Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na update her ?


Recommended Posts

Zajimalo by me jak se do toho stahuje update her ? ( Patche )

Simnul jsem si takove volby ve FSD ,ale nejak se to semnou nekamaradi.

Nema nekdo nahodou mega pac patchu do xka ? Ze bych jen stahl a hodil vse co cache nebo kam to patri :)

Diky moc.

Na update her máš ve FSD - GAME LIBRARY volbu když klikneš na hru a zvolíš Y . Xbox musíš mít samozřejmě připojený na net .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prave zvlastni ... mam xko porad na net ,ale zadny update me tam nevyskoci. Tabulka je prazdna.

Ktera hra ma treba update ,at vyzkousim ,jestli je jen problem u nektere hry ?

Nevím jestli myslíš to samý, ale vybereš hru, dáš y (žlutý),vybereš manage title updates, pak znovu žlutý (download title updates), pak se ti jich objeví jeden nebo víc v té obrazovce a pak už jen zeleným activate a měla by se vždy při startu hry automaticky spustit s vybraným updatem.Testoval jsem to s Forzou i MW3, u obojího se stáhlo dokonce víc verzí updatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takhle to funguje ... uz to jede dik .)

//

Jeste mala drobnost ,kdyz se me stahne 3x patch mam nechat vsechny aktivovany a nebo jen ten nejnovejsi s nejvyssim cislem ?

Nevim cim to bylo ... mam stazenou arcavku : Renegade Ops a stahl jsem do hry patch a pak me neslo dat START ... vypnul patch

a hra bezi ... je mozny,ze M$ zacina davat do her nejakej omezovac RGH ? .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli myslíš to samý, ale vybereš hru, dáš y (žlutý),vybereš manage title updates, pak znovu žlutý (download title updates), pak se ti jich objeví jeden nebo víc v té obrazovce a pak už jen zeleným activate a měla by se vždy při startu hry automaticky spustit s vybraným updatem.Testoval jsem to s Forzou i MW3, u obojího se stáhlo dokonce víc verzí updatu.

Jo už to taky funguje,jen se zeptám při výběru Manage Title update to chce vybrat ze dvou nabídek a to sice z OnBoardMU: a USBMUCache1,kterou vybrat a kam se mi to nainstaluje?K té hře,kde jí mám na ext.HDD?

Když jsou tam 3Patche,jak zjistím,který je nejnovější?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OnBoardMU je interní paměť Xboxu, pokud se nemýlim, tak 256MB - já mam Xboxovej HDD, takže mi to dává možnost ještě Hdd1 - vylučovací metodou bych u tebe zkusil USBMUCache, protože tu interní paměť bysis zaplácal updatama za chvilku... USBMUCache by měla bejt paměť na USB zapojenym v Xboxu - Flashka, ext.HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle: "Go into 'title update manage' by pressing 'Y' on your game, download your update(s) and make sure the Xbox symbol on the left is highlighted in Green, this means it's active." - mam tu např. Modern Warfare 3 - 4 updaty, Version 1, 2, 4, 6 - a všechny mají logo Xboxu rozsvícený = jsou aktivní, předtim jsem se spletl a pochopil jsem to jinak - takže ty updaty, který odkliknete, tak zhasnou, čili nejsou aktivní, takže všechny updaty MÍT rozsvícený..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Mohl by mi někdo poradit proč se mi nechtějí hry aktualizovat automaticky přes "Title manager update". Xbox je připojený k netu, ale když dam "Download TU" nic se neděje. Nemusí být na Xboxu nějaká složka nebo něco kam se to má stahovat... Děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu