Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD - Crash


Recommended Posts

Aktulizoval jsem pluginy a vyskocila me chyba o crash ... jak to mam odstranit ?

A mam na disku nainstalovane hry ... muzu treba Arcadovky nejak pretahnout do slozky kde se to da jiz zpustit ?

Mně se to stalo také jednou a stačilo vypnout a znova zapnout xbox a najelo to už v pořádku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky vam blika zelene tlacitko zapnuti Xboxu ?

Takze jsem to vypnul ... vytahl kabel a zapnul a ... opet FSD crash ....

Jinak oni sami autoři doporučují pokud chceš na verzi 2.2 co práve vyšla prostě vymaž aktuální folder freestyle a nasyp to komplet nově (třeba přes xexmenu).Je to asi i stabilnější varianta upgradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Hlasku FATAL CRASH INTERCEPTED pozoruji docela casto. Obcas FSD vytuhne uplne a musim xbox vyp/zap.

Mam FSD 2.2 a nejak z nej nejsem nadseny.

Dokonce kdyz se snazim uploadnout hru pres Iso2God, tak to trva celou vecnost .. jedna hra kolem hodiny.

Kdyz jsem tam FSD nemel a uploadoval jsem take pres Iso2God ale s nahozenym Xexmenu tak to bylo za 10min hotovo.

Tak nevim kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to nebude tím že tam máte starou verzi skinu taky jsem update provedl ale nezměnil jsem skin který byl pro 2.0 a taky mě to blbo

ale jak píše toro lepší přehrát přes xexmenu celý znova

jinak mám jiný problem dneska jsem nahrál cars2 a nechce mě to stahovat covers poslední dobou to dělá skoro u všech co natáhnu

nneví někdo asi dám clear a reset a zkusím vše znova natahat a uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu