Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau,mám menčí problem :wohow:.Mám fw. 3.52-4m33 a když provedu nejakou zmenu v nastavení reconvery menu třeba přehození volby na načítaní bez umd a vyjedu přes exit do psp menu a a pak vypnu psp aby se to uložilo tak je vše v pohode.Jakmile si chci ale nastavit nejak wallp. tak se to po tvrdem vypnutí recenvery resetuje do puvodního nastavení.Mám desku TA-082 ale to tím asi neebude kámoš ma ten semej problem a ten tuhle desku nema.Jelikoš ten samej problem mame oba soudím že v tom je jen nějaká maličkost :roll:.Co vy na to ?Víte jak to pořešit:bash:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si tam mužu rovnout dát 3.71-2m33 to mě víjde nastejno,ne:?: Jakže se dela ten reinstal??:blink2: Dík za radu:chef:

edit:Když jsi tam šoupnu tu 3.71 m33 mužu si dat do pspčka schemata od sony bez nejakoho rizika či problemu?Dá se u 3.71schemat menit pozadí a nebo je pozadí svázane ze schemmtem a nejde vynenit za jiné????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tu problém.. z ničeho nic se nemůžu dostat do recovery, zkoušel jsem přeflashovat fw i hodit na 1.50 -> 3.52 -> 3.71 M33, ale recovery prostě nejde zapnout. Držím při startu R a psp se normálně zapne. nebo když zapínám easy recovery tak se vypne a R+NOTA taky nejde, protože tam ani LE recovery nemám.. co s tím mám udělat?

EDIT: Už to mám vyřešené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si tam mužu rovnout dát 3.71-2m33 to mě víjde nastejno,ne:?: Jakže se dela ten reinstal??:blink2: Dík za radu:chef:

edit:Když jsi tam šoupnu tu 3.71 m33 mužu si dat do pspčka schemata od sony bez nejakoho rizika či problemu?Dá se u 3.71schemat menit pozadí a nebo je pozadí svázane ze schemmtem a nejde vynenit za jiné????

reinstal FW se dela tak jako Install proste das potrebny veci na kartu a spustis..dej si klidne i 3.71M33 to je jedno..ty temata nevim ja sem na to nak nekoukal..este musim nastudovat..:chef: :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:coolgun:Tak uš to mám:wohow:naistaloval jsem 3.71-2m33+karnel1.5.Jo a tematka šlapou jak od sony tak uživately vytvořená.:chef:A tet k věci při té instalaci se mi opravil idstorage nebo jak se to píše,od te doby to šlape jak má(obrazek mi nevimaže nastavení reconvery při uplnem vypnutí),takže si myslím že to bylo těma idstoragema :flexion:Hlavně že uš to pemavá jak má :coolp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte, chcem si kupit psp. mam na nu uz aj stiahnute hry, ale neviem isto ako si mam fw potom nainstalovat. chcel by som custom fw aby som mohol hry spustat priamo v menu psp. kamarat mi poradil ze mam ju up na 3.03 potom down na 1.5 a potom naco costom fw. prosim poradte dik:flexion::chef:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte, chcem si kupit psp. mam na nu uz aj stiahnute hry, ale neviem isto ako si mam fw potom nainstalovat. chcel by som custom fw aby som mohol hry spustat priamo v menu psp. kamarat mi poradil ze mam ju up na 3.03 potom down na 1.5 a potom naco costom fw. prosim poradte dik:flexion::chef:

psp s FW do 3.03 uz nenajdes, pokud ma nekdo z tveho okoli psp fat(ten starsi model psp) tak pomoci navodu - http://console-forum.net/showthread.php?t=11173 vytvoris specialni baterii a kartu se kterou downgradujes, nebo napises nekomu, posles mu psp a on ti ho downgraduje a posle zpet...to se zde na foru normalne dela:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ten irda na fat je k ho*nu pac skoro nejde :D a na slimu je zase problem s homebraw aplikackama, ale za chvilu nekdo neco zase vymysli a pude to ale neni problem ze vsema je tady nekde seznam jaky aplikace dou a nejdou ja bych sel do slima ;) hodne stesti pro koupi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu