Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zmizel mi Flash


Krool

Otázka

Ahoj... mám problém chtěl sem si tam dát aktualní dashboard (ani nevím proč) dělal sem to přes flashku...neprobehlo to uspesne z vervenalo mi kolecko kolem vypínače a na televizi naky čínský blbosti vypnul sem a zapnul xbox a bylo to v pohodě až na to že už nemůžu spustit přepálený hry :cry::cry::cry::cry: nevíte co se stalo jak to napravit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj... mám problém chtěl sem si tam dát aktualní dashboard (ani nevím proč) dělal sem to přes flashku...neprobehlo to uspesne z vervenalo mi kolecko kolem vypínače a na televizi naky čínský blbosti vypnul sem a zapnul xbox a bylo to v pohodě až na to že už nemůžu spustit přepálený hry :cry::cry::cry::cry: nevíte co se stalo jak to napravit ?

Víme, znova flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobrá :/ není to nijak extra potěšující ale děkuju :) A ještě se chci zeptat když ho ted nechám flasnout tak můžu hrát všechny hry ? nebo zase potřebuju něco navíc já nevim ted bylo treba to Active dvd...A vůbec nechápu co je to Jtag...??

Flash 2.0 podporuje všechny hry až do Wave13, žádné aktivační DVD už není potřeba vkládat.Jtag nebo RGH jsou úpravy konzole tak, že umožní spouštět MS nepodepsaný kód tj lze pak hrát hry pouze z HDD (i externího),nahrávat další aplikace, alternativní dashoboard (Freestyle Dash) atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj... mám problém chtěl sem si tam dát aktualní dashboard (ani nevím proč) dělal sem to přes flashku...neprobehlo to uspesne z vervenalo mi kolecko kolem vypínače a na televizi naky čínský blbosti vypnul sem a zapnul xbox a bylo to v pohodě až na to že už nemůžu spustit přepálený hry :cry::cry::cry::cry: nevíte co se stalo jak to napravit ?

maš taky zajištěny flag diky tvemu kroku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu