Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
DropTheBomb

Doporučení Browser hry

Recommended Posts

Nazdárek lidi hledám nějakou hru která se hraje na internetu online.Myslím například Shakes a Fidget a další podobné.Prosím jakou by jste mi doporučily tu nejlepší,nejhranější,nejpopulárnější,a dobrý kolektiv.Zatím jsem nehledal,ale nemůžu sám posoudit nebo jsem žádnou nehrál.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Nazdárek lidi hledám nějakou hru která se hraje na internetu online.Myslím například Shakes a Fidget a další podobné.Prosím jakou by jste mi doporučily tu nejlepší,nejhranější,nejpopulárnější,a dobrý kolektiv.Zatím jsem nehledal,ale nemůžu sám posoudit nebo jsem žádnou nehrál.

Trochu z jineho soudku je ANNO 1777, ale zase muzes pri ni vydelat i opravdove penize a to aniz bys musel cokoliv investovat v prubehu hry. Pokud se ti bude darit ve hre, pak budes bohatnout i opravdove a penize v eurech si muzes nechat poslat na ucet. Prihlasit se muzes jen na doporuceni nejakeho clena, proto musis zadat celou adresu i s doporucujicim kodem od hrace:

http://www.anno1777.com/index.php?i=263286

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj.

Doporučuji hru Goldentowns (zde je odkaz na hru odkazující na můj účet, kterým nám oběma, v případě, že začnete hrát, přinese řadu bonusů http://www.goldentowns.com/?i=296166).

Hra vznikla v Rumunsku, ale hraje se v angličtině. Sama o sobě tvrdí, že je to simulátor rozvoje civilizace včetně politiky a válčení. Účelem je z malé chudé vesnice vybudovat výstavné a bohaté město, které si může podmanit své okolí a bohatne na daních a těžbě zlata. Vytěžené zlato si můžete vyměnit za skutečné peníze a tyto eura si nechat poslat na svůj účet nebo je vyměnit za skutečné zlaté cihličky a nechat si je poslat domů. Hra podporuje elektronické peněženky PayPal, Payza, Moneybookers, Neteller, Bitcoin i běžné bankovní účty. Z nich můžete platit a pak nakupovat ve městě nebo si na ně nechat zasílat eura za získané zlato. Kromě počítače a připojení na internet nic jiného nepotřebujete. Hraje se od podzimu roku 2012 a nyní je zaregistrováno okolo 20 tisíc lidí. Z nich je asi polovina denně aktivních. Po měsíci bez aktivity je účet automaticky zrušen.

Anglické info:

GoldenTowns is a free online game that can be played straight from a browser like Internet Explorer. The game is a town construction, political and military simulator in wich virtual gold can be exchanged for real cash or for real 24k gold.

3.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu