o něco víc peněz :D btw už ti ten balík ode mne na tvé poště chystají. Collectorku Skyrimu už má ve spárech PPLka a jak jste se tu bavili o Killzone, tak já mám bundle verzi K3 s tím zeleným dualshockem.

Samozrejme 900 je uz odectena castka ;) mam svoji uctovou osnovu v poradku :D skyrim pak doufam nafotis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Jungle : promin odpověď s citací se mi nějak nepovedla tak tohle je pro tebe :D Dneska už to PEGI 18 je k ničemu , dnešní mládeži ( i mě ) To je jedno :D I táta řikal u brutálky že já to hrát nebudu a stejně pak jsem taky mlaskal ale ne na LEGU , :D INDIANA JONES třeba jo ale mě například nebaví LEGO StarWars atd. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu