Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX RGH nejde KINECT


Recommended Posts

Ahojkii lidicky.

Mel bych prosbu. Mam doma XBOX slim s RGH a dashboardem 14699. Pripojim k nemu kinect a napisemi to ze bych se mel pripojit na XBOX LIVE a updatovat coz je s RGH nemozne. Nevite nekdo nejake reseni proc mi kinect na xbox jen blika a nejde s kinectem nic delat. Prosim o radu. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim vsechny, mam problemecek, kamos ma xbox (klasickej starej ne SLIM) s flashem LT2.0, verze DB je 2.0.13599.0 a kdyz pripoji kinect tak to chce update ale na live samozrejme nemuze, jak se da jinak KINECT zprovoznit? v tomhle DB ani neni zadna polozka pro kinect... musi se treba neco stahnout a dat na flashku? diky za kazdou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny, mam problemecek, kamos ma xbox (klasickej starej ne SLIM) s flashem LT2.0, verze DB je 2.0.13599.0 a kdyz pripoji kinect tak to chce update ale na live samozrejme nemuze, jak se da jinak KINECT zprovoznit? v tomhle DB ani neni zadna polozka pro kinect... musi se treba neco stahnout a dat na flashku? diky za kazdou radu...

Na 13599 musí kinect fungovat . Update to ale chce jen kvůli spárování kinectu s xboxem - normálně to můžeš potvrdit . Nejlépe to jde prý se hrou KINECT ADVENTURES

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojkii lidicky

Tak jsem zjistil ze vsude na internetu kde kdo radi jak to udelat s tim update, ale nikdo nikde nepise jak o co k tomu potrebujete. Co kdyz mate doma XBOX bez HDD a mate jen jednu flash. Pozor je zapotrebi mit udelany HDD znamena to tedy bud flash USB v PC naformatovany na FAT32 a pote v XBOXU predelany na FAT X jak potrebuje box. Pote na jine USB flash nahrat update ale musi mit ten adresar v korenu USB flash nazev $$ystemupdate. Vypne te XBOX ke keteremu je uz pripojen jeden HDD a to jak jsem psal bud original HDD co je v XBOXu a nebo to USB flash co jsem psal vise. Pripojite tedy k XBOXu tu USB flash s tim updatem (POZOR musite mit update verze jako je verze vaseho DASHBOARDU co mate v XBOXu jinak prijdete o jake koliv upravy. POZOR). Po vlozeni USB flash s updatem XBOX zapneme a mnel by nabidnout update a tim jako by dohrani ovladacu avseho co je potreba pro Kinect. Kinect pri update musi byt pripojeny a nesmi byt v systemu vypnuty. Nevim jestli jsem jeste na neco nezapomel a predem se omlouvam za gramatiku a chyby. Dekuji. jinak to byl muj problem a tim jsem to vyresil. Jednoduse nesel update protoze se nemel kam ulozi (instalovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Jeste jsem zapomel. Kdyz se pouzije uz jednou update na flash USB v adresari $systemupdate tak se musi pouzit $$ystemupdate a pak kdyz chceme pouzit znovu update tak musime zese pouzit $systemupdate. Proste se to musi stridat. Tak ze kdyz nejde $systemupdate tak zkusit $$ytemupdate a nebo naopak. To jsem ted u sebe vyzjistil Ja. Nic vic nevim. Jinak vse podle predchoziho navodu jen zkusit jinak pojmenovane adresare jak vam pisi ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych tu poděkovat uživateli Toro, který mi do mašinky dával RGH. Odvedl kus práce a věnoval mi spoustu času s vysvětlením "co a jak" jak s RGH, tak s Xboxem samotným. Bohužel mi ale nefungovaly ani avatary, ani Kinect.

S problémem jsem se obrátil na několik uživatelů, jeden mi odepsal stručnou větu "Měl jsi to poslat ke mě" a že mi nemůže pomoci. Toro mi doporučil Kinect prodat. Ujal se mě uživatel drak3go a s tím jsme došli ke zdárnému cíli jak s avatary, tak s Kinectem, takže teď už konečně všechno funguje tak jak má. Za toto mu tady chci veřejně milionkrát poděkovat! Největší problém asi bývá s tím - odhalit chybu.

V čem byl v mém případě pes zakopán? Neměl jsem nainstalovanou poslední oficiální aktualizaci ohledně avatarů a kinectu http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/system-updates/system-updates-info#804975fbf88d4fb6a8383eb9473688a0 .

Instalace této aktualizace nešla ale ani ze souboru na flešku, ani z CD. Nakonec zabralo přejmenování staženého souboru na $$ystemUpdate - v podstatě tak jak píše DrexxDJ v příspěvku nade mnou (ale drak3go mi toto poradil dřív :-) ) - tedy z flešky.

Snad můj příspěvek pomůže dalšímu nešťastníkovi při řešení tohoto problému.

Ještě jednou děkuji uživateli drak3go!

P.S. Mimochodem - "updatování Kinectu" na jiné "panenské" konzoli nepřineslo žádnou změnu. Hra Kinect Adventures taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To velké U mi poradil drak3go. Nevím jestli vědomě či ne, nicméně jsem ten jeho název okopíroval coby název složky. Je ale docela možné, že to je je jedno, jestli velké nebo malé. Z oné stránky se to stáhlo s malýma.

V našem případě byl ale problém v OBSAHU toho update. Spolu jsme tam cpali update dashboardu, kdežto tady byl potřeba update z Mrkvosoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu , že to bylo obsahem . Stáhnul jsem ten který uvádíš a porovnal ho s tím , který jsem ti tam dával já - jsou naprosto totožné jak položkami ( porovnáváno jeden na levé straně Total Commanderu a druhý na druhé straně ) tak i velikostí . Než něco napíšeš , tak si to napřed ověř . Takže finta proč to zabralo byla určitě tím že jsi na radu drag3go dal to velké písmeno U . Určitě platí to o čem píše DrexxDJ - znova aktualizaci to vezme při změně názvu složky . Je to ale výborný nápad . Jestli to pomůže i někomu dalšímu , tak nám o tom napište - je to dosti častý problém .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, asi máš pravdu. Teď jsem to porovnával a je to stejné, i když z různých zdrojů. Takže opravdu jen ta finta s U. Je ale zajímavé, že to co popisuje DrexxDJ jsme zkoušeli i spolu a nezabralo to. Dokonce ani obě složky současně na flešce - s různými názvy s dolary na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

S tou aktualizací mám následující zkušenost - case sensitive to určitě není, tj velké a malé U v tom nehraje roli, ještě jsem to tady pro jistotu přezkoušel.

Přejmenováno na $$ystemupdate od správného updatu půjde v 99 procentech případů, když to občas některým lidem opravdu nešlo, pak jsme to napravovali takto:

1) Přejmenovat launch.ini na bootovacím médiu (obvykle hdd1) na chvíli na jiný název - tj naběhne se do NXE bez launch.ini (tj bez dashlaunch options)

2) Vrazit tam FAT32 flashku s příslušným $$ystemupdate

3) Po updatu přejmenovat launch.ini zpět

Takhle to šlo zatím vždy když to někomu zlobilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • drak3go pinned a unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu