Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

tak ja si koupim iphone ted na 90%, ale nejtezsi otazkou je od koho, dragu: od koho to mas ty? s jakym fw si to mel?

jo a jahodo, nemas naky predbezny info, kdy vyjde softwarevej unlock pro 1.1.2, zatim je pro nej jen ten hardwarovej za 1 700Kč, ze jo?

si trochu zaváhal, ne? Kde chceš ted sehnat odblokovanej telefon?

1.1.2 a turbosim je zatím nahoubec, někeré věci nefungují. Už to trvá poměrně dlouho, já bych si žádnej iPhone, kerej nemá 1.1.1 firmware nekoupila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1.iTunes je vynikajici program :dozey:

2.iPhone nema zadny funkce od dodavatele?Aha... :dozey:

3.Se sluchatkama je to pravda ale ja stejne pouzivam ty original protoze tam krasne sedi a maji pekny zvuj i ''dízajn''...

O jinym telefonu neuvazuji...Vlastne jo o jednom...Az bude iPhone 16gb kupuju :twisted:

1, Mno nevidel jsem jinej synchronizacny program, ktery by mi vymazal celej obsah telefonu bez jediny hlasky. Kde je synchronizace znemeneho obsahu v iPhonu zpet do PC ?

2, Ja nerikal, ze nema zadny, ale slaby. Kde je kopirovani kontaktu z a na sim kartu ? Kde je pocitani znaku v SMS ? Kde je moznost mazat jednotlive SMS ? Kde je mazani fotek v albumu (mimo fotek z fotaku) ? atd. atd.

3, To je sice hezky, ale v aute/na party kabelem si to nepripojis neb to ma ten zas... uzkej konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1, Mno nevidel jsem jinej synchronizacny program, ktery by mi vymazal celej obsah telefonu bez jediny hlasky. Kde je synchronizace znemeneho obsahu v iPhonu zpet do PC ?

2, Ja nerikal, ze nema zadny, ale slaby. Kde je kopirovani kontaktu z a na sim kartu ? Kde je pocitani znaku v SMS ? Kde je moznost mazat jednotlive SMS ? Kde je mazani fotek v albumu (mimo fotek z fotaku) ? atd. atd.

3, To je sice hezky, ale v aute/na party kabelem si to nepripojis neb to ma ten zas... uzkej konektor.

tak to asi nebude telefon pro tebe. nač se přemáhat? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1, Mno nevidel jsem jinej synchronizacny program, ktery by mi vymazal celej obsah telefonu bez jediny hlasky. Kde je synchronizace znemeneho obsahu v iPhonu zpet do PC ?

2, Ja nerikal, ze nema zadny, ale slaby. Kde je kopirovani kontaktu z a na sim kartu ? Kde je pocitani znaku v SMS ? Kde je moznost mazat jednotlive SMS ? Kde je mazani fotek v albumu (mimo fotek z fotaku) ? atd. atd.

3, To je sice hezky, ale v aute/na party kabelem si to nepripojis neb to ma ten zas... uzkej konektor.

1.Me se stava ze se me to vse vymaze kdyz ho zapojim do jinyo kompu...Boji se ze nekomu budes tahat svi MP3 do jeho PC...

2.Ironie...Ale jinak s sms je tam tak malo funkci protoze amici sms v podstate vubec nepouzivaji takze nejaky pocitani kolik jsi toho napsal...A tou SIM je to pravda no...

3.Ja to nikam nebudu pripojovat protoze top co ja posloucham nikde poustet nebudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 1. telefon od Applu a je naprosto úžasnej. Já si na nic nemůžu stěžovat o proti mému Razru to je nebe a dudy. Dlouholetý výrobci telefonu nedokážou vymyslet takový dotykový ovládání jako má apple. Každý telefon nabízí něco jiného, je na každém at si vybere, co potřebuje. Wokna v telefonu bych nepřežila. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 30GB a umí přehrávat je mp4 mp3 a fotky

mm touch 30gb NEEXISTUJE :P... ;) a umi 100% vice formatu!!...

Podporované audio formáty AAC/MP3/AIFF/WAV/AppleLossless

Audio - frekvenční rozsah přístroje 20Hz - 20 000Hz

Podporované video formáty m4v/mp4/mov/MPEG-4

jinak tohle umi :P :):!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 1. telefon od Applu a je naprosto úžasnej. Já si na nic nemůžu stěžovat o proti mému Razru to je nebe a dudy. Dlouholetý výrobci telefonu nedokážou vymyslet takový dotykový ovládání jako má apple. Každý telefon nabízí něco jiného, je na každém at si vybere, co potřebuje. Wokna v telefonu bych nepřežila. :-)

Tak ja telefon pouzivam na telefonovani, jestli ty na to aby ti na stole zatezoval papiry pak je samozrejme uzasnej.

Ano jak nekdo spravne podotknul je to telefon pro tupy amiky, kteri nejsou schopni ovladat nic slozitejsiho. Jenze v evrope jsou trosku jiny standarty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja telefon pouzivam na telefonovani, jestli ty na to aby ti na stole zatezoval papiry pak je samozrejme uzasnej.

Ano jak nekdo spravne podotknul je to telefon pro tupy amiky, kteri nejsou schopni ovladat nic slozitejsiho. Jenze v evrope jsou trosku jiny standarty.

Vis.. za tuhle cenu nesezens moc telefonu co maji Wifi a dotykac (mozna osklive MDA...)...

tzn. ze kdyz jsem premyslel nad telefonem tak asi fakt za tech 14 000 Iphone... :) umi to celkem dost veci (pokud opomenes ty chybicky jako mazani z sim kontaktu atd...) tzn. ze to NENI jen vec pro tupe amiky...:roll:...precti si objektivni recenzi! ;) Tento telefon v sobe spojuje MP3 MDA Wifi a to je proste luxus :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis.. za tuhle cenu nesezens moc telefonu co maji Wifi a dotykac (mozna osklive MDA...)...

tzn. ze kdyz jsem premyslel nad telefonem tak asi fakt za tech 14 000 Iphone... :) umi to celkem dost veci (pokud opomenes ty chybicky jako mazani z sim kontaktu atd...) tzn. ze to NENI jen vec pro tupe amiky...:roll:...precti si objektivni recenzi! ;) Tento telefon v sobe spojuje MP3 MDA Wifi a to je proste luxus :)...

Nic proti ja ho mam DOMA takze to jsou moje zkusenosti. A navic za 14 bych ho nekoupil kdyz v USA stoji 440 USD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis to je tak kdyz je nekdo cech a zavidi amikum....:roll:

A muzes mi rici co jako bych jim mel zavidet ?

Promin, ale i kdyz je to prvni telefon od Apple tak to neznamena, ze s toho budu nejak pos... nebot kdyz telefon nema zakladni funkce, ktere mely prvni mobilni telefony pred 15 lety tak je to jen k placi a ne k tomu abych tu o nem pel ody jako vsichni ostatni co se boji vyjadrit svuj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko ! Touch je jenom o trochu větší než Classic.. nedělej z něj nějakou krávu :-D

Ale souhlas, kombinace dobrá... já ( pro mě ) bych to viděl taklhe: K850 ( pěknej telefon, nahradí foťáček ) + iTouch ( na muziku, filmy, net... ) + PSP ( na hry, filmy.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHA! moc zkušeností viditelně s dotykovými displeji nemáš, jinak by jsi mluvil jinak:) kdo jednou dotykáč vyzkouší (ať už na mobilu či na něčem jiném) už nechce nic jinýho

jinak HTC... no nevím, měl jsem ted PDA od Asusu, komplet nabušený i s GPS a zbavil jsem se toho....pokud nejsi manažer a nepoužíváš kancelářské funkce, takovéto zařízení nevyužiješ....věř mi

k tématu: já si chci pořizovat ten novej ipod nano :) je to malinký a 8gb pro mě stačí až až....já ty songy stejnak furt obměnuju, protože se mi to oposlouchá.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A muzes mi rici co jako bych jim mel zavidet ?

Promin, ale i kdyz je to prvni telefon od Apple tak to neznamena, ze s toho budu nejak pos... nebot kdyz telefon nema zakladni funkce, ktere mely prvni mobilni telefony pred 15 lety tak je to jen k placi a ne k tomu abych tu o nem pel ody jako vsichni ostatni co se boji vyjadrit svuj nazor.

By me zajimalo kolik znas amiku ze vis ze jsou vsichni tupy....tupej ses tak ty kdyz to o nich rikas...bez amiku bys byl v pr*eli to bys ten iphone ani nevyzkousel...pred 15 lety byli misto mobilu kufry...tak nevim co iphonu chybi tak drasticky nutnyho ?Taky mi na nem par veci chybi ale rozhodne to neni jak rikas "tupyma amikama" coz je dost ubohy ale je to tim ze na zapade lidi proste 3G,HSDPA a takovy kraviny moc nepouzivaj...proste maji WI-FI tam kde potrebuji a o zbytek se stara mail...rozhodne to neni k placi a je tu videt proc se jeste neprodava v evrope je to proto ze lidi jako ty by to co chybi neprekousli evidentne...je to telefon pro jiny lidi...jestli mi na nem neco vadi tak jsou to trosku nedodelany funkce jako repracek (slabej),fotak bez videa a pouzitelnost bluetooth....je to 1. telefon od Apple...tak se daj cekat nedostatky v tom s tebou souhlasim..:arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ty, ale ja za posledni rok potkal celou radku americanu a 90% jich bylo tupych takze na tom asi neco bude.

Pokud ty jsi z ameriky odvarenej, tak ja rozhodne ne.

Jo jasny v americe zije miliony lidi 90% je tupych ale jejich zeme ma jednu z nejvyspelejsich ekonomik na svete....no hlavne ze ty ses dobrej a chytrej...na tvoje kecy se muze kazdej amik akorat tak vis co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo kolik znas amiku ze vis ze jsou vsichni tupy....tupej ses tak ty kdyz to o nich rikas...bez amiku bys byl v pr*eli to bys ten iphone ani nevyzkousel...pred 15 lety byli misto mobilu kufry...tak nevim co iphonu chybi tak drasticky nutnyho ?Taky mi na nem par veci chybi ale rozhodne to neni jak rikas "tupyma amikama" coz je dost ubohy ale je to tim ze na zapade lidi proste 3G,HSDPA a takovy kraviny moc nepouzivaj...proste maji WI-FI tam kde potrebuji a o zbytek se stara mail...rozhodne to neni k placi a je tu videt proc se jeste neprodava v evrope je to proto ze lidi jako ty by to co chybi neprekousli evidentne...je to telefon pro jiny lidi...jestli mi na nem neco vadi tak jsou to trosku nedodelany funkce jako repracek (slabej),fotak bez videa a pouzitelnost bluetooth....je to 1. telefon od Apple...tak se daj cekat nedostatky v tom s tebou souhlasim..:arrow:

Za posledni rok jsem v praci poznal tak kolem 500 amiku takze myslim, ze mam z ceho vybirat.

To co tvrdis o 3G a HSDPA a dalsich novych protokolech jako UMTS atd. je naprosto scestna predstava a je videt, ze jsi nevytah paty z rodneho mesta. Volnych Wi-Fi slotu v evrope mimo CR je zatracene malo a vsude se za to tezce plati (zkusenost za posledni rok z 23 zemi evropy).

Jinak si predstav situaci ze jsi v cizine a pises domu SMS a je trosku rozdil, jestli zaplatis 20 kc za SMS nebo 40 kc jen protoze ze jsi napsal 161 ci 162 znaku misto 160.

Nebo naprosta jednoducha vec jako zaznam o poslednim hovoru a jeho delce je kde ? atd. atd.

Ale vysvetlovat to nekomu kdo nevola nebo jednou za tyden a posle 3 sms za mesic a jen si na telefonu ala ipod (jeste s konektorem sluchatek na pi..., kdyz ipod mel normalni) prehrava hudbu a frajeri s nim, je jak hazet hrach na zed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu