Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry


koreko

Otázka

Zdar! Mám problém.Mám FV 6.20 B10 a jde mi třeba GOW GOS ,ale taková lovecká sezona vyhazuje chybu-The game not be started(typické číslo :D) Tak nevím,čím to je.Poslední dobou se mi stává,že když dám CSO hru do PSP,tak se mi ukáže,že je to vadný soubor :roll::roll: :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Po zformátování se smaže všechno co máš uložené na kartě. To znamená, že FW se nesmaže. U témat záleží na tom, jestli je máš uložené na kartě, nebo jsou to ta originální uložená v PSP. Seriály předpokládám, že máš na kartě, takže ty se smažou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha takže to všechno zálohuju a sformátuji ji,a pak to tam zase všechno dám , a vše bude O.K ?Tu kartu už mám nějakej pátek a je originální..Jo a ten analog funguje,když jsem na netu a na hrách to vyzkoušet nemůžu,protože žádnou takovou nemám až na ty dvě GTAčka..A ve hře chyba bít nemůže..Mám ji ze segřineho PSP na svojí kartě a jí to jde,a mně ne..I když hraji s její kartou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu