Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo Ipod je s wifinou na hack hodne svazany :) a tedka uz tam mam taky celkem vsechno hodne pomohl ten installer pac kdyz sem si tam daval to pres ty slozky tak se to cosi vzdycky kouslo ale kdyz sem to tam dal pres ten installer tak vsechno fici :) ten google Earth je taky dobry :D a cekam uz tedka hlavne jen na ten hack enable disk use abych mohl aspon tech 16 GB vyuzit i na neco jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já to asi nezvládnu Hacknout sám s jakým návodem jsi to dělala?

tak za 1. - nejsem ženská, takže příště dělal!

2. jailbreakme.com - tam sem kliknul na appSnapp a hotovo:wohow: .. dělal jsem to podle jednoho videa(našel jsem ho na ipod.estranky.cz) ... pak jsem ho ještě upgradnul na 1.1.2 .. ale ještě, že byl pod stromkem taky wifi router, páč bez wifiny bych byl dobře nahranej

..jinak fakt by to chtělo nějakou vychytávku, aby to umělo mass storage - ten iTunes mě už celkem se*e - sem si tam chtěl hodit jedno video a smazalo mi to 4gb mp3jek :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne to se mi taky nedavno stalo je to celkem na prd udelane a ipoda jsem si nechal na 1.1.1 pac se mi zda pripustnejsi tem hackum ze jich je vic

PS: McPrasku dej si treba na googlu hledat the easiest jailbreak ever nebo neco takoveho a to je zalozene na principu ze jenom kliknes na odkaz a vsechno se udela za tebe a mas tam aj ssh prepinac, installer vsechno... tak sem to delal ja na 2 ipodech a je to uplne v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne to se mi taky nedavno stalo je to celkem na prd udelane a ipoda jsem si nechal na 1.1.1 pac se mi zda pripustnejsi tem hackum ze jich je vic

PS: McPrasku dej si treba na googlu hledat the easiest jailbreak ever nebo neco takoveho a to je zalozene na principu ze jenom kliknes na odkaz a vsechno se udela za tebe a mas tam aj ssh prepinac, installer vsechno... tak sem to delal ja na 2 ipodech a je to uplne v klidu

Já mám wifi jen u nás na náměstí,a jak by se to udělalo když to nebudu mít připojený v PC tak tam nijak to nestahnu taky bych chtěl nechat 1.1.1 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak PC ani moc nepotrebujes ;) na jailbreak vubec ani na instalovani aplikaci, v tom installeru totiz mas vsechno PC ani nepotrebujes

Včera jsem si byl kupovat sluchátka v Brně a stavil jsem se v Mc-Donaldovy a tam bylo wifi,tak jsem jsi stahnu přes tu stránku instalater,jenže jsem si stahnul tisíc různých aplikací a vetšina z toho byla nějaká blbá hra kterou jsem hned odinstaloval,a když jsem nainstaloval nějaký schéma vůbec se nezobrazilo ani na ploše jako ikona a v nastavení vůbec prostě se nijak nezaplo :(Nevím jak to tam dát,asi to chce ještě něco udělat :(A neví někdo jak se jmenuje ta aplikace jak tam je koula a podle toho jak hýbeš tak oan se taky hýbe,nebo kde sehnat aplikace jako má tady ten borec na tom iPhone?Já bych chtěl taky stím zatřást a aby se mě proházeli ikonky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si byl kupovat sluchátka v Brně a stavil jsem se v Mc-Donaldovy a tam bylo wifi,tak jsem jsi stahnu přes tu stránku instalater,jenže jsem si stahnul tisíc různých aplikací a vetšina z toho byla nějaká blbá hra kterou jsem hned odinstaloval,a když jsem nainstaloval nějaký schéma vůbec se nezobrazilo ani na ploše jako ikona a v nastavení vůbec prostě se nijak nezaplo :(Nevím jak to tam dát,asi to chce ještě něco udělat :(A neví někdo jak se jmenuje ta aplikace jak tam je koula a podle toho jak hýbeš tak oan se taky hýbe,nebo kde sehnat aplikace jako má tady ten borec na tom iPhone?Já bych chtěl taky stím zatřást a aby se mě proházeli ikonky :(

s těma aplikcema ti nepomůžu - zkoušel jsem jich jen pár

ale s těma thématama .... nejdřív si stáhni SummerBoard - je to rozšíření toho původního menu(springboard - aspoň, co jsem z toho pochopil) - daj se tam pak házet jiný themes atd., můžeš mít více stránek toho menu atd.

jinak jestli s tim máš problémy, tak vlítni sem: http://www.ipod.estranky.cz/clanky/ipod-touch/odblokovani-ipodu-touch

podle toho jsem postupoval já ... celkem všechno detailně popsaný

ještě k tomu 1.1.2. - zatim jsem žádný omezení nepocitil - všechno jede, tak jak má -ssh, installer

jinak k tomu disk mode - teď sem narazil na nějakej program TouchCopy

http://www.wideanglesoftware.com/touchcopy/index.html a měl by zvládat nějak disk mode - zatim jsem nezkoušel, ale teď se to chystám zkusit :wohow:

edit: tak jsem to vyzkoušel - disk mode tam funguje - sice to není přímo mass storage, ale dá se do ipodu přes to nahrát jakejkoliv jinej soubor (zkoušel jsem 70mb avi v pohodě, 700mb avi - už horší - dlouho to nahrává a pak to skončí - výsledná velikost souboru = 0 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma aplikcema ti nepomůžu - zkoušel jsem jich jen pár

ale s těma thématama .... nejdřív si stáhni SummerBoard - je to rozšíření toho původního menu(springboard - aspoň, co jsem z toho pochopil) - daj se tam pak házet jiný themes atd., můžeš mít více stránek toho menu atd.

jinak jestli s tim máš problémy, tak vlítni sem: http://www.ipod.estranky.cz/clanky/ipod-touch/odblokovani-ipodu-touch

podle toho jsem postupoval já ... celkem všechno detailně popsaný

ještě k tomu 1.1.2. - zatim jsem žádný omezení nepocitil - všechno jede, tak jak má -ssh, installer

jinak k tomu disk mode - teď sem narazil na nějakej program TouchCopy

http://www.wideanglesoftware.com/touchcopy/index.html a měl by zvládat nějak disk mode - zatim jsem nezkoušel, ale teď se to chystám zkusit :wohow:

Super díky moc víš včem si mě pomohl že jsi mě řekl že mám prvně nainstalovat SummerBoard,protože mi nikdo neřekl že ve zkratce je to "SBDprefs" který jsem hledal a furt jsme ho v tom instalátoru nenacházel témata mě teda už jdou a zatím jsme vlastně žádný hack nedělal :)Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ten touchcopy jsem uz zkousel ale je to divne... vsechny slozky tam nejsou a navic kdyz to chces nekam prenest do jineho PC coz je celkem smysl toho tak musi mit taky ten program... tak snad fw 1.1.3 bude mit tu flash pamet pristupnou... a jinak je nejaka vyhoda vubec updatovat na 1.1.2? asi to necham na te 1.1.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super díky moc víš včem si mě pomohl že jsi mě řekl že mám prvně nainstalovat SummerBoard,protože mi nikdo neřekl že ve zkratce je to "SBDprefs" který jsem hledal a furt jsme ho v tom instalátoru nenacházel témata mě teda už jdou a zatím jsme vlastně žádný hack nedělal :)Díky :)

nz, btw. jestli tam máš installera, tak už vlastně máš ipod odemčenej :cheesygrin:

e: 4Malcolm.:

jj nech to na tý 1.1.1. - myslim, že žádný praktický výhody 1.1.2 nepřinese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tam instaloval jednu aplikaci, chvili jela a pak mi totalne dojebala ipod :D takze jsem musel delat kompletni restore a tak ale nastesti uz to zase fici :) a nemusel jsem pri restoru ani updatovat na 1.1.2 coz je jedine stesti

rofl :lol: co to proboha bylo za prográmek?

jinak, co sem čet, tak downgrade de na týhle mašině trochu líp než na psp ... myslim, že stačí sosnout 1.1.1. a pak obnovit pod v itunes(+vybrat onen 1.1.1) - takže celkem na pohodu :D:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceske nazvy dnu ma i 1.1.1 a ten downgrade je v klidu :D delal jsem uplne stejnym zpusobem restore a nedelalo to zadne problemy... a ten program vytvarel slozky pro programy ale pak nejak nesly zpatky tak jsem to nechal v tech slozkach a jednoho dne jsem na tom ipodu pak nemel zadne programy ani slozky na plose takze neslo nic spustit ani installer :D nastesti sem mel takovy program (to slunicko) dole co je spoustelo ale stejne to bylo na nic tak jsem musel delat restore :( ale uz je to zase v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak mam pro vás návod, jak si na iPhone, iPod Touch můžete hodit věci stejně tak, jako na flashku.

stačí mít total commandera a plugin t-pot

http://code.google.com/p/t-pot/

pak stačí jen iPod připíchnout na kabel a v totalcmd jít do "síťovýho okolí" a to vybrat i-pot a jste tam :D

jede to suprově ... ta rychlost by teda potřebovala vylepšit, ale je to lepší než nic(něco mi jede pomalejc - třeba 1400kbytes/sec a něco zase rychlejc 6000kbytes/sec - čím to ... nevim)

každopádně se mi to hodí, jako dočasný uložiště dat, když mam hdd plnej a nejsou po ruce dvdčka :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4dave: no jde o to, co s nim chces delat... jestli ho chces pouzivat jako mp3 a obcas naky videa, tak bych doporucoval iPod 30gb(pokud mas psp a nechces na ipodu parit hry a mit jiny aplikace :) ) pokud ovsem by si chtel mit treba pripojeni na net, mit naky aplikace, hry, atd., tak doporucuji iPOd touch, popr. iPhone... ten je stejnej jako touch akorat muzes prijimat GSM signal a pouzivat ho jako mobil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu