Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Automaticke spusteni Freestyle Dash


Anubis1

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nazdárek lidi.poradí mi někdo,jak nainstalovat fsd na disk xka! už to dělám celej den a nejde mi to..jsem z toho uplně mimo:cry: pořád dělám něco špatně ale nemužu přijít na to co!přečetl jsem snad každej návod a jsem prostě vemeno...

Musíš si dát FSD na flešku , spustit ho pomocí xexmenu ( to snad máš ) a ve správci souborů překopírovat na HDD xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nakopirujes stazenej fsd na root toho interniho hdd nakopirujes na nej i dasshlaunch vcetne upravenyho launch.ini z dashlaunch kterej das tez na root hdd ted zalezi jak se jmenuje ta slozka kde je fsd a cesta kde je v tvym pripade

Default = Hdd:\FreeStyle\default.xex

pak spustis instalator z dashlaunch pak restart a to by melo bejt vse

edit::party: tak pozde sory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi to.jsem mimoň:? nakopíruju ten fsd na hdd1...pak co?mám tam hdd1,hddx když to takhle udělám,fsd naskočí ale jakmile vytahnu flešku,je fuč.psalo mi to restart,dám ok a nic.jsem zralej tak na to,vyhodit to z okna:?.muže mi někdo z vás poradit jak uplnýmu .......!!je to asi velmi jednoduché ale jelikož u toho nesedím každej den(hraju tak jednou za měsíc),tak na to nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi to.jsem mimoň:? nakopíruju ten fsd na hdd1...pak co?mám tam hdd1,hddx když to takhle udělám,fsd naskočí ale jakmile vytahnu flešku,je fuč.psalo mi to restart,dám ok a nic.jsem zralej tak na to,vyhodit to z okna:?.muže mi někdo z vás poradit jak uplnýmu .......!!je to asi velmi jednoduché ale jelikož u toho nesedím každej den(hraju tak jednou za měsíc),tak na to nemám.

tak ten fsd už tam mám..nevím jak ale je tam:).jen ještě jedna otázka..jak nastavit,aby najížděl hned fsd a nemusel do něj přes xex menu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Potrebujes FSD a Dash Launch

Na USB flash disk rozbalit FSD do slozky FreestyleDash. Z DashLaunch rozbalit z Installer/default.xex a sample_launch.ini do slozky Installer. Sample_launch.ini prejmenovat na launch.ini a prepsat v nem cestu Default = dle toho, kde bude slozka FSD na HDD nakopirovana (napr. Default = Hdd:\FreestyleDash\default.xex). Slozku FreestyleDash nakopirovat na HDD Xboxu dle zvolene cesty v launch.ini a Installer kamkoliv. Pak jen v Installer spustit default.xex. Po instalaci by se mel FSD spoustet automaticky.Snad jsem na nic nezapomel :-)

Stale se mi nedari rozjet Dashlaunch...

chci, abych defaultne mel orig dash, a pri stisku X nabehl FSD

Mam nastaveno:

default =

but_x = hdd:\FSD22\default.exe

a furt mi to nejde

ale ve FSD vidim svuj disk jako HDD1. Nemuze to byt tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Stale se mi nedari rozjet Dashlaunch...

chci, abych defaultne mel orig dash, a pri stisku X nabehl FSD

Mam nastaveno:

default =

but_x = hdd:\FSD22\default.exe

a furt mi to nejde

ale ve FSD vidim svuj disk jako HDD1. Nemuze to byt tim?

Zkus namísto default.exe napsat default.xex a nech se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go: tady jsem se upsal, v ini mam samozrejme XEX

toro: jsem rad ze jsem si zatim nenastavi default FSD... co kdyby to nejelo (a nedostal bych se nikam uz vubec)

btw... kdybych dal (a jelo to) jako default FDS, dostanu se z nej i do NXE? (pres xbox butt back to dashboard)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

A dělá ti to teď teda co? Po zapnutí najede do NXE a nejsi schopen vyvolat FSD?

- zkontroluj, jestli máš FSD skutečně v uvedené složce FSD22

- zkontroluj, že jsou součástí instalace všechny potřebné soubory a složky, včetně názvu default.xex

- zkus tlačítko "X" (pod které jsi nadefinoval spouštění FSD) zmáčknout a po celou dobu držet v ten správný okamžik (od okamžiku, kdy začně Xbox bootovat a ovladač se synchronizuje s Xboxem)

P.S. Ano, z FSD lze vyskočit do NXE (GUIDE tlačítko, "Y", potvrdit při současném držení tlačítka RB na ovladačí). Zpět do FSD stejným způsobem bez posledního kroku (tlačítko RB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dělá ti to teď teda co? Po zapnutí najede do NXE a nejsi schopen vyvolat FSD?

- zkontroluj, jestli máš FSD skutečně v uvedené složce FSD22

- zkontroluj, že jsou součástí instalace všechny potřebné soubory a složky, včetně názvu default.xex

- zkus tlačítko "X" (pod které jsi nadefinoval spouštění FSD) zmáčknout a po celou dobu držet v ten správný okamžik (od okamžiku, kdy začně Xbox bootovat a ovladač se synchronizuje s Xboxem)

P.S. Ano, z FSD lze vyskočit do NXE (GUIDE tlačítko, "Y", potvrdit při současném držení tlačítka RB na ovladačí). Zpět do FSD stejným způsobem bez posledního kroku (tlačítko RB).

Stisknu "X" a po nem "Guide" a "X" drzim celou dobou nez nabehne dashboard... ale pokazdy nabehne NXE. Cestu mam OK. Z NXE pustim XEXMENU a pres nej se proklikam na disk do FSD22 a pustim rucne.

jinak nevim proc, ale v NXE vidim ikonu (i popis) XEXMENU, ale kdyz dam "A" tak vidim FSD 1.09 a ten se mi take pusti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Stisknu "X" a po nem "Guide" a "X" drzim celou dobou nez nabehne dashboard... ale pokazdy nabehne NXE. Cestu mam OK. Z NXE pustim XEXMENU a pres nej se proklikam na disk do FSD22 a pustim rucne.

jinak nevim proc, ale v NXE vidim ikonu (i popis) XEXMENU, ale kdyz dam "A" tak vidim FSD 1.09 a ten se mi take pusti :)

Proč "Guide"? Stiskni a drž pouze definované tlačítko "X" po celou dobu bootovací sekvence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je to dobře nastavený, tak FSD najíždí automaticky a není problém z něj taky najet do NXE. Případně ti pošlu nakonfigurované soubory.

Diky romiku, to bys byl hodny. Na default tedy prosim NXE a pri stistku A tedy prosim freestyle dash. Ten mam na internim disku primo v rootu (stejne jako Content) ve slozce FSD22.

A potom tedy pro pusteni konzole vubec nebudu pouzivat Guide? Pouze stisknu "A"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, nemam ted moc casu se ti venovat, ale nahraju ti to na server a odkaz ti hodim do pm, jen to nakopiruj do urcenych slozek (predtim smaz ty stare, nevim co tam mas) a spust installer default.xex

p.s. mas to v pm

p.s.s. budes-li chtit menit konfiguraci, edituj launch.ini (kdyz otevres ten soubor, tak pochopis, je to snadne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlape sory ale co ti na tom furt neni jasny vzdyt ti to pisou jasne zretelne chces s tim vymejslet ptakoviny nevim proc si nenechas fsd pri bootu jako vsichni a co nechapes na tom X proste bud ho drzis pri najizdeni konzole nebo pri tom kdyz davas home proste stredovy tlkacitko zlutejY potvrdis zelenymA a v tu chvili drzim tlacitko nez nabehne tam co je pod nim nastaveny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím,

Jdu zde žádat o radu. Asi před 4mi dny mi přestal najíždět FSD. Zapnu xbox vše skonší na logu xboxu kde musím přes střed najet do klasického NXE. Postupně jsme updatoval dashboard, dashlauch i FSD jsem zkoušel "přeinstalovat" a problém stále trvá. Nevím ci s tím rady. Budu rád za jakýkoli tip.

edit: něco jsem zapoměl a už to jede jak má. dyštak remove , thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Viete mi nieko poradiť ako a či vôbec je možné nakopirovat fsd3 na hdd v 4gb xboxe?  A ako to mám tam nastavit?  Chlapík mi vravel že to je len nadstavba a že sa to tam nedá len pri diskoch ale nie pri tej 4gb verzii.  Prípadne ako to nastavit na usb disk alebo externý hdd. Xccem aby ho spútali priamo po spusteni . Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu