Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc!!!


lojkjohoh

Otázka

DObrý den.Žádám o pomoc kohokoliv kdo o tom něco ví. Jednou jsem prodal xbox flash 1.6 ten co se startuje active iso dvd před vložením hry. Ta osoba prováděla aktualizaci z vypaleneho dvd, ale nedokončila ji. Poslala mi ho tak zpět a já ted nemohu dokoncit aktualizaci protoze nevím kterým to bylo dvd a xbox hned po startu to dvd vyzaduje. POradte prosím. Psal jsem i chlapovi pres flashe a on mi rekl ze to nijak nejde nez to doaktualizovat. Prý to nejde nijak resetnout ani nic jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
DObrý den.Žádám o pomoc kohokoliv kdo o tom něco ví. Jednou jsem prodal xbox flash 1.6 ten co se startuje active iso dvd před vložením hry. Ta osoba prováděla aktualizaci z vypaleneho dvd, ale nedokončila ji. Poslala mi ho tak zpět a já ted nemohu dokoncit aktualizaci protoze nevím kterým to bylo dvd a xbox hned po startu to dvd vyzaduje. POradte prosím. Psal jsem i chlapovi pres flashe a on mi rekl ze to nijak nejde nez to doaktualizovat. Prý to nejde nijak resetnout ani nic jineho.

Kdo ti řekl, že to nejde ?

P.S. nezakládej topic s názvem pomoc, přečti si pravidla fora !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je jeden z 13xxx...po nich sa aj straca flash. Nutne preflashovat na novy, ak chces pokracovat v hrani kopii (inak uz iba orig.). Co sa tyka DB, tak musis 13xxx skusit updatnut z USB flashky. http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Nevíte o někom kdo by mi to udělal, že by mi to flash a odstranil tu věc s aktualizací. Jsem ochoten dát 700 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu