Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
No tak jsem dostal k narozkam iPhone 3G 8GB a zajimalo by me jestli mi tahle kapacita postaci {hudba zabere max 1GB} a kdo z ceskejch operatoru ma nejrychlejsi 3G sit???

btw' date=' proc nejde na foru pismo Century Gothic?? :}[/quote']

Pokud ti hudba zabere max 1GB, tak Ti 8GB bude imho stacit bohate. Obcas samozrejme budes muset promazat nejake aplikace a videa, ale bude Ti to stacit.

Pokud chces aktivne vyuzivat 3G, tak tu ma imho nejlepsi o2 (ackoliv jinak je predrazeny a moc ho nemusim). A nejhorsi internet (zkusenost mam jen s gprs/edge) ma zase jednoznacne Vodafone (jinak je ale super).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oops tak to je skoda ze iPhone i ucet mam od Vodafonu.. :{ No tak to snad nejak preziju.. :{

btw, vzkaz pro Jarbiho, vymaz si z podpisu tu animaci, nevim jak je to u ostatnich, ale na Macu na Safari se to dycky neskutecne lagne nez se to donacte. xD Diiky

edit: opravdu jsi to smazal.. :] Thank u.. :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe mám Ipod Clasic 160Gb :)

Asi dost blbá otázka, ale zkusím - podporuje harddiskový Ipod jak už nové generace, nebo předchozí přenos hudby atd přes mass storage (případně zda na to existují nějaké neofic. programy), nebo se dají přenášet věci jen přes ofiko prográmek itunes tuším? Jde mi o to, že pokud někdo zná Sony přehrávače a jejich stupidní verzi SonicStage, tak pochopí proč se na to ptám. Do iPodu bych šla, ale tyhle podpůrné programy mě fakt po zkušenostech už děsí.

Jasné že se to dá obejít přes jiné programy viz. Media Monkey myslím že něco už umí aj Winamp,Floola aj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice odpovidas na post na 5. strane - tudiz znacne neaktualni.

Ale ja to upresnim:

Pokud nemas rada iTunes, tak doporucuju iPod do 5,5. generace. Tedy iPod Video nejlepe. Tam jde jeste rockbox (na kterem jdou poustet Ogg Vorbis, flac, mp3, wav, atp..), ktery dokaze prehrat normalne hudbu ve slozkach.. proste nahranou pres mass storage (a jeste nabizi spoustu dalsich moznosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu