Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi protoze je to trosku blbost ptat se dneska :D ja sem na mobilmanii cetl ze 3G iPhone v kvetnu bude,ale jinak myslim ,ze v cr to stejne posunou..

Tak já nevím iPhone je na světě dost dlouho,tak jsem myslel že už se ví kdy se bude Evropská verze iPhonu prodávat u nás.Čistě na naše simkarty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze budu mit toho iphona z u.s., kamosovi rodice tam ted jsou no, ja se ho ptal jestli by mi to mohli koupit a on ze je dovoleno 2 na osobu a on ze je chce prodat a vydelat, ale dneska mi zavolal a zeptal se jestli ho chci tak jsem rekl ze jo, ale je to jen na 50 %

Tak, jak seš na tom buddyfriend? Už si ňákej dostal? Nechci tě strašit, ale ted bych si v Americe žádnej iPhone nekupovala, nejde ho totiž zatím odblokovat. Používali nejdříve 3.9 bootloader (ten snad ještě šel odblokovat), nyní prodávaj verzi 1.1.2 s novým bootloaderem a na to zatím žádnej hack, co aspoň vím není. Můžeš mít na stole krásný těžítko. Nejlepší je si ted pořídit iPhona u nás a mít jistotu, že už je odblokovaný. Ceny rostou a bude ještě hůř. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jak seš na tom buddyfriend? Už si ňákej dostal? Nechci tě strašit, ale ted bych si v Americe žádnej iPhone nekupovala, nejde ho totiž zatím odblokovat. Používali nejdříve 3.9 bootloader (ten snad ještě šel odblokovat), nyní prodávaj verzi 1.1.2 s novým bootloaderem a na to zatím žádnej hack, co aspoň vím není. Můžeš mít na stole krásný těžítko. Nejlepší je si ted pořídit iPhona u nás a mít jistotu, že už je odblokovaný. Ceny rostou a bude ještě hůř. :cheesygrin:

vcera prijeli ty kamosovi rodice no jeste nvm jestli ho budu mit...kdyby byl zatim neodblokovatelnej tak pockam treba mesic nez ten hack prijde urcite casem bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si obednal iphone pres jednoho chlapka z us a je tam uz new bootloader kze cekam na odblok no .......... snad bude brzo ale jako itouch dobru.....

ps:prave z nej pisu

Cože.. ? nějak sem nepochopil, píšeš z Touche nebo z čeho sakra :-D Piš jak člověk :-D

hm tak nvm asi se na iphone vykaslu, vetsi sympatie u me ma itouch

moje hodnoceni

iphone jako mobil, kontakty atd...moc se mi nelibi

itouch jako mp3 / 4 prehravac rulezzzz

:dozey: sakra, na chvíli sem byl :coolp: ale má ho víc a víc lidí... ( aspoň co v mym okolí registruju ) takže jsem zase looza :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak super iPhone neni. Cim dal tim vice k nemu mam vic a vic vyhrad. Za 1, to vubec, ale vubec nic neumi (v zakladu kdyz to koupim od Applu) a pritom to ma takovy potencial (zadna podpora kancelarskych aplikaci) a za 2, kterej idiot prisel na to, ze pro pripojeni sluchatek je potreba ten specialni konektor takze normalni sluchatka tam bez upravy nepripojim. Za 3, naprosto stupidni iTunes tak dementni program na synchronizaci jsem jeste nevidel. A tak bych tu mohl byt az do vecera. Uvazuji ze ho prodam a vratim se k N80, ktera toho umi stejne neli vice. O tom ze nefunguje Bluetooth ani nemluve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak super iPhone neni. Cim dal tim vice k nemu mam vic a vic vyhrad. Za 1, to vubec, ale vubec nic neumi (v zakladu kdyz to koupim od Applu) a pritom to ma takovy potencial (zadna podpora kancelarskych aplikaci) a za 2, kterej idiot prisel na to, ze pro pripojeni sluchatek je potreba ten specialni konektor takze normalni sluchatka tam bez upravy nepripojim. Za 3, naprosto stupidni iTunes tak dementni program na synchronizaci jsem jeste nevidel. A tak bych tu mohl byt az do vecera. Uvazuji ze ho prodam a vratim se k N80, ktera toho umi stejne neli vice. O tom ze nefunguje Bluetooth ani nemluve.
Kdyz ho budes prodavat, ozvy se na PM;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone je jedinej telefon, kerej umí plnohodnotně využívat internet.

Když ho někde ukážeš, tak se všichni můžou potrhat. Na ňákou Nokii není nikdo zvědavej. To píšu z vlastní zkušenosti. Je to 1-čka mezi telefonama, neměnila bych za nic. Kdo ho nemá, neví o co přichází. :-)

Chatování a psaní je na tom absolutně fantastický. Vždycky sem měla potíže na jiným telefonu procvakat všechny písmenka a vůbec něco napsat. Na iPhonu to de jako doma na počítači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone je jedinej telefon, kerej umí plnohodnotně využívat internet.

Když ho někde ukážeš, tak se všichni můžou potrhat. Na ňákou Nokii není nikdo zvědavej. To píšu z vlastní zkušenosti. Je to 1-čka mezi telefonama, neměnila bych za nic. Kdo ho nemá, neví o co přichází. :-)

Chatování a psaní je na tom absolutně fantastický. Vždycky sem měla potíže na jiným telefonu procvakat všechny písmenka a vůbec něco napsat. Na iPhonu to de jako doma na počítači.

Ty si ale pletes iPhone s internetovym tabletem (kde je na tom treba takova N800 10x lepe ve vsech smerech) a s tim, ze ti jde o to se s nim vytahovat na verejnesto, ale ja tu mluvim o funkcnosti a to je trosku rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja si koupim iphone ted na 90%, ale nejtezsi otazkou je od koho, dragu: od koho to mas ty? s jakym fw si to mel?

jo a jahodo, nemas naky predbezny info, kdy vyjde softwarevej unlock pro 1.1.2, zatim je pro nej jen ten hardwarovej za 1 700Kč, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.iTunes je vynikajici program :dozey:

2.iPhone nema zadny funkce od dodavatele?Aha... :dozey:

3.Se sluchatkama je to pravda ale ja stejne pouzivam ty original protoze tam krasne sedi a maji pekny zvuj i ''dízajn''...

O jinym telefonu neuvazuji...Vlastne jo o jednom...Az bude iPhone 16gb kupuju :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připadá mě že se tady dost slepě obhajuje iphone a bez ohledu na to že jeho veškerý vybavení výjma ovládání už trochu pokulhavá za současnostní tim nechci nijak hanit apple sam dost slintam nad mac bookama takže by bylo docela dobrý kdyby se bralo v úvahu nejenom to vypískovaný jablíčko na krytu ale i to co je pod tím krytem a to boužel v současný době už akovej hi tek neni ted se do mě asi všichni příznivci tohodle stroječku pustej ale předtim než to uděláte se nad tim aspon zamyslete :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.iTunes je vynikajici program :dozey:

2.iPhone nema zadny funkce od dodavatele?Aha... :dozey:

3.Se sluchatkama je to pravda ale ja stejne pouzivam ty original protoze tam krasne sedi a maji pekny zvuj i ''dízajn''...

O jinym telefonu neuvazuji...Vlastne jo o jednom...Az bude iPhone 16gb kupuju :twisted:

od koho to mas ty? s jakym fw si to mel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu