Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci se zeptat.. je to delsi doba co jsem delal jailbreak na ipod touch 2nd generace a jelikoz to byl asi jeden z prvnich jailbreaku.. byl problem kdyz jsem vypnul ipod, abych ho mohl znovu zapnout, musel jsem ho bootovat pres program v pc. Je uz nejaky jiny jailbreak? po kterem bude ipod fungovat normalne? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat.. je to delsi doba co jsem delal jailbreak na ipod touch 2nd generace a jelikoz to byl asi jeden z prvnich jailbreaku.. byl problem kdyz jsem vypnul ipod, abych ho mohl znovu zapnout, musel jsem ho bootovat pres program v pc. Je uz nejaky jiny jailbreak? po kterem bude ipod fungovat normalne? diky

quickfreedom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol a muzes mi k tomu neco rict? jen quickfreedom mi asi nic nerekne

Si snad uz delas srandu nebo co!??!?!?!??!?!?!??!?!?! Zaprve, na googlu to najdes do 5 minut.... Zadruhe kdyz uz jsem ti napsal quickfreedom tak uz neni snad tak tezky udelat WWW.GOOGLE.COM a napsat QUICKFREEDOM ne!? http://www.google.com/search?hl=cs&q=quickfreedom&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq= A prvni odkaz je co? www.quickfreedom.com a mas to.

Porad nechapu proc lidi neumi pouzivat google :dozey: :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
mam takovej problem s iTunes formatoval jsem si iPoda a najdnou do nej nemuzu nic dat pretahnu do tabulky v iTunes ale vubec nic se nedeje.

pred formatovanim mi to taky neslo,reinstaloval jsem totiz windows a s pisnickama co byli v iPodu neslo nic delat,kdo poradi dostane THX

Máš zakliklý Manualy Manage Music and Videos ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam dnalsi problem stahoval jsem si nejake aplikace,hry pres wifi pak jsem restartnul iphone cetl jsem ze pak jdou ty hry lip ale potom me zmizelo pismeno E vedle operatora tak jsem dal restore ale furt se me tam nezobrazuje a kdyz se chcu pripojit treba pres safari na google tak to napise:

cannot open page safari cannot opet the page because it is not connected to the internet.na iphonu jsem nikdy nemel JB

EDIT:vyreseno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu