Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Tak, právě jsem na ebayi (německym) vyhrál aukci o sošku Maxe Payna z specialy Max Payne 3, jen za 37,50 eur + 4,50 poštovné (cca 1000kč). Což je fakt super, jsou k tomu i ty 4 artworky nebo co to vlastně je, takový ty obrázky. :D

Jo a pokud by někdo z vás měl zájem, tak tam jsou 2 další aukce s tou soškou Maxe, takže headhote - řikal jsi mi že pokud ji seženu v evropě tak hodně draho, není to pravda! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Díky, ale i ta speciálka by se sehnala levně (časem snad), teda za takových 2500kč (z británie, německa,...). Každopádně já hru z poštovnym koupil za 1500 (+ tričko), k tomu tu sošku za 1000, takže to mam v podstatě jen za 2500 a chybí mi jen soundtrack (jen ke stažení - wtf? - nezájem), dlc postav do MP (to určitě stojí málo na XLIVE nebo PSN) a taky na replika kulky na klíčenku, ta má řekněme cenu 200... Takže kdybych to chtěl vše tak by mě to vyšlo asi na 2900 řekl bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu psal je to z aukra, byla aukce s přihazováním na 500ti a on nabídl prodejci 1000 za kup teď, stačí číst je to pár příspěvků nad tebou..
Mrkni na první příspěvek na téhle stránce, psal že 1.050kč i s poštou. To byl kup týdne, ne-li i měsíce :)

Díky kluci, nějak jsem si toho nevšiml a nepročítal to celé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo presne jak pise Mandaz 1050,- musel jsem rychle jednat, klidne bych nabidnul i vice. mela by to byt edice ktere bylo vydano pouze 2000 ks pro svet. Na youtube je mnoho videi kde rozbaluji collector´s edici a ta ma tricko a artbook. Tady artbook nebyl. U pana prodejce budu muset napsat nejaky velice pozitivni komentar, uz jen proto,ze mi jeste dal hru Lair zdarma, naprosto amazing,ze jsou mezi nama takovy borci;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se osobně her který mě nezaujaly zbavuju, takový ve sbírce nechci. Nejedu na počet ale na kvalitu.

ja si nechavam pouze Collector´s edice, doufam,ze jednu budou mit vetsi cenu a hry co jsem dohral a nejlepe na platinu jdou pryc,akorat tu mam asi 50 her co jeste nebyli v mechanice a koupil jsem je,protoze byli levne, snad se k tomu nekdy dostanu, ps4 je daleko:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se osobně her který mě nezaujaly zbavuju, takový ve sbírce nechci. Nejedu na počet ale na kvalitu.

Mne bohužel (bohudík) k podobnému postoji vůči sbírání dotlačila moja ;)

Zkraje týdne mi přišla mj. NCIS: The Videogame (nebo jak se přesně jmenuje). Užasně lehká adventurní konina a podle mne nejlehči platina vůbec. Už mám cca 75 procent trofejí a to jsem ji hrál akorát ve středu cca dvě hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si take nechavam jen kousky, ktere za neco stoji a bavi me.

Mandaz: Kdyz se budes chtit pak NCIS zbavit dej vedet, ta moje to hrozne shani a hraje neco podobnyho na mobilu :D

Podle toho, jak rychle pokračuju, to bude možná v neděli. Ale už jsem se díval předběžně do tvého topicu a všechno co nabízíš jsem buď měl nebo mám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu