Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tak jsem rozmyslel mezi iPod Touch a iPhone a nakonec asi zvolim Touche. Preci jen Phone jeste neni na takove urovni .aby plne nahradil telefon v Evrope. Po precteni nekolika diskuzi, recenzi..atd., si proste myslim ze to jeste neni ono. Chybi par veci, ktere pri tel. vyuzivam. Ted uz jen dosetrit par korunek (eur) a hura pro iPoda. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pridal novou kritiku:cheesygrin:

4 dny sem majitel PDA, konkretne XDA II(chcete-li MDA II ,Himalaye,Qteku 2020 apod.) a musim rict,ze uzivatelsky prostredi iStrudlu(tyhle narazky si proste neodpustim) se da plne nahradit aplikacema na WM(a nemluvim o poctu aplikaci na WM),vznika i celkem presna nahrada(kopie) za prohlizec obr. - Izoom a vznika dokonce i kompletni prostredi

chybi mi uz jen iPhysics:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pridal novou kritiku:cheesygrin:

4 dny sem majitel PDA, konkretne XDA II(chcete-li MDA II ,Himalaye,Qteku 2020 apod.) a musim rict,ze uzivatelsky prostredi iStrudlu(tyhle narazky si proste neodpustim) se da plne nahradit aplikacema na WM(a nemluvim o poctu aplikaci na WM),vznika i celkem presna nahrada(kopie) za prohlizec obr. - Izoom a vznika dokonce i kompletni prostredi

chybi mi uz jen iPhysics:roll:

ty vaše náhrady, správný jablíčkář nesnese kompromisy a chce to nejlepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pridal novou kritiku:cheesygrin:

4 dny sem majitel PDA, konkretne XDA II(chcete-li MDA II ,Himalaye,Qteku 2020 apod.) a musim rict,ze uzivatelsky prostredi iStrudlu(tyhle narazky si proste neodpustim) se da plne nahradit aplikacema na WM(a nemluvim o poctu aplikaci na WM),vznika i celkem presna nahrada(kopie) za prohlizec obr. - Izoom a vznika dokonce i kompletni prostredi

chybi mi uz jen iPhysics:roll:

ty vaše náhrady, správný jablíčkář nesnese kompromisy a chce to nejlepší ;)

tjn, nechapu proc si kazdej mysli ze je windows lepsi, jako cim? "net responding" zamrzani sekani atd? wm je divny na iphone je spousta skvelych aplikaci o kterych si nakej qtek muze nechat jen zdat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, nechapu proc si kazdej mysli ze je windows lepsi, jako cim? "net responding" zamrzani sekani atd? wm je divny na iphone je spousta skvelych aplikaci o kterych si nakej qtek muze nechat jen zdat

a ze to tak vis kdyz ho ani nemas :D

na pc bych si napr mac nikdy nedal a iphone je imho dobrej ale nesmite zapominat na to ze zijeme v demokracii a kazdej ma teda narok na svuj nazor a objektivne se musi priznat ze wm ma taky neco do sebe:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ze to tak vis kdyz ho ani nemas :D

na pc bych si napr mac nikdy nedal a iphone je imho dobrej ale nesmite zapominat na to ze zijeme v demokracii a kazdej ma teda narok na svuj nazor a objektivne se musi priznat ze wm ma taky neco do sebe:!:

Asi tak jestli si nekdo mysli ze MAC je ten jedinej bezproblemovej system tak je totalni vul ja narozdil od obhajcu MAC mam iphone a ten zamrza ma chyby a neni dokonalej bez windows by nebylo spousta veci a je to dobrej system a to "not responding" znamena ze neco nefacha protoze nakej dmnt to s tim neumi nebo to tam bylo od zacatku od cisty instalace ? Porovnavat MAC s WINDOWS muze jen nekdo kdo s kompem neco dela a ne nakej pasivni dement co se kouka na internet a je na ICQ a pak vsem tvrdi jak windows sou sracka ptze si sam ani nenainstaluje antivir... strasny jak se nektery lidi dokazou pro neco nadchnout tak ze sou jak maly deti a nevnimaj nic jinyho a jeste lepsi na tom je ze to neni z jejich hlavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, nechapu proc si kazdej mysli ze je windows lepsi, jako cim? "net responding" zamrzani sekani atd? wm je divny na iphone je spousta skvelych aplikaci o kterych si nakej qtek muze nechat jen zdat

ktery?

jak je na tom iP. s multitaskingem?kdyby mel otevrenej operacak a byl podobne zatezovanej jako zarizeni s WM...

Jedina vec(tak jsou 3 no:roll:) kt. uznavam, je ze iP ma peknej vzhled dobrej display a celkem pekny prostredi pro multimedia, to je alfa a omega iP ,vic toho dle me nenabidne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem z iPhone spokojenej ptze je jednoduchej zadny kravinky,zbytecny funkce a zadna neprehlednost v tom v cem ma byt dobrej je podle me uplne nejlepsi.....

Telefon - vytaceni cisla na velkym displayi,jednoducha prace s kontakty...supr

SMS - klavesnice Qwerty sofwarova je nejlepsi na cem jsem psal muzu psat rychle skoro jako na kompu a da se na ni skvele zvyknout,konverzace jako na chatu misto SMS je prehledna uz bych normalni SMS nechtel..

Mail - mailovy klient stahnuti a napsani emailu nebo pridani jakykoliv prilohy je stejna prace jako napsat SMS...moc povedeny

Safari - obrovsky plus nejrychlejsi prohlizec HTML v mobilu nedeformuje stranky, na display se toho hodne vejde...

iPod - neni treba nic rikat jednoznacne nejlepsi hudebni prehravac co se tyce zvuku i prostredi...

pak jsou tu veci mene podstatny ale prijemny jako Pocasi,Youtube,Burza..

jako nedostatky vidim Fotak kterej netoci video a ma mensi rozliseni i kdyz je docela kvalitni,BT jen k Handsfree i kdyz je to logicky kvuli nelegalnimu sireni hudby a videa...,obcasny vypadky softwaru nekdy zamrzne,jeste porad neni oficilane vydanej a musite si ho odblokovat,trosku horsi repracek....

veci ktery ten telefon delaj dobrym v tom jsem psal je revolucni dvoudotykovy ovladani,480x320 display,pohybovy cidlo,16gb pameti a software...

nemusi asi kazdymu vyhovovat ale ja tech 12000 co jsem za nej dal nelituju...nejlepsi telefon co jsem mel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak se teda otvira ta mechanika?

ty woe ja bych nezkousel neco s macem kdyz neumis s googlem....pravda ten neni od applu tak proc ho pouzivat OMG:

http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=25345

http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=88215

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=71316 - tady to bude asi vono..

10 sekund s googlem taaaak pane IT maniaku co bude daaal ? :wohow::wohow::wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu