Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Vcera som skusil napojit to PSP s CF 3.90 M33 na PS3 a nainstalovat do neho zakupene flOw (co uz mam na druhom PSP). Najprv som vytiahol pre istotu LAN kabel, bohuzial mi vsak stale vypisovalo, ze hru si mozem preniest na PSP len vtedy, ak budem prihlaseny do mojho konta. Tak som nakoniec ten LAN kabel vratil a hra sa mi v pohode preniesla aj na druhe PSP.

To ze mi UMD hry pojdu aj na CF je snad jasne, to som nechcel vediet. Skor ma zaujimalo to, ze ak pripojim PSP s CF na PS3 alebo na PS Store, ci to system nepozna ze tam nie je originalne FW a ci to PSP nezablokuje. No ale zda sa ze nie, fungovalo to ako malo, takze do toho CF asi pojdem aj na tom PSP SLIM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím jak zprovoznit UMD film ve formátu ISO. Mám stažený ronin, nakopíroval jsem ho do ISO/Video a nic se nezobrazí. Jak na to?

Slozka spravna...jen dej v VSHmenu (v XMB zmackni select) UMD Video mount nebo tak nejak se to jmenuje:D...tam bude bud "none" a nebo nazev toho iso filmu jak ho mas v PSP priklad: "Armagedon.iso"...;):Dza chvili se iso naloaduje jako UMD;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Asi tady otravuje hodne lidi podobnych me:) Za tyden jsi jdu koupit PSP slim a chci parit stahnute gamesy. Moje otazka zni: k pareni stahlych games potrebuju jen psp, nejakou tu memory stick duo pametovku a flashnuty psp. Je to tak??? beru jen odpovedi ANO či NE (v případě NE prosím o stručné vysvětlení,jsem bývalý nintendista tzn. totální lama na psp)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Asi tady otravuje hodne lidi podobnych me:) Za tyden jsi jdu koupit PSP slim a chci parit stahnute gamesy. Moje otazka zni: k pareni stahlych games potrebuju jen psp, nejakou tu memory stick duo pametovku a flashnuty psp. Je to tak??? beru jen odpovedi ANO či NE (v případě NE prosím o stručné vysvětlení,jsem bývalý nintendista tzn. totální lama na psp)))

presne tak k pareni iso a cso her potrebujes memory stick pro duo (nejlepe sandisk 4Gb) a flashnuty psp na cfw , u me v podpisu mas mapu flasheru , nebo pokud si z havirova muzu ti to udelat . ICQ - 206-992-510

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Dutch: diky za prehled topic. Nicmene musim konstatovat, ze vsichni, co pisete "navody pro lamky" si uz bohuzel nepamatujete, jak takova lamka mysli, takze i kdyz snaha tady je, takovymto topicem bohuzel lamkovske dotazy nezmizi protoze je to napsany pro lamku nesrozumitelne. Nevim, jestli je to tim, ze uz proste jako lamky myslet nedokazete protoze se v oboru pohybujete dlouho, nebo se chcete ukazat, co vsechno vite, ale proste po precteni jsem z toho jelen... Ja jsem prima priklad :)

Co takovou lamku (v soucasne dobe me) nejvic zajima je:

- prave jsem si v obchode koupil uplne novy PSP Slim

- krome nabijecky (a pri trose stesti - Memoru Stick Duo) nemam vubec nic (zadny druhy PSP apod.)

No a ultimatni otazka je - co musim udelat, abych moh pouzivat ISO hry - musim to dat nejakemu flasherovi v okoli, nebo si to muzu flashnout sam doma (aniz bych musel kupovat nejaky specialitky)? V navodu je zmineno tolik ruznych moznosti, ze fakt nakonec nevim - zminuje se tam, ze na neco potrebuju druhy PSP, na neco potrebuju nejakou jinou baterii nebo tak, na neco nepotrebuju nic a staci jen nainstalovat nejaky software apod. I kdyz jsem se hodne snazil a precet si vsechny vyveseny topicy pro lamky, tak proste nevim :(

Takze bych se primlouval za vytvoreni skutecneho navodu pro lamky - vetsina lidi si proste prinese novy PSP Slim a chce vedet, co ted s tim a kolik ho to bude stat. Jednoduse, bez zbytecnych technickych vylevu. Na to bohuzel nikde jednoducha odpoved zatim neni (nebo ja ji aspon nenasel)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidim asi takhle. Takže buď si pořídíš pandořinu baterku odněkaď (z netu, nebo on někoho koupíš) nebo si jí vyrobíš sám (tutoriál tu je) a pak si pomocí pandorky uděláš Magic Memory stick. Pomocí těhle dvou věciček si downgradneš na firmware 1.5 a pak updatuješ na CFW (custom) 3.90 m33. Pak už můžeš pařit isa co si strčíš na nějakou velkou paměťovku. To druhý PSP s CF je tam jen jestli si tu pandorku nechceš kupovat či vyrábět sám, pak si tim druhým prostě pandoru uděláš prográmkem, kterej se na něm spustí, když je v tom druhým baterka, ze který tu pandoru chceš udělat.

Jsem taky lama, takže je to doufám pochopitelný :D Zkušenější nechť mě opraví/doplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem smutný , nikdo neodpovida a ja bych potreboval flshnout PSP Slim nevite o nekom v Praze ?

co treba ja? Ja jsem ti odpovedel, vis, ono staci chvili pockat, az lidi prijdou z divadel/prace/skoly/party apod.. Ne kazdej je porad zde na foru, to by jsi uz mohl pochopit.. Proto ti kazdej neodpovi jeste tu minutu co napises..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ahoj vsetci.Mam PSP Slim a fw 3.80 a chcel by som donho CFW3.80 M 33 alebo vyzsi.Ako na to????

musíš přes pandoru, najdi si mapku flasherů (- jestli jseš z Prahy můžeš psát mě :) ) a nebo jestli si troufneš tak podle návodu tady někde :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu