Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

ja valentyna neslavim a slavit nebudu, proste to schovam a je to:D To vis,jak je neco tak levneho musim ti mit,protoze pak bych toho litoval. Asi je na case prodat neco ze sbirky.

Máš recht, co oči nevidí, to tvoju nebolí :) Pokud budeš uvažovat o nějakém prodeji, vzal bych si Silent Hill: Homecoming :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Máš recht, co oči nevidí, to tvoju nebolí :) Pokud budeš uvažovat o nějakém prodeji, vzal bych si Silent Hill: Homecoming :D

tak Silent Hill: Homecoming (novinarskou verzi) jsem sehnal pres 2 rokama nahodou za 300 a vim ze se blbe u nas daji sehnat,ale prodavat urcite ne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to steelbook, celkem povedený, s kresbou lebky chimery vepředu a nápisem Resistance3 zezadu. Disk má místo potisku relief jako gramofonová deska. Ono je to prakticky veškerý obsah ze speciální edice.

EDIT: Tak kdo má zájem, neměl by otálet, už jsou jen čtyři. Když jsem sem včera dával odkaz, bylo tam napsané 5 a více ks :D

hm, a komu myslíš že ta jedna z těch pěti asi přijde:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to steelbook, celkem povedený, s kresbou lebky chimery vepředu a nápisem Resistance3 zezadu. Disk má místo potisku relief jako gramofonová deska. Ono je to prakticky veškerý obsah ze speciální edice.

EDIT: Tak kdo má zájem, neměl by otálet, už jsou jen čtyři. Když jsem sem včera dával odkaz, bylo tam napsané 5 a více ks :D

Ok tak si mě přesvědčil Horste, na steelbooky mam slabost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti šulibrci z gameexpresu už zvýšili cenu na 1299,- :D Asi se nás lekli :D :D

Kdo zaváhal, bude ji mít dražší :D

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-resistance-3-survivor-edition-p-13315.html

Pocitam s tim, ze jich vydali tolik, jako kouli z ocele.. takze do pul roku bude za 750 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti šulibrci z gameexpresu už zvýšili cenu na 1299,- :D Asi se nás lekli :D :D

Kdo zaváhal, bude ji mít dražší :D

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-resistance-3-survivor-edition-p-13315.html

tak v objednavce mam stale s postou 1104,- pokud by doslo ke zmene,tak objednavku samozrejme rusim, hru nepotrebuji kdyz ji mam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam taky za 1104 (mimochodem pěkně drahá pošta), ale mě sem štěstí dokončil sem objednávku a už tam byla nová cena :)

ja si tam dal ppl a za 105,- levne, jsem zvykly platit 120 - 130

Jako behem 14 dni mam Crysis Nano Editon,Prince Of Percia:FS CE, Heroes IV CE,SFIV CE,Resistance 3: Surv.edition, a pristi patek Soul Calibur V: CE,Final Fantasy XIII-2 Crystal edition a to vse za pouhych 7499 kc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem hodně mainstreamovej hráč takže moc málo známých her u mě nenajdete, ale na PS1 je to určitě Vigilante 8. Pak nevim jak moc je známá/nezmámá PixelJunk série, ale tu mam taky hodně rád stažený mam všechny díly a hraju to pořád dokola :) a El Shaddai. To je hra která mě prostě nutí dohrát jednu úroveň jen abych viděl jak vypadá ta další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem hodně mainstreamovej hráč takže moc málo známých her u mě nenajdete, ale na PS1 je to určitě Vigilante 8. Pak nevim jak moc je známá/nezmámá PixelJunk série, ale tu mam taky hodně rád stažený mam všechny díly a hraju to pořád dokola :)

Ani jedno neznam :D

Jinak me osobne hodne bavi s prateli hrat buzz kvizy.. dneska si vazne za 190 poridite bzucaky, ktery jsou kompatibilni s PS3 a jako spolecenska hra to je genialni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno neznam :D

Jinak me osobne hodne bavi s prateli hrat buzz kvizy.. dneska si vazne za 190 poridite bzucaky, ktery jsou kompatibilni s PS3 a jako spolecenska hra to je genialni :)

kde seženu hru a bzučáky? ;) za dobrý ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde seženu hru a bzučáky? ;) za dobrý ceny

Ja to koupil v tomhle kramku je to zastavka Krymska http://www.hryps2.cz/market/eshop/4-1-Hry-Ps2-EyeToy/0/5/419-Buzz-Music-Quiz-Buzzers a kdyz tam zajdes, tak ti je da urcite levneji.. je to neskutecne prijemnej pan, zapalenej hrac a dal mi k tomu dalsi hru zadarmo.. takze sem za 290 dostal buzz mega quiz, buzz music quiz a bzucaky.. kdyz tam zajdes a reknes, ze chces jen bzucaky, tak si myslim, ze se vejdes do 200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to koupil v tomhle kramku je to zastavka Krymska http://www.hryps2.cz/market/eshop/4-1-Hry-Ps2-EyeToy/0/5/419-Buzz-Music-Quiz-Buzzers a kdyz tam zajdes, tak ti je da urcite levneji.. je to neskutecne prijemnej pan, zapalenej hrac a dal mi k tomu dalsi hru zadarmo.. takze sem za 290 dostal buzz mega quiz, buzz music quiz a bzucaky.. kdyz tam zajdes a reknes, ze chces jen bzucaky, tak si myslim, ze se vejdes do 200

Dík, určitě tam zajdu, tak uvidime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu