Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mno ja teda nevim, ale jako telefon mne iPhone teda sklamal. Nema to ani zakladni jednoduchy funkce ktery bych cekal o nastaveni ani nemluve. Treba banalitu kopirovani cisel z a na kartu, mazani jednotlivych SMS, odpocet/napsano znaku u SMS, potvrzeni SMS a takhle bych mohl pokracovat o MMS ci mazani obrazku v galerii ani nemluve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi tak sem koukal na ten JailBreake... a je to docela těžký.. čet jsem už asi 3 návody, všechny celkem chaotický a bez obrázků.. Nevim jestli si na to troufnu :D

- - -

JD: :dozey:

Pokud mas verzi 1.1.1 a Wifi pripojeni tak to mas za 15 minut hotovy koukni ->

[url]http://www.modmyifone.com/wiki/index.php/Jailbreak_the_iPhone_1.1.1_out_of_the_box[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas verzi 1.1.1 a Wifi pripojeni tak to mas za 15 minut hotovy koukni ->

[url]http://www.modmyifone.com/wiki/index.php/Jailbreak_the_iPhone_1.1.1_out_of_the_box[/url]

Ne.e já mam iPod Touch :-)

Ale už jsem našel na mujipod.cz návod... možná zejtra to udělam... sem docela posr*nej :D

- - - - -

Psp: No dobře ty.. :thumbup:

- - - - -

btw chekujte tohle: http://www.mujipod.cz/art/msoftware/Free-YouTube-To-iPod-Converter.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nwm kdo sem psal ze nejnovejsi fw nejde odblokovta ale i on uz jde......

electro: tak ses dockal slimka jo? ja ted budu mit z UK dovezenej

JJ z USA z e-bay je k tomu kabel na hry pres TV, obal, pouzdro, kabel usb s nabijenim, nabijecka do auta, folie na display, uz je tam hozenej jinej CF,program na konvert videi, zaruka 12 mesicu, samozrejme nove a to cele je z 5020Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak hraje iPod nahlas ve sluchátkách?Myslím tím že vezmete jedny sluchátka a skusíte je připojit k ruzným přehrávačům a každej znich pojede na plno a musí to být stejná písnička.

Podle mě třeba PSP hraje potichu,Moje stará Mp3 hraje dost nahlas a ségřina Mp3 hraje o něco víc než PSP,tak jak nahlas hraje iPod?

A ještě má iPod repráčky může hrát normálně hudbu bez sluchátek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje fakt suprove. nejlepsi prehravac, kterej sem kdy poslouchal. Mel sem pujcenou 30GB verzi za PSP :) kdyz sem byl v nemecku. Nemec chtel PSP a ja ipod, tak sme to na tejden changli :D Ipod Video 30GB hral fakt prekrasne. Nemuzu si stezovat. Jedina nevyhoda je asi ze chybyi podpora Mass storage a "nutnost" pouzivani itunes. V rodine meli 5 Applu, z toho dva Macbooky, jedne old (crt monitor) a 2 ty nejnovejsi (proste jenom to velky LCD)...zvlastni to pocitace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu