Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

JJ ja mam Ocarinu doma uz 4 krat - ale vzdy inu verziu, takze to sa nepocita (Ocarina 3D, Ocarina na N64 a potom v ramci limitky k Wind Waker na GC a v ramci kolekcie Zelda Collectors Edition na GC) a este je plan na dve verzie Ocariny - Limited Edition na N64 a stand alone Ocarina of Time+ Master Quest na Gamecube a potom budem spokojny ze mam vsetky (minimalne vsetky hlavne) :D a Majora bude tiez, ale to az zas dosetrim par grosov na nakupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví jestli má teďka vyjít nějaká hra podobná Farcry ? Protože z FPS to byla pro mě nepřekonatelná jednička .... A je do teď . Já si myslím že z tich FPS jako třeba BF3 ( sory hráčům ) Je to strašně přeplácný těma Efektama . Furt BUB,BUM,BUM žádná logika , žádný smysl . Stejnak u sérií CoD ve kterých se neustále opakuje příběh . Tak jsem se zeptal , protože bych jí rozhodně koupil . Vím že má vyjít FARCRY 3 . Ale to si myslím že už to nebude ono . Klidně mi stačí i nějakou starší hru doporučit :) THX Všem předem . :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle tejden mi přišel Binary Domain (z anglie za tři stovky :) ). Pro mě je to aspirant na nejpřehlíženější hru roku protože je to opravdu výborná, zatímco prodeje mizerné. Všem co nehráli doporučuju.

Neví jestli má teďka vyjít nějaká hra podobná Farcry ? Protože z FPS to byla pro mě nepřekonatelná jednička .... A je do teď . Já si myslím že z tich FPS jako třeba BF3 ( sory hráčům ) Je to strašně přeplácný těma Efektama . Furt BUB,BUM,BUM žádná logika , žádný smysl . Stejnak u sérií CoD ve kterých se neustále opakuje příběh . Tak jsem se zeptal , protože bych jí rozhodně koupil . Vím že má vyjít FARCRY 3 . Ale to si myslím že už to nebude ono . Klidně mi stačí i nějakou starší hru doporučit :) THX Všem předem . :roll:

Resistance, BC1, Fallout 3/NV, první Crysis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle tejden mi přišel Binary Domain (z anglie za tři stovky :) ). Pro mě je to aspirant na nejpřehlíženější hru roku protože je to opravdu výborná, zatímco prodeje mizerné. Všem co nehráli doporučuju.

Resistance, BC1, Fallout 3/NV, první Crysis.

Doporučuji také RAGE, určitá volnost mi připomínala Far Cry 2, úkoly mají smysl a zapadají do sebe nebo oba Bioshocky...

EDIT: Binary Domain bys mi pak mohl střelit?!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle tejden mi přišel Binary Domain (z anglie za tři stovky :) ). Pro mě je to aspirant na nejpřehlíženější hru roku protože je to opravdu výborná, zatímco prodeje mizerné. Všem co nehráli doporučuju.

Resistance, BC1, Fallout 3/NV, první Crysis.

Zkusím první Crysis , Resistanci mam a RAGE také zkusím :) THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle tejden mi přišel Binary Domain (z anglie za tři stovky :) ). Pro mě je to aspirant na nejpřehlíženější hru roku protože je to opravdu výborná, zatímco prodeje mizerné. Všem co nehráli doporučuju.

Resistance, BC1, Fallout 3/NV, první Crysis.

Přesně, BD je jedna z mých nej her, jen až ji dohraješ, počkej si až na konec titulků ;)

Jinak po návratu z dovolené mne doma čekal krdel her, mj. Inversion, Darkness II a dneska mi přišel Spec Ops: The Line.

Inversion jsem dohrál za noc, jak jsem měl ještě rozhozený režim. Celkem dobré, ale štvaly mne souboje s bossy, byly hrozně stereotypní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nepoznam far cry, ale jedina fps hra co ma bavila bolo borderlands

Jo jenže borderlands ať 1 nebo 2 , furt to je ta z nejnovějších her . A farcry to nesahá ani po paty . FarCry měl na ty roky perfektní grafiku , český dabing , skoro reálné moře , žádné lagy , bugy , zasekávání při jízdě . Reálné chování žoldáků . Nakonec přišel i s mutanty , kteří byly velice pěkně zpracováni . Proto je pro mě FarCry dosud nepřekonaná FPS hra . Uvidíme jestli ji překoná FarCry 3 ve kterém se má objevit i lov zvířat . Myslím že v jedničce šlo taky pár zvířat lovit ale tygry ne . 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jenže borderlands ať 1 nebo 2 , furt to je ta z nejnovějších her . A farcry to nesahá ani po paty . FarCry měl na ty roky perfektní grafiku , český dabing , skoro reálné moře , žádné lagy , bugy , zasekávání při jízdě . Reálné chování žoldáků . Nakonec přišel i s mutanty , kteří byly velice pěkně zpracováni . Proto je pro mě FarCry dosud nepřekonaná FPS hra . Uvidíme jestli ji překoná FarCry 3 ve kterém se má objevit i lov zvířat . Myslím že v jedničce šlo taky pár zvířat lovit ale tygry ne . 8)

tvrdit ze farcry je neprekonana fps,tak to je trosku nadnesene tvrdit,kdyz jsi hral tak malo fps. Farcry je cistej prumer, kde se neustale refreshuji enemy. prvni dil byl fajn, dvojka nutne zlo, uvidime co nabidne treti dil. Jinak Borderlands je spicka na ps3 + pokud umis anglicky,tak ty narazky a vtipy jsou amazing;) (FPS jedine na pc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvrdit ze farcry je neprekonana fps,tak to je trosku nadnesene tvrdit,kdyz jsi hral tak malo fps. Farcry je cistej prumer, kde se neustale refreshuji enemy. prvni dil byl fajn, dvojka nutne zlo, uvidime co nabidne treti dil. Jinak Borderlands je spicka na ps3 + pokud umis anglicky,tak ty narazky a vtipy jsou amazing;) (FPS jedine na pc)

Já hrál plno FPS , ale prostě pro mě je FarCry nepřekonaná hra. Hlavně příběhem . Borderlands je moderní hra , přeplácaná efekty stejnak jako BF3 , každý má jiný názor .

A co takhle třeba uncharted ??!

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Uncharted není First Person Střílečka , teda pokud vím . A když mam U1 a U2 doma furt není na špici .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je Borderlands i na PC ? Zkusím,třeba změním názor . Jenže vy kteří furt hrajete Moderní hry . Tak ani neznáte a nevíte jak jsou ty staré dobré . Pak jen hodnotíte že ty moderní jsou nejlepší . Neříkám že nehraji moderní hry jako MW3 nebo třeba KZ3 ale neříkám že jsou lepší . Vy neumíte ocenit dílo ze starších dob , umíte ocenit jediné dílo a to moderní hry . Já oceňuji hlavně to že na tu dobu a na dnešní doby a grafiky to je furt jedna z nejlepších her . Podívej se třeba na CoD WaW , Na Farcry nemá , příběhy jsou u CoD upe stejné , 1 nebo 2 vojáčci . Hrál jsem DeadIsland a je to stašně přeplácaný . Nevíte kde co je , běží za vámi 100 zombíků .

Dete sami proti 100 zombíkům a nedostanete žádného NPC . Je to nereálné . UNCHARTED taky , není moc reálné že prostě jen tak jdu a najednou umím šplhat po všem . Nebolí mě ruce vysím si tam 1 hodinu v poho . Dříve byly hry jako FarCry alespoň na přemýšlení , a ne že tu máte vše zatarasené a vaše jediná možnost je jít dopředu . Nepřipadá vám divné že jdete a najednou , jen tak z ničeho nic tam najdete předmet který jen tak náhodou potřebujete . Neříkám že Borderlands je špatná hra , pár recenzí jsem viděl a hrál jsem DEMO ale prostě je to jen přeplácaná hra se spousty efektů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu