Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

Ahoj,

prosim o radu. Xbox s RGH mam prvni den. Je na nem X her ve slozce hdd1/game.

Stahnul jsem si RE5 udajne pro RGH, ale ma uplne jinou strukturu: slozky $SystemUpdate a nativeXenon.

Ani nema zadnou slozku s ID pro nahrati do Hdd1:\Content\0000000000000000\.

Poradite, co to je za format a kam nahrat, abych jich vubec v Xboxu videl?

Diky moc.

edit: vyreseno, delete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Hru, kterou stáhneš a je v ISO tak rozbalíš v Xbox image browseru a nebo převedeš do formátu GOD pomocí ISO2GOD. To co máš asi ty je rozbalené pomocí Xbox image browseru, takže vytvoříš složku s názvem dané hry a všechno to do ní nakopíruješ. Pak tuhle složku nakopíruj na HDD třeba do té složky game a v setting nastav path na HDD1/game ale to už asi máš, jinak by ti nejeli ty hry co v ní máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na tehle strance (prvni vysledek hledani http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EFEAZAZVZZYNkgqeUE.php je u radku Download Xbox Image Browser: here neco jineho nez co potrebujes?????

Aspon si cti a divej se !!!! Na toto nema nikdo cas, aby ti radil takove zakladni veci. Az to nekde nenajdes (opravdu to nebude v zadnem vyhledavaci), potom se ptej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, děkuju za návod. Mám dotaz. Podle návodu jsem konzoli i PC nastavil a všechno klaplo, nakopíroval jsem na disk 3 hry, které běží. Večer jsem vypnul konzoli přes ovladač, odpojil od pc (je to notebook) ethernetový kabel. Ráno jsem chtěl dokopírovat zbytek, připojil jsem teda zpátky kabel, ale pc už s xboxem nekomunikuje, musí se to nastavovat pro každé připojení znovu? Absolutně nechápu kde jinde může být chyba. A ještě dotaz, při spojování musí být konzole zapnutá? Zkoušel jsem ji mít vypnutou, dokonce odpojenou z elektriky, zapnutou, všechno a prostě spolu nekomunikují. Nestalo se Vám to už někomu?

EDIT: Tak už jsem to zase rozchodil, nevím kde byla chyba, asi se PC rozhodlo, že komunikovat budou jenom v sudé dny :-)

Děkuji ještě jednou za skvělý návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravim mám prosim dotaz jak mám postupovat když má hra dvě dvd např. Zaklínač mám v iso2god nastavit že je to 1/2 a na to 2. 2/2? Děkuji za odpověď

Tak jsem to vyskoušel iso2god to dělá automaticky i tak dík, že to tohle forum existuje :-)

Upraveno uživatelem Vaultekk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdary.. nedělal jsem to teda přesně podle návodu... ale jen s tím rozdílem, že jsem nechal IP adresy dynamické vše nastavím atp. připojím se přes FTP do xboxu a vše funguje jak má... ale cca po překopírování 1,5GB někdy víc někdy míň, se kopírování sekne... už jsem zkoušel všechno možné a za boha nemůžu přijít na to proč se to děje... nevíte někdo co s tím .. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Hmmm takže, konečně jsem si po letech nechal udělat RGH anacpat do boxu FSD naprostá spokojenost. Mám teda Jaspera takže trošku delšíboot než u SLIMáků ale děti to vydržej. Zkoušel jsem tam kopírovat hry pomocíFTP, ale více se mi osvědčilo z flashky pomocí filemanageru v FSD. Ta extrakceher v FSD mi nefunguje, ale to neva, hry vytažené XboxImageBrowserem jsou menšítakže tuto volbu preferuju. Jednou se mi stalo že například FableII jsem muselvycucnout Iso2GOD protože vytaženej XboxImageBrowserem nefungoval, ale to byljeden případ ze 30.

Takže za mě ok. Ale teď přijdou dotazy.

Švagr nechal někde udělat dětem před rokem RGH a flashmechaniky a box mi dovezl ať jim tam nahraju pár her, ale nemá tam FSD ... je tamjenom NXE (orig MS DB). Prý žádné CD s vyčtenou NAND nedostal.

Jestli jsem to dobře pochopil:

1) FTP je součástí FSD takže bez FSD žádné FTP nepojede?

2) FSD bez NAND nenainstaluju?

3) Existuje nějaká možnost jak tam ty hry nakopírovatbez FSD?

4) Někde jsem viděl diskusi o nějakém XEXmenu iso co sevypálí na CD ... tím pak lze hry kopírovat do Xboxu bez instalace?

5) Jak poznám že tam to RGH opravdu je?

:)

omlouvám se za tyto dotazy .. když neteř se synovcem na mědělaly takové smutné kukadla když jsem jim řekl že jim tam nic nenahraju. :-8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.ano nepojede

2.Ne nainstaluješ stačí si stáhnout xexmenu iso vypálit na cd a spustit potom na flašku nahrát fsd a překopírovat a samozřejmě dashlaunch

3.pokud na interní hdd tak jenom xexmenu nebo fsd

4.https://dl.dropbox.com/u/77358945/XeXMenu_v1.1-ISO.rar stáhnout vypálit na cd a spustit

5.pokud nespustíš xexmenu tak to poznáš jedině rozebráním ,ale nejjednoduší spustit xexmenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ano nepoede. Ftp je soucasti fsd.2. k instalaci fsd NAND nepotrebujes.3. muzes pouzit treba xexmenu.4. ano je to predchudce fsd.5. podle rychlosti startu Xboxu, nebo jestli uvnitr sviti nejake diody a nebo vypal Xexmenu.iso a pust ho z cd.

Tak nez jsem to nasmolil na telefonu tak byl Macros rychlejsi :-)

Upraveno uživatelem Anubis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Tak já jsem asi antitalent, Dělám to podle návodu přes total commander, připojení se nezdařilo, přes flash fxp , spojení selhalo. Měnil jsem i ip adresu v pc podle xboxu, poslední číslo jsem dal jiné, v fsd samozřejmě při připojování jsem. Mám Windows 7, spíš mě zaráží jak u protokolu ip4 mám zadat upřednostňovaný server dns a alternativní server dns, rgh mám teď nové, něco o tom vím, ale tohle je na mě moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

DObrý den, mám zajímavý problém s FTP na domácí wifi. Xbox mám připojen přes kabel k routru. Počítač na kterém je w7 a je pripojen kabelem k routru tak se v pořádku přes Total CMD připojí. Ale notebook kde mám W8 a je k síti pripojen přes wifi tak se k xboxu nedostane, pokud ho ale pripojím k routru přes kabel tak ftp už funguje. Nevíte kde co nastavit ve win8 abych mohl mít notebook připojen k routru přes wifi a fungovalo to? Jinak jsem zkoušel Firewall vypnout i antivir a pořád to nejde.. Děkuji

Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravim,

doposud jsem hry na interni 250gb kopiroval pres FTP(dle navodu na prvni strance).Vse fungovalo az na tu rychlost prenosu.

Dostal jsem k zapujceni externi hdd 500gb.Ale nevim jak z neho prekopirovat hry na interni hdd v boxu.Zkousel jsem externi 500gb disk prevest do fat 32 i do ntfs,ale v menu mi to proste ten externi disk nenajde.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu