Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě včera večer MS změnil dae.bin, ve 23:00 už nešli spustit žádné XGD3 hry ovšem Gears of War 3 pálenka funguje.

Nyní jsem se podíval do System Info a MS mi změnil údaje než které jsem měl dříve. Takže jsem udělal kontrolu a Flag mám samozřejmě taky.

Nejde vůbec žádná hra s AP25 ani starší pecky Hot Pursuit nebo Brotherhood které už jsem jednou kompletně přepaloval.

Řešení je jasné : Počkat na nový ABGX který asi už vyjde a znovu všechno vypálit což nebude levná záležitost (alespoň jediné + je, že nám zůstal flash 2.0)

Já osobně jsem nic takového nečekal že se může stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mě včera večer MS změnil dae.bin, ve 23:00 už nešli spustit žádné XGD3 hry ovšem Gears of War 3 pálenka funguje. Jak je to možný?? Podle XVAL jsem FLAG nedostal, to u mě udělali vyjímku protože vědí že mám limitku GOW3 konzole a nechají mě hrát alespoň vypálenou GOW3 ?? Mi to někdo vysvětlete.

No, tak především M$ výjimky nedělá, zcela jistě nemají jak zjistit, že vlastníš GOW3 edici konzole (ta je jiná pouze vzhledem a zatím M$ nemá tu moc nahlížet k nám přes internet do pokojů a obýváků) a v neposlední řadě i kdyby jsi na krásně měl bůhví jak drahou a originální konzoli, používáš pálené hry a tak v jejich měřítku patříš mezi ostatní piráty.

S tím proč ti jde některá XGD3 hra (v tvém případě GOW3) ti nikdo neporadí, jelikož tento tichý update DB je nová věc a je stále prozkoumávána. Dosud zjištěná fakta jsou:

- tomu, komu přestali jít pálené XDG3 hry se provedl zmiňovaný silent update. Ten mohl proběhnout pouze z XBLive takže to znamená, že daná konzole byla v inkriminovanou dobu připojena Live. To také znamená flag konzole na straně serverů M$ a to je nevratná věc

- mnoho uživatelů hlásí nefunkční XGD3 hry, ale přesto některé prý stále jdou. Ve tvém případě je to GOW3, jiným jde Forza 4, jiným zase nový Assassin....

- také mnoho legálních uživatelů hlásí problémy, tj. ti, kteří nemají modnutou konzoli a hrají jen originály. To nasvědčuje tomu, že ze strany M$ šlo opět o experiment a je docela možné, že to budou muset všechno vrátit zpět, minimálně do doby ofic. vydání nového DB (předpoklad 25.11.)

- jak již bylo zmíněno, tentokrát to s dae.bin vypadá komplikovaněji, než kdykoliv předtím a to z důvodu, že se zdá být specifické pro každou konzoli (tj. na straně M$ by musel fungovat nějaký náhodný generátor a každé konzoli by musela být odeslána jiná data). To by bylo také pravděpodobným vysvětlením toho, k čemu teď dochází a pravděpodobně sám M$ bude muset vše znovu prověřit a sjednat nápravu

- na závěr jen zopakuji, že c4eva celou situaci monitoruje a hledá řešení pro případ, kdy dae.bin je specifický pro každou konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No logicky, zatím nijak. Dej tomu aspoň nějaký čas, aby zasvěcení mohli na danou situaci reagovat. Lidé si to představují vše strašně jednoduše a tak nějak automaticky, ale je zatím spousta práce a každý to nesvede. Je to umění, proto buďme pokorní a vyčkejme na řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj asi tu budu nejvetsi lama ale mam par otazek cetl sem to na foru Mam nejnovejsi flash, tu vypalovacku co má bejt pálím hry na Verbatim Singapur a stejne sem nasel ze mam flag na konzoli nejaky to Ap25 COD Mw 3 me nejde Tin Tin taky ne ale zbytek her jo Batman Gears James Bond vse slape co mám teda delat srat na hrani techto her a cekat nebo kdyz uz mam flag tak na to ♥♥♥♥ a hry hrát dál já na live hraju jen nhl12 jine hry prez live nehraju páč me to neba ale stve me ze ted proste nevim co delat dekuji za radu. Pujde me novej dash nebo jak to vse bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám flash iXtrem LT+ 2.0 na xgd3 hry...

Po netu jsem hrál jen originální MW3 a BF3.

Bohužel dnes jsem si v offline chtěl zahrát GOW3 a nešlo to!

Žádné XGD3 hry ani XGD2 s AP25 mi nejdou!

Přes Xval jsem si zkontroloval xbox a mám flag.

Nechápu jak je možné, že jsem ho dostal, když jsem hrál jen originál přes net.

NEvíte někdo zda stačí přeflash?

Chci hrát v offlinu pálenky a na net koupím čistou konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak je možné, že jsem ho dostal, když jsem hrál jen originál přes net.

zmysel by malo: hram iba origos xgd3+ap25 a xgd2 palenky (offline/online nezalezi)

alebo: hram iba origos (offline/online)

alebo: hram iba palenky, vela o tom citam a snazim sa byt informovany (zial v tomto pripade to tak uplne neslo, no RSS citacka by snad pomohla)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to,. bude to teď v pohodě, a nebo se nepřipojovat dokud nevydá někdo nějaký patch nebo tak něco?:)

Vysvětlím to: Vy kteří jste se ještě nepřipojily na LIVE tak jste v pohodě, můžete hrát XGD3 hry co vyšli a co vyjdou ale jen do doby co budou vyžadovat nový dashboard 2.0.14686. Potom už si nic nezahraješ. A nikdy se už nepřipojuj na LIVE, alespoň si zahraješ ty hry co máš a nemusíš je vyhodit.

My kteří máme nový Dae.bin tak můžeme hrát jen XGD2 a flash 2.0 je k ničemu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím to: Vy kteří jste se ještě nepřipojily na LIVE tak jste v pohodě, můžete hrát XGD3 hry co vyšli a co vyjdou ale jen do doby co budou vyžadovat nový dashboard 2.0.14686. Potom už si nic nezahraješ. A nikdy se už nepřipojuj na LIVE, alespoň si zahraješ ty hry co máš a nemusíš je vyhodit.

My kteří máme nový Dae.bin tak můžeme hrát jen XGD2 a flash 2.0 je k ničemu :(

Nějaké XGD3 po změně Dae.bin jdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi už byl připojený od noci 16/17.11.2011 a nehrál jsi žádnou AP25 nebo XGD3 hru, která by ti vyhodila hlášku o nepodporovaném disku, tak je to jedno, jen nesmíš žádnou takovou hru spustit. Pokud jsi připojený nebyl, tak rozhodně nepřipojovat, protože stále tyto hry můžeš hrát a nedojde k žádné změně. Pokud jsi připojený byl a hrál hru, která ti zobrazila tu zmiňovanou hlášku, tak jsi dostal flag a pokud by náhodou ms rozjel banovací vlnu, tak bys dostal ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu