Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Doufám, že to zase nebude blbá otázka, ale říkal si, že mám upgradovat na 2.71 SE C, ale na začátku je napsané, že ještě nevyšel? Jinak už mám 1.50

Jak už tu Dutch napsal, podívej se na datum poslední aktualizace ;). SE-C už tu chvíli je ;).

To Morro: Třeba ten Vampire Hunter (nebo máš i jiné anime)? :))

nechci sice porušovat zákon ale dobře:)) mám ho překomprimovat do mp4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doufám, že to zase nebude blbá otázka, ale říkal si, že mám upgradovat na 2.71 SE C, ale na začátku je napsané, že ještě nevyšel? Jinak už mám 1.50

Jak už tu Dutch napsal, podívej se na datum poslední aktualizace ;). SE-C už tu chvíli je ;).

To Morro: Třeba ten Vampire Hunter (nebo máš i jiné anime)? :))

nechci sice porušovat zákon ale dobře:)) mám ho překomprimovat do mp4?

OT: to nechám na tobě :) podle toho jak je to pro tebe pohodlnější. Jestli budeš konvertovat, tak pls do nějaké lepší kvality ;) já dávám tak 368x208 video kvalitu 400 zvku 96 (poslední dobou dávám jen 128) H264 codec framerate je nastavena na 29,97 fps (to jen pro orientaci) a bitrate na 400. Pokud by byl v lepší kvalitě, tak se určitě zlobit nebudu :))

Thx..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych chtěl všem opravdu moc poděkovat, se divím že jste se mnou měli trpělivost. Konečně mám fw 2.71 SE C, hry jedou nádherně, psp je nej hry na pocket pc už teď asi hrát nebudu :twisted: . Ještě jednou moc díky a mějte se fajn.

Jak vypadá pocket pc? :)

chci tu nejlepší kvalitu..jakej mám na to použít program?:)

Heh wait musí mse mrknout do topicu pro začátečníky :)) .. oOo vypadá to třeba na PSP Movie Creator ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím sem právě moc kvalitních výsledku nedocílil ale možná to bylo špatným nastavením:)

No pokud máš něco lepšího, tak to můžeš klidně překonvertovat v tom :) (také to vlastně nemusíš konvertovat vůbec a upnout to rovnou :))

Já zůstávám u CloneDVD mobile, ale jen u verze 1.0.7.1 (pokud chci dělat rovnou z DVD). Vyšší verze sice umožňuje nastavit i 768kb/s, ale nově používá mencoder (starší verze jede přes ffmpeg), ale to, co mi z toho vylezlo byl pěknej paskvil, navíc se zvukem 64kb/s (testováno na dvou filmech). Na filmy z PC formátů používám PSPVideo 9.

PSP Movie Creator je taky ok, ale bohužel mě často a nepředvídavě padá :? .

s tím sem právě moc kvalitních výsledku nedocílil ale možná to bylo špatným nastavením:)

PSP Movie Creator má tu vlastnost (alespoň moje verze), že si všechno nastavím podle sebe, nechám projet menu DVD, pustím film a nastavení se mi zase rozhází na default. Takže to hned na začátku pauznu, nastavím znova a už frčím (a čekám, jestli spadne :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím sem právě moc kvalitních výsledku nedocílil ale možná to bylo špatným nastavením:)

No pokud máš něco lepšího, tak to můžeš klidně překonvertovat v tom :) (také to vlastně nemusíš konvertovat vůbec a upnout to rovnou :))

Já zůstávám u CloneDVD mobile, ale jen u verze 1.0.7.1 (pokud chci dělat rovnou z DVD). Vyšší verze sice umožňuje nastavit i 768kb/s, ale nově používá mencoder (starší verze jede přes ffmpeg), ale to, co mi z toho vylezlo byl pěknej paskvil, navíc se zvukem 64kb/s (testováno na dvou filmech). Na filmy z PC formátů používám PSPVideo 9.

PSP Movie Creator je taky ok, ale bohužel mě často a nepředvídavě padá :? .

s tím sem právě moc kvalitních výsledku nedocílil ale možná to bylo špatným nastavením:)

PSP Movie Creator má tu vlastnost (alespoň moje verze), že si všechno nastavím podle sebe, nechám projet menu DVD, pustím film a nastavení se mi zase rozhází na default. Takže to hned na začátku pauznu, nastavím znova a už frčím (a čekám, jestli spadne :lol: )

Mne ještě PSP Movie Creator "nespadnul" ani jednou. Zkus ho reinstalovat, nebo projet pc kvůli virům, nebo defragment disku (prý to pomáhá na soudržnou práci programu). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden problém (pro jistotu už jse si pročetl celé rady pro zač.), hry ve formátu cso mi jedou v poho, ale isa mi vypíšou chybu 8002014

udělal jsem to co tam bylo napsáno, ale pořád nic. Zkoušel jsem i to iso převést na cso ale to taky nejde. V čem může být problém, fw mám 2.71 SE C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden problém (pro jistotu už jse si pročetl celé rady pro zač.), hry ve formátu cso mi jedou v poho, ale isa mi vypíšou chybu 8002014

udělal jsem to co tam bylo napsáno, ale pořád nic. Zkoušel jsem i to iso převést na cso ale to taky nejde. V čem může být problém, fw mám 2.71 SE C

v devhook ti ta ISA jedou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to sem patří, kdyžtak to smažte...

K Vánocům dostanu PSP s FW 2.60 a hned budu chtít updatovat na 2.71.

Novej FW dám do \PSP\GAME\UPDATE . Pak v PSP půjdu do Game a tam Update. A chci se zeptat, co pak. Dám teda ten Update něco asi odsouhlasim, a pak se to začne přehrávat. A co mám dělat po tom přehrání - jestli se samo PSP restartuje nebo tak něco.

Ptám se, protože když jsem si přečet tohle téma

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6240&start=15

Tak díky za odpověd. :wink: Nechci si totiž hned udělat drahý těžítko. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to sem patří, kdyžtak to smažte...

K Vánocům dostanu PSP s FW 2.60 a hned budu chtít updatovat na 2.71.

Novej FW dám do \PSP\GAME\UPDATE . Pak v PSP půjdu do Game a tam Update. A chci se zeptat, co pak. Dám teda ten Update něco asi odsouhlasim, a pak se to začne přehrávat. A co mám dělat po tom přehrání - jestli se samo PSP restartuje nebo tak něco.

Ptám se, protože když jsem si přečet tohle téma

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6240&start=15

Tak díky za odpověd. :wink: Nechci si totiž hned udělat drahý těžítko. :lol:

Asi tě to vyzve abys zapojil nabíječku, updatuješ pak asi reset a hotovo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu