Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Mne ani nenapadlo mrknout se na stránky jrc, tam vždycky byli nejdražší a teď jsem vyloženě zůstal čumět, co tam mají.

Pak teda taky jeste doporucuju ps3men tam obcas najdes taky pecky :) zrovna pred 5ti dny mi prisel vymodleny bioshock za 240 i s dopravou :) luxusni stav..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

StefiCZ : to mi povidej, všechny ty ochrany a buzerace od vydavatelů z toho dělaj skoro neprodejný kousky :-/

Před dvěma lety sem uvažoval nad xboxem, a co sem narazil na tohle téma, tak zase začínám nad konzolí uvažovat. Asi ♥♥♥♥ se ptát v PS3 sekci, ale kterou by ste si koupili vy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si koupil PS3 a taky proto jsem si ho koupil :) Vždy mě Playstation okouzloval PS1 jsem ''nezažil'' ale PS2,PSP,PS3 jsou úžasný konzole.. PS3 má výhodu podlě mě v Blu-ray mechanice protože Dvd ( u boxu) je trochu starší záležitost..A taky třeba PSN hraní mp po netu zdarma. + další..

E:/ Jo taky podle exkluzivních her Xbox - GoW3, L4D atd... PS3 - Uncharted + mnoho dalších nevzpomenu si..

A taky ve škole mají téměř všichni hráči PS3 a kamarád taky takže PS3 byla celkem jasná volba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacil, to máš těžké. Stejně jako se někomu líbí větší a někomu zas menší prsa. Já osobně jsem měl podobné rozhodování před cca dvěma lety a rozhodl jsem se pro PS3. Důvodem byla bluray mechanika a větší počet exkluzivek než na xboxu. Navíc mám u sony jistotu, že neudělají pc port.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice v ps3 tématu divné ale doporučil bych ti taky ps3. :D Ne proto že bych tu chtěl hanit X360 nebo tak něco ale Xbox má s PC podobnou skladbu her a dost X-kluzivit :D později vyjde i na PC které máš určitě dostačující na to aby si si ty hry kupoval ještě jednou :) Za to z ps3 snad žádná exkluzivita později na pc nevyšla a že stojí za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to se sberatelstvim myslis vazne, tak jedine PS3.. jedina konzole, kde to neosmelis :) je to poctivy.. zadny vypalovani her, bluray mechanika a historie sony mluvi za vse.. :) vim, ze kdybych se kdysi rozhodl pro xbox 360, tak uz mam šanon plny vypalenych her a nemam k tomu takovy vztah, jako mam ted.. u me tehdy rozhodly paradoxne gamepady.. sedi mi do ruky proste vice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to se sberatelstvim myslis vazne, tak jedine PS3.. jedina konzole, kde to neosmelis :) je to poctivy.. zadny vypalovani her, bluray mechanika a historie sony mluvi za vse.. :) vim, ze kdybych se kdysi rozhodl pro xbox 360, tak uz mam šanon plny vypalenych her a nemam k tomu takovy vztah, jako mam ted.. u me tehdy rozhodly paradoxne gamepady.. sedi mi do ruky proste vice :)

Jakoze sbírat na xboxu nejde? Hrát nelegálně hry můžeš hrát jak na ps3 nebo xboxu v tomhle bych rozdíl nedělal.... Me paradoxne přijde xbox gamepad lepší ale to je věc nazoru a asi i zvyku ale me proste ten sixaxis do ruky nepadne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakoze sbírat na xboxu nejde? Hrát nelegálně hry můžeš hrát jak na ps3 nebo xboxu v tomhle bych rozdíl nedělal.... Me paradoxne přijde xbox gamepad lepší ale to je věc nazoru a asi i zvyku ale me proste ten sixaxis do ruky nepadne.....

Ohledne gamepadu mel muj nazor slouzit jako navod, jak si to vyzkouset a ne tvrzeni, ze sixaxis je lepsi.. Jak se daji vypalovat hry na ps3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne gamepadu mel muj nazor slouzit jako navod, jak si to vyzkouset a ne tvrzeni, ze sixaxis je lepsi.. Jak se daji vypalovat hry na ps3?

Vsak jsem to pochopil ale to je zase taky věc nazoru každy doporučí něco jiného.....

Vypalovat nejdou pokud vím ale hrát se daji díky cfw....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi vsichni v tomhle topicu, ja chtel jen poukazat na to, ze uz davno neplati ze jsou "palenky" jen na xboxu....

Tak to je smutna zprava :( stejne vim, jak to u me bylo na PC kdyz jsem byl na stredni skole.. to se vypalovalo jedna radost a clovek si pamatuje jen ty dobry hry.. takhle vim o kazdicke, kterou mam na ps3 a rozhodne ji chci dohrat (krom sportovnich, kde vim, ze se postupem hry nic moc nemeni).. clovek to oceni mnohem vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo no , si můžem podat ruce rockyzz taky jedu Origo na PS3 , PS2 atd ale na PSP jsou vyhozený prachy si myslim (no co aspoň ušetříme na PSP)myslim že PSVITA nepůjde flashnout .:D

PSVita se časem haxne taky, ale bude to trvat, 1400 totiž za hry na ní opravdu dávat nebudu, koupím si jen jednu - asi Street Fighter vs Tekken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni je, ze i poctivim hracum, kteri normalne hry na "velke" konzole kupuji, neprijde hloupe, si flashovat/hackovat handheldy.....ja mam 3DS a po zkusenosti s DS uz taky jen cekam kdy vyjde karta na romky....obcas si sice hru kterou opravdu do sbirky chci koupim, ale jinak mi tam prijde "zbytecne" hry kupovat, respektive, si radsi doplnim sbirku hrami na xbox/ps3, ikdyz treba vim, ze na ne nebude cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu