Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Protože logicky nestojej o to prodávat iPhony do zemí, kde nemají smlouvu s operátorem a kde se oficiálně neprodávají.
a za hotovy se to tam koupit neda ? Neni jeste nejakej obchod v usa kde se jeste da koupit 8Gb iPhone ?

jeste primo u AT and T to jde ale tam primo se musi myslim uzavrit smlouva, ale nak to musi jit, kamosovi rodice byli pred vanocema v usa a v kamenym shopu iphony koupili

jenze lidi ho kupujou protoze sou uz "prezrany" tech symbianovejch nokii a tupejch softwaru typu Samsung nebo WIN mobile ktery sou rok od roku stejny. Jestli se ti nechce nak experimentovat vem ten W960i ten je fakt v pohode...aspon se trochu lisi..

jj to souhlasim, mne se ted vubec nelibeji modely nokie a SE se mi nelibilo nikdy, o low endovych motorolach samsungach atd ani uvazovat nebudu ja jdu do iphona hodne se mi na nem libi prehravac a na prohlizeni netu konkurenci nema, ted mam 6230 a nic mi na ni nechybi, proto mi na iphonu tay nic schazet nejspis nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak bude muset podepisovat nejaky smlouvy nebo ne ?

aha, tak ty o tom asi moc toho nevis...

apple ma smlouvu s U.S. operatorem AT and T, ze vsechny iPhony v americe budou prodavat se simlockem prave na AT and T, tudiz ke kazdymu dostanes AT and T sim kartu. je to zpusob jak ziskat vic zakazniku. kdyz teda pujdes k pobocce nebo autorizovanymu dealerovi at+t, tak prej musis uzavrit smlouvu na nakej pausal, kdyz to koupis od applu mas jen simlock a at+t sim cartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to dobre chapu tak, kdyz si koupim iPhone v americe tak nepodepisuju zadnou smlouvu ani nic takovyho?

jeste se chci zeptat jaky vsechny verze iphonu jdou odblokovat (abych moch normalne volat a vsechno) ?

1) Nepodepisujes

2) Vsechny verze

jinak google.com nebo iphone.cz by to resil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prvé....chci mobilní hraní her......

za druhé....mám ze starýho telefonu A2DP sluchátka a ty na Iphonu nefungují, páč Iphone tenhle primitivní protokol nepodporují...

za třetí....záruka...

za čtvrtý....měl jsem už asi 20 mobilů a Sonyericson mě nikdy nezklamal.....

za pátý....naštval mě Apple svým přístupem k zákazníkům....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prvé....chci mobilní hraní her......

za druhé....mám ze starýho telefonu A2DP sluchátka a ty na Iphonu nefungují, páč Iphone tenhle primitivní protokol nepodporují...

za třetí....záruka...

za čtvrtý....měl jsem už asi 20 mobilů a Sonyericson mě nikdy nezklamal.....

za pátý....naštval mě Apple svým přístupem k zákazníkům....

1) Iphone ma velkou herni budoucnost EA a SEGA pro nej vyviji 3D hry a PSX hry fungujou 90%

2)A2DP uz rikam po druhy funguje....jen nedje posilat pres BT soubory

3)Mas pravdu

4) 100% souhlasim

5)Slysel jsem o pripadu kdy si nekdo rozmlatil display iphonu o roh stolu a dali mu novej na zaruku...asi jak u koho tenhl bod.

Jinak W960i je hoodne good...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Iphone ma velkou herni budoucnost EA a SEGA pro nej vyviji 3D hry a PSX hry fungujou 90%

2)A2DP uz rikam po druhy funguje....jen nedje posilat pres BT soubory

3)Mas pravdu

4) 100% souhlasim

5)Slysel jsem o pripadu kdy si nekdo rozmlatil display iphonu o roh stolu a dali mu novej na zaruku...asi jak u koho tenhl bod.

1) vím o vývoji her a viděl jsem ukázky připravovaných her od SEGA (myslel jsem současnoust)....

2) nevím proč tedy mluví každej jinak (zkoušel jsi to osobně? )

5) myslel jsem přístup k technické podpoře a k zákazníkům v zemích kde se Iphone neprodává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz k vlastníkům macbooku :)

jelikož MacBook Air nekoupím tak sem se rozhodl pro klasický macbook

Mám vybranou konfirguraci 2.4ghz 4gb ram 250gb disk :), ale ?

1) kterou barvu ? bílá prý časem zežloutne a černá je háklivá na poškrábání, připadá mi to skoro jako u PSP SLIM white a black :) tak kterou doporučujete :D

2)windows| parraler desktops nebo boot camp ?|proč ?

3)lesklý nebo matný display ?

4)jak je to s ůdržbou :D

Děkuju moc předem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Bílá je o dost levnější. Rozhodni se sám.

2. Parallels Desktop je určitě lepší, ale je placený. Výhoda je, že se můžeš přepínat mezi MacOs a Woknama a mezi systemy kopírovat data.

3. MacBook je jen s lesklým glossy displayem. U MacBooku Pro si už můžeš zvolit normální.

4. Nijak náročná, já mám notas už 4 roky a furt je krásnej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz k vlastníkům macbooku :)

jelikož MacBook Air nekoupím tak sem se rozhodl pro klasický macbook

Mám vybranou konfirguraci 2.4ghz 4gb ram 250gb disk :), ale ?

1) kterou barvu ? bílá prý časem zežloutne a černá je háklivá na poškrábání, připadá mi to skoro jako u PSP SLIM white a black :) tak kterou doporučujete :D

2)windows| parraler desktops nebo boot camp ?|proč ?

3)lesklý nebo matný display ?

4)jak je to s ůdržbou :D

Děkuju moc předem ;)

Na kolik tě to příjde peněz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu