Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

multitouch by mela bejt softwearova zalezitost a senzor Pohybu maj i nekt. novy HTCcka(Diamond,Touch PRO..., i kdyz je pravda, ze ty aplikace co na to vznikly nejsou zadna slava...),ale pokud bych si chtel hrat s pohybovym senzorem,tak si poridim Wii:D
Wii není špatný výrobek,ale je na to málo skvělých her.A potřebuješ na hraní dost prostoru.Naproti tomu Ipod si vezmeš kam budeš chtít.A k těm HTCčkám-ano jsou to zajímavé výrobky,ale cenově předražené.Vlastně nejlevnější výrobek s multitouch diplejem a pohybovým senzorem je Ipod Touch.(cena v US 199 dolarů).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a nemohl bys mi to tky za tolik sehnat ? asi ne co ? :cry:

--------

EDIT : jinak co má ipod touch 2nd tak lepšího že se vám na něj vyplatí přejít z 1 generace touchů ?

Škoda-pozdě.Prodal jsem pár kusů známým.Ani jsem to nedával do žádné inzerce.(šlo to na dračku)I když zde na foru je jen vetešnictví a moc lidí to asi nečte,abych se dával něco na prodej.A Ipod Touch 2generace má konečně repráčky na boku i ovladač hlasitosti a celý je v chromu.Taky se mi líbí.(no koupím si ho až bude za dobrou cenu)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wii není špatný výrobek,ale je na to málo skvělých her.A potřebuješ na hraní dost prostoru.Naproti tomu Ipod si vezmeš kam budeš chtít.A k těm HTCčkám-ano jsou to zajímavé výrobky,ale cenově předražené.Vlastně nejlevnější výrobek s multitouch diplejem a pohybovým senzorem je Ipod Touch.(cena v US 199 dolarů).

ano,ale automobilovejm zavodum z iFounu se podoba hra o kt. jsem slysel jako o hre Kravicky :D ,jinak je pro rozhodovej titul MH Tri, apk bych si Wii mozna i poridil a libej se mi na nem i FPS( ikdyz to je dost retro, kdyz sem byl malej a strilel sem na televizi kachny a stacila mi na to ta "konzole a kazetky" od vietnamcu):)

prumerna cena(server heureka):

iPhone 3G 16GB: 13200Kc

HTC (P3700) Touch Diamond: 12200Kc

HTC Touch Pro: 15500Kc

takze, pokud chce clovek novy zarizeni, tak ty cenovy rozdily tak zhavy nejsou, pokud ho ale sezenete bazarove tak je urcite jednodussi sehnat levne iPhone(proste je dyl na trhu a navic je vsude kolem neho povyku...)

na druhou stranu, oni jsou sice ty 2 pristroje(Diamond, Touch Pro) papirove vykonny, ale po prakticky strance jsou lepsi no-Touch (HTC) zarizeni(takze ty starsi

o TouchFLO 3D mluvit ani nema cenu, protoze je to jen portace prostredi z iPhonu, je otazka jestli je to krok vpred ci z5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Ahoj potřeboval bych poradi jak mám dostat schémata do ipod touche mam fw 2.1+jailbrage.Prosim poradte

Jako u Jb iphona:-D cydia to jistí ne ? :-) když máš Jb tak máš i cydiu.. a stačí jen s epřipojit k wifi.. a už sosáš winterboard a pak ty schemata :-) vše v cydii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute Appláci =)

Už je to pěkně dlouho, co si každej víkend říkam že bysem měl něco stim mym iPodem udělat...

VLastním iPod Touch 16GB 1st gen. Mam na něm prastarej FW 1.1.5 a mývam problémy s několika věcma.... Takže pokud víte, poraďte please.

1) Muj iTouch sem si původně Syncnul s home PC a teď když se o to pokouším na mym laptopu tak mi to nějak nejde.... Rád by sem si všechno nejen synchronizoval ale taky zazálohoval

2) Jak na to, chci updatnout na vyšší FW ( 2. ?? ) ale vůbec netušim jak..

Zatim si vzpomínám na tyhle 2 věci =D Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute Appláci =)

Už je to pěkně dlouho, co si každej víkend říkam že bysem měl něco stim mym iPodem udělat...

VLastním iPod Touch 16GB 1st gen. Mam na něm prastarej FW 1.1.5 a mývam problémy s několika věcma.... Takže pokud víte, poraďte please.

1) Muj iTouch sem si původně Syncnul s home PC a teď když se o to pokouším na mym laptopu tak mi to nějak nejde.... Rád by sem si všechno nejen synchronizoval ale taky zazálohoval

2) Jak na to, chci updatnout na vyšší FW ( 2. ?? ) ale vůbec netušim jak..

Zatim si vzpomínám na tyhle 2 věci =D Díky za odpovědi.

Noo tak s 1 ti neporadím pač to nechápu jak to myslíš:-) ale u 2 to je v itunes:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadnej,

sorry ze to tak musim napsat, ale je to shit. Mam rada apple a kupuji si vsechno mozny od nej a mela sem i jako druhej iPod classic 160gb a 3x sem ho reklamovala az mi nakonec byly vraceny penize. Classic ma vadu, kerou apple ignoruje a tou je, ze udela cca za 1 hod. dvou vterinovou pauzu v hrani hudby, coz muzu napsat, ze pekne se..e. Nevim jak u mp3, ale ja posloucham apple lossless. Dela to i 120gb classic, da se hodne o tom precist na apple forum, kdyz si vyhledas slovo gaps.

iPhone tenhle problem nastesti nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

zdravim, mel bych dotaz ohledne macbooku jsou dodavane i s ceskou lokalizaci nebo jen v anglicke lokalizaci napr. na alza.cz sem nasel macbook CZ a nevim jestli to je jen klavesnice nebo jestli celkove dneska jsem se ptal u stanku applu a prej to tam jde nahrat jen castecne a pak nechodej aktualizace... predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu