Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Vím že o Dead Island Riptide se teprve nedávno na GamesCom zmínili. Tedy od Deep Silver . Ale patří k mým oblíbeným hrám . Proto se chci zeptat jestli nevyjde s ní i Nějaká Limitka nebo Collectorka :) Díky za odpovědi . 8)

EDIT : Myslím na PS3 :D

http://www.ebay.com/itm/Dead-Island-Riptide-Collectors-Tin-Signed-By-Development-Team-PAX-Prime-2012-/221120017171?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337bc7b313#ht_500wt_1182

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sběratelky a takový věci nekupuju, to spíš hudbu, ale zatím mám na PS3 LittleBigPlanet GOTY s polským obalem :) a Heavy Rain Director's Cut, to je Greatest Hits edice (US obdoba naší platiny, akorát s červenou krabičkou, která nevypadá tak hrozně jak ta šedá), Platinum edicím se snažím vyhýbat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sběratelky a takový věci nekupuju, to spíš hudbu, ale zatím mám na PS3 LittleBigPlanet GOTY s polským obalem :) a Heavy Rain Director's Cut, to je Greatest Hits edice (US obdoba naší platiny, akorát s červenou krabičkou, která nevypadá tak hrozně jak ta šedá), Platinum edicím se snažím vyhýbat :)
Jojo, ty červený krabičky vypadají skvěle, né sice jako originály, ale prostě takový lepší než ta šedá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ty červený krabičky vypadají skvěle, né sice jako originály, ale prostě takový lepší než ta šedá.

Me spise irituje ta vyrazna zluta, nez ta krabicka.. sviti to jak ♥♥♥♥♥ a kazi to artwork na obalu.. krabicku si clovek vymeni, to neni problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď čekám na úterý, kdy mi.přijde gift edice ACB, a o víkendu pak půjdu vytradovat kožený acr pásek jako pre-order bonus. Jinak k těm promo předmětům tady mám hrnek M&M H6, kabela Driver:SF, nalepky CoJ, propisku CoJ, avatat the game artwork a asi eště něco.+nějaké ac věci

Odesláno z mého LG-P350 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu