Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak hoši , musím se pochlubit dneska jsem koupil F1 2010 , konečně mám jiný něž 2004 :D Je tam manuál a vypadá jako nová . Ten pán u pokladny 4 minuty hledal CD a něco psal nebo hledal v počítači :D Teď si dám delší přestávku a pak plánuji tyto hry : UNARCHED 2 Among Thieves , UNARCHED 3 Drakes Descreption , RESISTANCE 3 , BATTLEFIELD 3 , Call of Duty MW3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši , musím se pochlubit dneska jsem koupil F1 2010 , konečně mám jiný něž 2004 :D Je tam manuál a vypadá jako nová . Ten pán u pokladny 4 minuty hledal CD a něco psal nebo hledal v počítači :D Teď si dám delší přestávku a pak plánuji tyto hry : UNARCHED 2 Among Thieves , UNARCHED 3 Drakes Descreption , RESISTANCE 3 , BATTLEFIELD 3 , Call of Duty MW3 :)

Proboha je to UNCHARTED 3 Drake's Deception :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
AC3, Medal of Honor a co dál? Přijde mi že se tenhle rok vyčerpal už ze začátku (alespoň pro mě :) )

A tim to rozhodne nekonci :) Treba FC3, Bioshock, Hitman mozna i GTA, ikdyz tomu uz moc neverim :) A kdo vi, treba se dockame i LG...... Ale tahakem je rozhodne AC3 a Halo 4, obe bych rad videl v velkych edicich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tim to rozhodne nekonci :) Treba FC3, Bioshock, Hitman mozna i GTA, ikdyz tomu uz moc neverim :) A kdo vi, treba se dockame i LG...... Ale tahakem je rozhodne AC3 a Halo 4, obe bych rad videl v velkych edicich :)

GTA těžko, Bioshock má vyjít v létě (nebo už to posunuli?) no a FC3 bude průser :). Z mého pohledu je tenhle rok výrazně slabší než ty předchozí (z toho co zatím víme že vyjde).

jinak momentálně jsem s hrama něco přes 470.... těžko říct není čas fotit

A hrát už vůbec ne co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu