Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Takže, pokud by někdo měl a chtěl by se zbavit nějakých svých figurek či ostatních sběratelských věcí tak mi napiště, už delší dobu nic nemam a ani mít nebudu protože speciálku MP3 v česku zrušily (OOOOOOOOOOOOMG HRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RAAAAAAAAAAAAAAAGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE), takže speciálně bych měl zájem o tohle: - soška Dartha Magnuse z SWTOR collectorky - Halo 3 legendárka (ikdyž pochybuju že to tu vůbec někdo má a i kdyby měl tak se toho asi nikdy nezbaví! :D) - sběratelské věci jako krabice a tak z Far Cry 2 collectorky a Mass Effect 3 collectorky - artbook z Epic edice GoW3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, já už mam AC3 FE předobjednanou, a pokud bude legendárka Halo 4 nebo něco takovýho tak bych za ní klidně dal i 3-4 litry, na její oznámení se sakra těšim! Ale nejvíc mě štve ta MP3 speciálka že tu nebude :( Jsem se koukal na unboxingy na YT a až na vcelku řekl bych nepovedeneou tvář figurky Maxe je to opravdu nádherná figurka a skvělá edice. Snad na ní v budoucnu narazim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, já už mam AC3 FE předobjednanou, a pokud bude legendárka Halo 4 nebo něco takovýho tak bych za ní klidně dal i 3-4 litry, na její oznámení se sakra těšim! Ale nejvíc mě štve ta MP3 speciálka že tu nebude :( Jsem se koukal na unboxingy na YT a až na vcelku řekl bych nepovedeneou tvář figurky Maxe je to opravdu nádherná figurka a skvělá edice. Snad na ní v budoucnu narazim...

cena bude hodne vysoko pro evropu, bude to chtit luck na ebay z USA a levne postovne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena bude hodne vysoko pro evropu, bude to chtit luck na ebay z USA a levne postovne
Tak ani to poštovné z USA nemusí bejt obrovský, do 15 dolaru v pohodě vid, problém je proclení, ty svině vždy účtujou takové prachy že bych vraždil... Jinak, krom Maxe Payne 3 z trikem od xzonu mi tenhle tejden, nejspíše zítra přijde ještě SW: The Force Unleashed II a DJ Hero (mají ho na gameshop za 399 Kč i z pultem!!!)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ani to poštovné z USA nemusí bejt obrovský, do 15 dolaru v pohodě vid, problém je proclení, ty svině vždy účtujou takové prachy že bych vraždil... Jinak, krom Maxe Payne 3 z trikem od xzonu mi tenhle tejden, nejspíše zítra přijde ještě SW: The Force Unleashed II a DJ Hero (mají ho na gameshop za 399 Kč i z pultem!!!)

tak dj hero bych bral,ale je to ps2 verze (ale ty mas vlastne xbox,takze pohodicka a levny kup)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem vyměnil Ratchet a Clank : Quest for Booty za Tom Clancy´s EndWar . Takže zůstávám na asi 39 i s minihrama , jinač asi v červenci přijdou další :)

To : rockyzz - Tady jsou nějaké figurky s Eziem či jak se píše , prostě AC . Sám jsem je viděl . A to nejsou všechny jak maj na netu . :) http://www.herni-svet.cz/fan#s=1&radit=nejdrazsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to tam nepřepisujou moc , já viděl asi 8 figurek Ezia ( z AC ) U nich v obchodě :) Měli tam i Predatora :) A jen tak vedle . DJ HERO pro PS3 tam měli za 499 bez mix pultů asi :/ Ale kdo by měl zájem o sběratelskou Edici Unarched 2 nevím jestli je kompletní tak maj za 400 :)

EDIT : Zajímavá bazarová cena : F1 2010 - 400,- a F1 2011 400,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danfri, kde si viděl Un2 sběratelku za 500? Mají jen U3 a za šílenou cenu..

ignoruj jeho prispevky, je to fakt zbytecne cist a pak i neco hledat,casem pochopis.

to Desmond: bohuzel serie Far Cry od druheho dilu totalne zklamala, takze urcite ne. jedine kdyby pak stala za par mesicu 700 kc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ignoruj jeho prispevky, je to fakt zbytecne cist a pak i neco hledat,casem pochopis.

Hleď si svýho vejtaho .

Danfri, kde si viděl Un2 sběratelku za 500? Mají jen U3 a za šílenou cenu..

To bude tím že jsem psal že to tam málo kdy připisujou , měl jsem jí v ruce ale říkám že nevím jestli je komplet , těžká byla docela dost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rikate na ohlasenou Insane Edici Far Cry 3? Ktery z vas sberatelu si ji poridi?
Tak úplně špatně nevypadá, ale nic extra to neni, závisí na ceně, u tohohle bych asi přes 2100 nešel..... Danfri: fakt díky ale já žádnou figurku Ezia z AC nepotřebuju, všechny PVCkové od výrobce co udělal figurku pro AC II white edici už mam, jen mi zbýva AC II Black Edition ezio a toho asi v evropě tak snadno neseženu a vůbec né samostatně, a pak ještě AC Altair figurku, to je fakt ultra sběratelská věc řekl bych :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A za kolik jestli se mohu zeptat? Vypadá velice pěkně.

Jinak v pátek mi přišel Max Payne3, zatím je to bezchybný návrat legendy se vším všudy.

Pan ji prodaval na aukru za 450 volny prodej,tak jsem mu napsal,ze ji ihned koupim za 1000,-+50 kc posta. Souhlasim,takze jsem ji koupil (cenove jsem se orientoval dle ebay 44,99 dolaru used +posta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je výborná cena, na jednom eshopu jsem ji viděl prodávat za cca 2.100,-

jj cena je super, na youtube jsem videl hodne unboxing a vetsinou to byli verze bez masky. Casto jsem videl verze s guide a trickem. NO uvidim az prijde domu,fakt se na ni tesim,ale musim si rici, to utraceni za hry je fakt blbost:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu