Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cf nevite proc mi T.H.U 2 remix nechce nacist kartu kdyz mam sony memory stick pro duo 4G , magicgate mark2 :( a pise mi to tohle insufficient free space on mempry stick duo......... takhle to dal nejde nmz si rozehrat story mod :(
lol ete mam otazku nemuze to byt hrou? Protoze jako ta karta mi nacte hudbu a filmy!

ta chyba znamená, že máš na kartě nedostatek místa... stačilo by si to přeložit...takže pokud máš na kartě opravdu hodně málo místa, tak něco smaž a zkus to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v prvni rade zjisti pres co jde ta hrat hrat..jestli pres ad-hoc, game sharing ..nebo jestli vubec jde hrat...

zapni si na svem psp wlan...kamos taky

pokud chces hrat pres game sharing(hru ma jen jeden hrac a druhemu odesila potrebna data)...tak on zapne hru v menu hry najede na game sharing, ty das v psp menu game sharing..ono mu to te vyhleda, ty das spojit se a on to prijme

pres ad-hoc je to podobne, akorat oba musite mit zaplou hru, a v menu hry date ad-hoc a ono se vam to uz najde

btw pokud chces dekovat, tak na to je dole v pravo tlacitko thanks :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

de fakt flashnout psp slim se základní deskou TA90

proč myslíš, že jsou u toho otazníky ?... nikdo zde na foru to nezkusil.. a jak jsem napsal na první stránce těchto PSP je minimum kusů....

http://pspupdates.qj.net/New-PSP-motherboard-alert-TA-090-PSP-Slim-Pandora-compatible/pg/49/aid/124175

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi nevím jestli to patří zrovna sem, ale zkusím se zeptat... Četl jsem něco o té aplikaci na nové PSP s názvem Hello world... že prý to pomalu vede k flashnutí atd. ale mám docela nervy jestli to půjde na psp 2000 s verzí 5.03... páč jsem si z 4.03 updatoval na 5.03. Díky za jakoukoliv odpověd :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahojte lidi nevím jestli to patří zrovna sem, ale zkusím se zeptat... Četl jsem něco o té aplikaci na nové PSP s názvem Hello world... že prý to pomalu vede k flashnutí atd. ale mám docela nervy jestli to půjde na psp 2000 s verzí 5.03... páč jsem si z 4.03 updatoval na 5.03. Díky za jakoukoliv odpověd :!:

Ještě to neni hotové a nic neni jisté. Ovšem jestli to někdy půjde, tak si radši update nedělej. Zvětšit FW můžeš kdykoliv, zmenšit ne....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem na netu cetl ze se na pristi tyden chysta vydani HEN (CFW bootovaneho z karty), ktery bude zalozeny na tomto exploitu

neni to ale nic oficialniho, takze tady nespamujte na toto tema. az to bude funkcni a ke stazeni, tak to sem urcite otestovane hodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem na netu cetl ze se na pristi tyden chysta vydani HEN (CFW bootovaneho z karty), ktery bude zalozeny na tomto exploitu

neni to ale nic oficialniho, takze tady nespamujte na toto tema. az to bude funkcni a ke stazeni, tak to sem urcite otestovane hodim

Jaká je pravděpodobnost že to půjde na psp 2000 s verzi 5.03...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu