Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

1) no downgradni na 1.50 a dej si ten posledni 3.10 OC-A´ jestli to dobre pisu

2) kdyz budes delat podle navodu tak mala

3) no kdyz si púak nahrajes fw z5, tak plati.. a myslim ze pri bricknuti kdyz to tam zaneses, a reknes jim ze z niceho nic to nejede tak by ti to taky mohli zit

4) DP jsou a budou s tim nic nenadelas jeden je v pohode, kdybych jich bylo ttreba 10, tak pak by bylo jit dobry do reklamacky..

5) nevim sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute, sem začátečník a mám pár otázek :?

1) Mám FW 2.71, jaký by bylo ideální si dat

2) Jaká je šance že při změně FW to bricknu :oops:

3) Zratím tím záruku? (tou změnou FW)

4) Slyšel sem o deathpixel. Myslím že jeden mám (mám ho jako modry pixel), ale třeba při přehrání hry na UMD ho tam vůbec nemám, a když si změním třeba téma na jinou barvu tak prostě úplně zmizi. Co to teda je.

5) Proč mi většina videé co stáhnu nebo si převedu mi nejde (unsupported data)

5)to bude možná právě tim FW co máš,záleží na tom jaký videa stahuješ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat, budu kupovatt v pondeli PSP je od nekoho, no a on ze prej v tom ma FW 3.02 no a ja bch tam chtel 3.10.. jde nak zjistit jestli bylo downgradnuto na 1.5 ? Abych vedel jestlii mam prvne downgradovat, nebo muzu uy rovnou dat 3.10 :oops:
ty chceš dát oficiál 3.10?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neměl by někdo funkční DH s FW 1.50?já sem si ho nainstaloval ale devhook prostě při restartu zamrzne,zkoušel jsem různý verze DH a nic

myslim ze do tohohle devhooku jsem dal fw 1.5 aby lidi "tenkrat" mohli s ta082 na fw 1.5..

http://rapidshare.com/files/2837861/HENC_DH.rar
nebo
http://data1.edisk.cz/stahni/49714/HENC-DH.rar_23.48MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vsetkych.Takze mam PSP asi 3 dni,kupil som ho pod rukov.Chcel by som na nom hrat iso hry stiahnute z netu.Je tu dost navodov,no neviem ktory fw mam pouzit a ktory je najlepsi na ktorom sa najlachsie pustaju iso hry z karty?Mam fw 2.50 a tu najstarsiu dosku,som sa snazil aj citat co je tu popisane,no stale neviem ktory fw je najlepsi,pre moje PSP.Neviem ci aj na cstom fw idu iso hry,alebo ako to je?Pise sa ze hry iso ide na fw 1.5 ale ide aj na 2.71 na ktorom sa teda lachsie pustaju iso hry?Ktory je podla vas co s tym mate skusenosti lepsi?Ked je Custom FW napr.:3.03 idu aj na tom ISO hry?Co znamenaju tie oznacenia za cislom fw?Ide mi hlavne o to aby sa co najlachsie pustali iso hry najlepsie bez vlozeneho UMD ak je to mozne.Nechcel som vas otravovat,ale ak by sa niekto nasiel a bol by taky dobry a poradil mi konkretne na toto moje psp bol by som mu nesmierne vdacny.Vopred dakujem za kazdu odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vsetkych.Takze mam PSP asi 3 dni,kupil som ho pod rukov.Chcel by som na nom hrat iso hry stiahnute z netu.Je tu dost navodov,no neviem ktory fw mam pouzit a ktory je najlepsi na ktorom sa najlachsie pustaju iso hry z karty?Mam fw 2.50 a tu najstarsiu dosku,som sa snazil aj citat co je tu popisane,no stale neviem ktory fw je najlepsi,pre moje PSP.Neviem ci aj na cstom fw idu iso hry,alebo ako to je?Pise sa ze hry iso ide na fw 1.5 ale ide aj na 2.71 na ktorom sa teda lachsie pustaju iso hry?Ktory je podla vas co s tym mate skusenosti lepsi?Ked je Custom FW napr.:3.03 idu aj na tom ISO hry?Co znamenaju tie oznacenia za cislom fw?Ide mi hlavne o to aby sa co najlachsie pustali iso hry najlepsie bez vlozeneho UMD ak je to mozne.Nechcel som vas otravovat,ale ak by sa niekto nasiel a bol by taky dobry a poradil mi konkretne na toto moje psp bol by som mu nesmierne vdacny.Vopred dakujem za kazdu odpoved...

takze custom firmware je urceny hlavne na ISO hry, spustit ISO hru je v nom velmi jednoduche, staci ju nahrat do zlozky ISO (ktoru vytvoris priamo na karte) a potom hru najdes v menu PSPcka a spustis... (netreba ziaden program na to)

custom firmwary maju ciselne oznacenie podla toho, z akeho originalneho firmwaru vychadzaju, preto tie CF 3.03, CF 3.10 a pod.

to OE znamena Open Edition, teda ze je to otvoreny (upravovatelny) firmware... a OE-A znamena, ze je to verzia A, to pismenko oznacuje aktualnost... proste A', alebo B ci C je novsie od A...

Postup upgradu, downgradu a upgradu na nejaky CF najdes na fore... urcite je nan link aj v prvom prispevku tohto topicu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vsetkych.Takze mam PSP asi 3 dni,kupil som ho pod rukov.Chcel by som na nom hrat iso hry stiahnute z netu.Je tu dost navodov,no neviem ktory fw mam pouzit a ktory je najlepsi na ktorom sa najlachsie pustaju iso hry z karty?Mam fw 2.50 a tu najstarsiu dosku,som sa snazil aj citat co je tu popisane,no stale neviem ktory fw je najlepsi,pre moje PSP.Neviem ci aj na cstom fw idu iso hry,alebo ako to je?Pise sa ze hry iso ide na fw 1.5 ale ide aj na 2.71 na ktorom sa teda lachsie pustaju iso hry?Ktory je podla vas co s tym mate skusenosti lepsi?Ked je Custom FW napr.:3.03 idu aj na tom ISO hry?Co znamenaju tie oznacenia za cislom fw?Ide mi hlavne o to aby sa co najlachsie pustali iso hry najlepsie bez vlozeneho UMD ak je to mozne.Nechcel som vas otravovat,ale ak by sa niekto nasiel a bol by taky dobry a poradil mi konkretne na toto moje psp bol by som mu nesmierne vdacny.Vopred dakujem za kazdu odpoved...

takze custom firmware je urceny hlavne na ISO hry, spustit ISO hru je v nom velmi jednoduche, staci ju nahrat do zlozky ISO (ktoru vytvoris priamo na karte) a potom hru najdes v menu PSPcka a spustis... (netreba ziaden program na to)

custom firmwary maju ciselne oznacenie podla toho, z akeho originalneho firmwaru vychadzaju, preto tie CF 3.03, CF 3.10 a pod.

to OE znamena Open Edition, teda ze je to otvoreny (upravovatelny) firmware... a OE-A znamena, ze je to verzia A, to pismenko oznacuje aktualnost... proste A', alebo B ci C je novsie od A...

Postup upgradu, downgradu a upgradu na nejaky CF najdes na fore... urcite je nan link aj v prvom prispevku tohto topicu...

Hm...takze ak som ta spravne pochopil tak ja mozem dat na PSPcko FW aky kolvek custom fw?Nemusim tam mat tu 1.5 aby mi sli iso hry?Mozem rovno updatovat z tochto mojho 2.50?Ak som spravne pochopil ja vymazem celu kartu,stiahnem si Custom FW nahram ho na kartu zapnem PSP vojdem do tej zlozky a pustim to....on by sa mal zacat sam instalovat,nie?Alebo to zle chapem?Ked sa mi nainstaluje nahram na kartu isu pojdem na to iso,potvrdim a mala by sa spustit?Da sa ten fw potom prehrat inym,napr. novsim ked vinde?Je mozne zalohovat tento stary co mam v PSPcku?Chcel by som aby si mi daky ten fw odporucil je ich mnoho a neviem ktory je dobry...Mozes mi teda daky odporucit ktory mam stiahnut aby to islo bez problemov|?Bol by som ti velmi vdacny...A pojdu mi aj normalne hry z UMD diskov?Dakujem ti za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas vsetkych.Takze mam PSP asi 3 dni,kupil som ho pod rukov.Chcel by som na nom hrat iso hry stiahnute z netu.Je tu dost navodov,no neviem ktory fw mam pouzit a ktory je najlepsi na ktorom sa najlachsie pustaju iso hry z karty?Mam fw 2.50 a tu najstarsiu dosku,som sa snazil aj citat co je tu popisane,no stale neviem ktory fw je najlepsi,pre moje PSP.Neviem ci aj na cstom fw idu iso hry,alebo ako to je?Pise sa ze hry iso ide na fw 1.5 ale ide aj na 2.71 na ktorom sa teda lachsie pustaju iso hry?Ktory je podla vas co s tym mate skusenosti lepsi?Ked je Custom FW napr.:3.03 idu aj na tom ISO hry?Co znamenaju tie oznacenia za cislom fw?Ide mi hlavne o to aby sa co najlachsie pustali iso hry najlepsie bez vlozeneho UMD ak je to mozne.Nechcel som vas otravovat,ale ak by sa niekto nasiel a bol by taky dobry a poradil mi konkretne na toto moje psp bol by som mu nesmierne vdacny.Vopred dakujem za kazdu odpoved...

takze custom firmware je urceny hlavne na ISO hry, spustit ISO hru je v nom velmi jednoduche, staci ju nahrat do zlozky ISO (ktoru vytvoris priamo na karte) a potom hru najdes v menu PSPcka a spustis... (netreba ziaden program na to)

custom firmwary maju ciselne oznacenie podla toho, z akeho originalneho firmwaru vychadzaju, preto tie CF 3.03, CF 3.10 a pod.

to OE znamena Open Edition, teda ze je to otvoreny (upravovatelny) firmware... a OE-A znamena, ze je to verzia A, to pismenko oznacuje aktualnost... proste A', alebo B ci C je novsie od A...

Postup upgradu, downgradu a upgradu na nejaky CF najdes na fore... urcite je nan link aj v prvom prispevku tohto topicu...

Hm...takze ak som ta spravne pochopil tak ja mozem dat na PSPcko FW aky kolvek custom fw?Nemusim tam mat tu 1.5 aby mi sli iso hry?Mozem rovno updatovat z tochto mojho 2.50?Ak som spravne pochopil ja vymazem celu kartu,stiahnem si Custom FW nahram ho na kartu zapnem PSP vojdem do tej zlozky a pustim to....on by sa mal zacat sam instalovat,nie?Alebo to zle chapem?Ked sa mi nainstaluje nahram na kartu isu pojdem na to iso,potvrdim a mala by sa spustit?Da sa ten fw potom prehrat inym,napr. novsim ked vinde?Je mozne zalohovat tento stary co mam v PSPcku?Chcel by som aby si mi daky ten fw odporucil je ich mnoho a neviem ktory je dobry...Mozes mi teda daky odporucit ktory mam stiahnut aby to islo bez problemov|?Bol by som ti velmi vdacny...A pojdu mi aj normalne hry z UMD diskov?Dakujem ti za odpoved...

takze mas fw 2.50, za pomoci tohto postupu sa dostanes na fw 1.50:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=9189

ked teda budes mat fw 1.50, tak za pomoci nizsie uvedeneho linku na postup sa dostanes na CF 3.10OE-A resp. potom na OE-A'. Ja mam OE-A (bez ciarky) a nemam ziaden problem s hranim ISO, UMD ani PSX hier... mozem len odporucit... a samozrejme z akehokolvek CF sa mozes kedykolvek dostat na akykolvek iny CF alebo na hocijaky originalny firmware, ak by bola potreba... (len neskusat ist na orig. 3.10 a 3.11, na tie zatial neexistuje downgrade)

Takze tu je link na postup instalacie FW 3.10 OE-A - je v nom vsetko potrebne... pred instalaciou sa odporuca vybrat UMD z mechaniky a po nainstalovani dat Default Settings v menu PSP a je hotovo.

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=8174&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu